матеріали 42 сесії районної ради 6 скликання 14 січня 2015 року

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району на 2014-2015 роки» в новій редакції.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у зв»язку із змінами і доповненнями до Бюджетного Кодексу України» районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району на 2014-2015 роки» в новій редакції (далі-Програма), що додається.

2.Доручити районній державній адміністрації передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми, з урахуванням можливостей бюджету.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 14 листопада 2014 року № 540-VІ «Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району на 2014-2015 роки».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

 

Голова районної ради                   М.О.Балан

 

  14 січня 2015 року

 

         № 566-VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» на 2015-2017 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в україні» у зв’язку із змінами і доповненнями до Бюджетного кодексу України», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити у новій редакції Програму підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» на 2015-2017 роки (далі-Програма), що додається.

2.Доручити районній державній адміністрації щороку під час формування проекту районного бюджету передбачати кошти на виконання цієї програми з урахуванням можливостей бюджету.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 24 січня 2014 року № 264-VІ «Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» на 2015-2017 роки».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

  14 січня 2015 року

 

         № 556-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ «Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у зв»язку із змінами і доповненнями до Бюджтеного кодексу України», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Програми розвитку та підтримки малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки в напрями діяльності та заходи програми розвитку та підтримки малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки, розділ І Удосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг, джерела фінансування, та в розділі ІІ Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка, джерела фінансування – добавити міський та сільські бюджети в пункт 4.1, та 4.2 (Зміни додаються).

2.Доручити районній державній адміністрації щороку під час формування проекту районного бюджету передбачати кошти на виконання цієї програми з урахуванням можливостей бюджету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан

 

  14 січня 2015 року

 

         № 555-VІ

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Договору про надання юридичних та інформаційно-консультативних послуг.

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою надання районній раді юридичних та інформаційно-консультативних послуг районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Договір про надання юридичних та інформаційно-консультативних послуг (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності прав громадян та в справах пенсіонерів ветеранів і інвалідів.

 

 

 

 

 

Голова районної ради    М.О.Балан

 

   14 січня 2015 року

 

         № 565-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

 

Про звіт голови Ананьївської районної ради про свою діяльність.

 

 

Згідно зі статтями 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Звіт голови районної ради про свою діяльність взяти до відома.

 

 

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 552-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження районної Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу на 2015-2018 роки.

 

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов»язок і військову службу», Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді» з метою підготовки громадян допризовного та призовного віку до військової служби, враховуючи зміни і доповнення до Бюджетного кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити районну Програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу на 2015-2018 роки, що додаєься.

2. Доручити районній державній адміністрації протягом 2015-2018 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми, з урахуванням можливостей бюджету.

Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 14 листопада 2014 року  № 536-VІ «Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу на 2014-2018 роки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                 М.О.Балан

 

   14 січня 2015 року

 

         № 553-VІ

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження районної Програми підтримки комунального друкованого засобу масової інформації газети «Вісті Ананьївщини» на період 2015-2017 роки в новій редакції.

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у зв»язку із змінами і доповненнями до Бюджетного кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити районну Програму підтримки комунального друкованого засобу масової інформації газети «Вісті Ананьївщини» в новій редакції на період 2015-2017 роки (далі Програма), що додається.

2.Доручити районній державній адміністрації протягом 2015-2017 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми, з урахуванням можливостей бюджету.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьівської районної ради від 02 липня 2012 року № 263 «Про затвердження підтримки газети районної ради «Вісті Ананьївщини» на 2013-2015 роки».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.

 

 

Голова районної ради                 М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 554-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 03 серпня 2012 року № 180-VІ “Про затвердження районної програми фінансової підтримки Ананьївської районної організації ветеранів України на 2013-2016 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв»язку з прийняттям змін і доповнень до Бюджетного кодексу України, районна районна

