матеріали 41 сесії районної ради 6 скликання 17 листопада 2014 року

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста та сіл Ананьївського району на 2014-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою фінансового забезпечення проведення поточної діяльності комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» (далі –Програма), щододається.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації передбачити, виходячи з можливостей бюджету, цільові кошти на реалізацію заходів програми.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

Голова районної ради      М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                № 540- VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 січня 2014 року № 331-VІ

 

Відповідно до п. 16 частини 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою посилення соціального захисту  сімей військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, працівників, які беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, осіб, які призвані до Збройних сил України по частковій мобілізації і проходять службу в військових частинах, районна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2014-2015 роки, а саме

1.1. Доповнити Розділ 2. Визначення мети програми словами “а також надання цільової адресної допомоги сім’ям військовослужбовців, осіб рядового  і начальницького складу, працівників, які беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, осіб, які призвані до Збройних сил України по частковій мобілізації і проходять службу в військових частинах”.

1.2. Доповнити Розділ 5. Очікувані результати та ефективність програми  після абзацу

“– надання цільової адресної допомоги  малозабезпеченим особам та  громадянам, які перебувають в складних життєвих обставинах, у розмірі до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;”

абзацом

“– надання цільової адресної допомоги сім’ям військовослужбовців, осіб рядового  і начальницького складу, працівників, які беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, осіб, які призвані до Збройних сил України по частковій мобілізації і проходять службу в військових частинах;”

1.3.Викласти Додаток 2 до Програми в новій редакції,що додається

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної  ради                                    М.О. Балан

   14 листопада 2014 року

    № 537- VІ

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про утворення комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міста та сіл Ананьївського району», яке входить до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43, частин 5 і 7 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Утворити комунальне підприємство Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» та затвердити його статут, що додається.

2.Призначити директором комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» Сербіна Вячеслава Валерійовича.

3.Доручити голові Ананьївської районної ради Балану М.О. укласти з Сербіним В.В., відповідний контракт на 1 рік.

4.Доручити директору комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і свл Ананьївського району здійснити реєстраційні дії по юридичній особі комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» та його статуту.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

              № 539- VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ «Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки».

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести наступні зміни до Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки затвердженої рішенням районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ;

-в Паспорт Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки в розділі ІІ «Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка» пункт 4 Надання фінансово-кредитної підтримки суб»єктам малого підприємництва зменшити орієнтовні обсяги фінансування на 2014 рік на 13,0 тис.грн., 2015 рік на 15,0 тис.грн.

В розділі 1 «Удосконалення регулювання підприємницької діяльності» пункт 2 «Реалізація дозвільної системи у сфері господарської діяльності» в перелік заходів 2.1 «Сприяння створенню Центру адміністративних послуг» збільшити орієнтовні обсяги фінансування у 2014 році на 13,0 тис.грн., а у 2015 році на 15,0 тис.грн.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

           № 535- VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу в Ананьївському районі на 2014-2018 роки.

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов»язок і військову службу», з метою приведення раніше прийнятої Програми у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 2012 року №905/А-2012, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити у новій редакції районну Програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу на 2014-2018 роки (далі Програма), що додається.

2.Доручити районній державній адміністрації впродовж 2014-2018 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 30 грудня 2011 року № 144-VІ «Про затвердження районної Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу на 2012-2015 роки.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

            № 536- VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про продовження строку дії контракту з начальником комунального підприємства «Ананьївське районне бюро технічної інвентаризації» Козачинською Наталією Михайлівною.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення районної ради від 02 грудня 2013 року № 315-VІ «Про призначення Козачинської Наталії Михайлівни на посаду начальника Ананьївського районного бюро технічної інвентаризації», яке перебуває у спільній власності територіальних громад міста і сіл району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Продовжити з 3 грудня 2014 року строк дії контракту з начальником комунального підприємства «Ананьївське районне бюро технічної інвентаризації» Козачинською Наталією Михайлівною строком на 1 рік.

2.Доручити голові районної ради укласти з Козачинською Наталією Михайлівною оновлений відповідний контракт строком на 1 рік.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради.


Голова районної ради       М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                № 542- VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про внесення зміни до рішення районної ради від 24 січня 2014 року № 325-VІ «Про затвердження структури і чисельності секретаріату районної ради на 2014 рік».

 

 

На підставі пункту 4 частини 1 статті 43, пункту 3 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення штатного розпису відповідно до рекомендованих типових штатів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.1997 року № 1349 районна рада

ВИРІШИЛА:

1.У додатку № 1 до рішення районної ради від 24 січня 2014 року № 325-VІ «Про затвердження структури і чисельності секретаріату районної ради на 2014 рік» з 1 січня 2015 року скоротити посаду спеціаліста І категорії з питань трудового архіву.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                № 541- VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до рішення районної ради

від 12.07.2013 року №258-VI «Про затвердження районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» від 5 березня 2009 року №1065-VI, з метою приведення у відповідність заходів визначених у програмі та потреб фактичного фінансування районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1.Викласти у новій редакції додаток 2 до районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» затвердженої рішенням районної ради від 12.07.2013 року № 258-VI (додається).

 

  1. 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

 14 листопада 2014року

 

              №538- VІ 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кірвас Парасковії Андріївни розташованої на території Гандрабурівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Кірвас Парасковії Андрівїни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281000010030646 розташованої за межами населеного пункту на території Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Гандрабурівська сільська рада, масив № - ділянка № -.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

   Голова районної ради               М.О.Балан

 

   14 листопада 2014 року

 

         № 543-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Діскаленка Василя Петровича розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Діскаленка Василя Петровича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284600010010166 розташованої за межами населеного пункту на території Новогеоргіївської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новогеоргіївська сільська рада, масив № 1 ділянка № 401.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 544-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Безпалька Бориса Микитовича розташованої на території Новоселівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Безпалька Бориса Микитовича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284800010010396 розташованої за межами населеного пункту на території Новоселівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новоселівська сільська рада, масив № 13б, 14 ділянка № 125.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 545-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кресюн Ніни Олександрівни розташованої на території Новоселівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Кресюн Ніни Олександрівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284800010010092 розташованої за межами населеного пункту на території Новоселівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новоселівська сільська рада, масив № 5 ділянка № 54.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                   М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 546-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бондаренка Володимира Олексійовича розташованої на території Кохівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Бондаренка Володимира Олексійовича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120282800010020311 розташованої за межами населеного пункту на території Кохівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Кохівська сільська рада, масив № - ділянка № 247.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 547-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Киріяка Павла Миколайовича розташованої на території Гандрабурівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Киріяка Павла Миколайовича(померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281000010030605 розташованої за межами населеного пункту на території Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Гандрабурівська сільська рада, масив № - ділянка № 194.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 548-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Барбінягри Агафії Дмитрівни розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Барбінягри Агафії Дмитрівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281000010030268 розташованої за межами населеного пункту на території Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Гандрабурівська сільська рада, масив № - ділянка № 266.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Головарайонноїради               М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 549-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Єрмака Сергія Михайловича розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Єрмака Сергія Михайловича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284600010010398 розташованої за межами населеного пункту на території Новогеоргіївської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новогеоргіївська сільська рада, масив № 53 ділянка № 645.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 Голова районної ради               М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 550-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Чебаненко Людмили Макарівни розташованої на території Романівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Чебаненко Людмили Макарівни(померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120285000010020183 розташованої за межами населеного пункту на території Романівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Романівська сільська рада, масив № 10 ділянка № 101.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № 551-VІ

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31