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни і доповнення до рішення районної ради від 03 серпня 2012 року № 180-VІ «Про затвердження районної програми фінансової підтримки Ананьївської районної організації ветеранів України на 2013-2016 роки» та викласти Програму у новій редакції, що додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 558-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 264-VІ «Про затвердження Програми підтримки розвитку Трудового архіву Ананьївської районної ради на 2013-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у зв»язку з прийняттям рішення районної ради від 14 листопада 2014 року № 540-VІ “Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району на 2014-2015 роки», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 264-VІ «Про затвердження Програми підтримки розвитку Трудового архіву Ананьївської районної ради на 2013-2015 роки».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 559-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про визнання такими, що втратили чинність деякі рішення районної ради та затверджені ними програми.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у зв»язку з прийняттям рішення ра йонної ради від 09 квітня 2014 року № 415-VІ «Про затвердження районної цільової програми «Здоров»я» на 2014-2018 роки», враховуючи клопотання Ананьївської центральної районної лікарні, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Визнати такими, що втратили чинність наступні рішення районної ради та затверджені ними програми:

-Рішення районної ради від 20 серпня 2013 року № 277-VІ «Про затвердження районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Ананьївському районі на 2013-2016 роки».

-Рішення районної ради від 20 червня 2008 року № 152-V»Про затвердження районної програми «Репродуктивне здоров»я населення Ананьївського району на 2008-2015 роки».

-Рішення районної ради від 13 листопада 2013 року № 300-VІ «Про затвердження районної Програми імунопрофілактики та захисту населення Ананьївського району від інфекційних хвороб на 2013-2015 роки».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                  М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 560- VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження районної програми «Розвитку боротьби «Самбо» в Ананьївському районі на 2015-2019 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов»язок і військову службу», з метою створення ефективної системи підготовки висококваліфікованих спортсменів, що представляють Ананьївський район на замаганнях різного рівня, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити районну програму «Розвитку боротьби «Самбо» в Ананьївському районі на 2015-2019 роки» (далі Програма), що додається.

2.Доручити районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

   14 січня 2015 року

 

         № 557-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення Ананьївського району Одеської області (за межами населених пунктів).

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію про нормативу грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення Ананьївського району Одеської області  (за межами населених пунктів), (далі Технічна документація), що додається, розроблену відповідно до рішення районної ради від 07 березня 2014 року № 404-VІ «Про проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Ананьївського району Одеської області».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

Голова районної ради            М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 567-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Озарчук Марії Лук»янівни розташованої на території Долинської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Озарчук Марії Лук»янівни(померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281400010070064 розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Долинська сільська рада, масив № 21, ділянка № 4280.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 568-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Тілілюка Івана Васильовича розташованої на території Гандрабурівської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Тілілюка Івана Васильовича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281000010030565 розташованої за межами населеного пункту на території Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Гандрабурівська сільська рада, масив № -, ділянка № 770.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                 М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 569-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Матвієнко Ольги Олексіївни розташованої на території Новоселівської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Матвієнко Ольги Олексіївни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284800010010305 розташованої за межами населеного пункту на території Новоселівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новоселівська сільська рада, масив № 5, ділянка № 51.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                  М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 570-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Загарнюка Дмитра Степановича розташованої на території Долинської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Загарнюка Дмитра Степановича(померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281400010040129 розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Долинська сільська рада, масив № 6, ділянка № 52.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 571-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Загарнюк Валентини Федорівни розташованої на території Долинської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Загарнюк Валентини Федорівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 51202814000010040130 розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Долинська сільська рада, масив № 6, ділянка № 51.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 572-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Ацабрики Віктора Васильовича розташованої на території Новоолександрівської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Ацабрики Віктора Васильовича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120283900010030113 розташованої за межами населеного пункту на території Новоолександрівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новоолександрівська сільська рада, масив № 66б, 66в, ділянка № 483.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 573-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Мунтян Тамари Петрівни розташованої на території Долинської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Мунтян Тамари Петрівни(померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281400010010326 розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Долинська сільська рада, масив № 57, ділянка № 362.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

    14січня 2015 року

 

         № 574-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Гончаренко Віри Харитонівни розташованої на території Долинської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Гончаренко Віри Харитонівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281400010010128 розташованої за межами населеного пункту на території Долинської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Долинська сільська рада, масив № 100, ділянка № 473.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                   М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 575-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Шевченка Олександра Степановича розташованої на території  Шимківської сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Шевченка Олександра Степановича(померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120285600010020065 розташованої за межами населеного пункту на території Шимківської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Шимківська сільська рада, масив № 14, ділянка № 86.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                    М.О.Балан

 

    14 січня 2015 року

 

         № 576-VІ

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31