проекти рішень 41 сесії районної ради 6 скликання 14 листопада 2014 року

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста та сіл Ананьївського району на 2014-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою фінансового забезпечення проведення поточної діяльності комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму підтримки комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» (далі –Програма), щододається.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації передбачити, виходячи з можливостей бюджету, цільові кошти на реалізацію заходів програми.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про внесення змін до районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 січня 2014 року № 331-VІ

 

 

Відповідно до п. 16 частини 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою посилення соціального захисту  сімей військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, працівників, які беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, осіб, які призвані до Збройних сил України по частковій мобілізації і проходять службу в військових частинах, районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2014-2015 роки, а саме

1.1. Доповнити Розділ 2. Визначення мети програми словами “а також надання цільової адресної допомоги сім’ям військовослужбовців, осіб рядового  і начальницького складу, працівників, які беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, осіб, які призвані до Збройних сил України по частковій мобілізації і проходять службу в військових частинах”.

1.2. Доповнити Розділ 5. Очікувані результати та ефективність програми  після абзацу

“– надання цільової адресної допомоги  малозабезпеченим особам та  громадянам, які перебувають в складних життєвих обставинах, у розмірі до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;”

абзацом

“– надання цільової адресної допомоги сім’ям військовослужбовців, осіб рядового  і начальницького складу, працівників, які беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, осіб, які призвані до Збройних сил України по частковій мобілізації і проходять службу в військових частинах;”

1.3.Викласти Додаток 2 до Програми в новій редакції,що додається

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної  ради                              М.О. Балан

            14 листопада 2014 року

 

                 №

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про утворення комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міста та сіл Ананьївського району», яке входить до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43, частин 5 і 7 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Утворити комунальне підприємство Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» та затвердити його статут, що додається.

2.Призначити директором комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» Сербіна Вячеслава Валерійовича.

3.Доручити голові Ананьївської районної ради Балану М.О. укласти з Сербіним В.В., відповідний контракт на 1 рік.

4.Доручити директору комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і свл Ананьївського району здійснити реєстраційні дії по юридичній особі комунального підприємства Ананьївської районної ради «Об»єднаний трудовий архів міста і сіл Ананьївського району» та його статуту.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                №

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ «Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки».

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести наступні зміни до Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки затвердженої рішенням районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ;

-в Паспорт Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки в розділі ІІ «Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка» пункт 4 Надання фінансово-кредитної підтримки суб»єктам малого підприємництва зменшити орієнтовні обсяги фінансування на 2014 рік на 13,0 тис.грн., 2015 рік на 15,0 тис.грн.

В розділі 1 «Удосконалення регулювання підприємницької діяльності» пункт 2 «Реалізація дозвільної системи у сфері господарської діяльності» в перелік заходів 2.1 «Сприяння створенню Центру адміністративних послуг» збільшити орієнтовні обсяги фінансування у 2014 році на 13,0 тис.грн., а у 2015 році на 15,0 тис.грн.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                   М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                №

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу в Ананьївському районі на 2014-2018 роки.

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов»язок і військову службу», з метою приведення раніше прийнятої Програми у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 2012 року №905/А-2012, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити у новій редакції районну Програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу на 2014-2018 роки (далі Програма), що додається.

2.Доручити районній державній адміністрації впродовж 2014-2018 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 30 грудня 2011 року № 144-VІ «Про затвердження районної Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу на 2012-2015 роки.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради     М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                №

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про продовження строку дії контракту з начальником комунального підприємства «Ананьївське районне бюро технічної інвентаризації» Козачинською Наталією Михайлівною.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення районної ради від 02 грудня 2013 року № 315-VІ «Про призначення Козачинської Наталії Михайлівни на посаду начальника Ананьївського районного бюро технічної інвентаризації», яке перебуває у спільній власності територіальних громад міста і сіл району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Продовжити з 3 грудня 2014 року строк дії контракту з начальником комунального підприємства «Ананьївське районне бюро технічної інвентаризації» Козачинською Наталією Михайлівною строком на 1 рік.

2.Доручити голові районної ради укласти з Козачинською Наталією Михайлівною оновлений відповідний контракт строком на 1 рік.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про внесення зміни до рішення районної ради від 24 січня 2014 року № 325-VІ «Про затвердження структури і чисельності секретаріату районної ради на 2014 рік».

 

 

На підставі пункту 4 частини 1 статті 43, пункту 3 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення штатного розпису відповідно до рекомендованих типових штатів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.1997 року № 1349 районна рада

ВИРІШИЛА:

1.У додатку № 1 до рішення районної ради від 24 січня 2014 року № 325-VІ «Про затвердження структури і чисельності секретаріату районної ради на 2014 рік» з 1 січня 2015 року скоротити посаду спеціаліста І категорії з питань трудового архіву.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

 

Голова районної ради                  М.О.Балан

 

  14 листопада 2014 року

 

                №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про внесення змін до рішення районної ради

від 12.07.2013 року №258-VI «Про затвердження районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» від 5 березня 2009 року №1065-VI, з метою приведення у відповідність заходів визначених у програмі та потреб фактичного фінансування районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1.Викласти у новій редакції додаток 2 до районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» затвердженої рішенням районної ради від 12.07.2013 року № 258-VI (додається).

 

  1. 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                        М.О.Балан

 

 14 листопада 2014року

 

                   №

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Додаток

 до рішення районної ради

від 14.11.2014 року

Напрями діяльності та заходи

районної  Програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року

 

з/п

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Заходи програми

Виконавці

Строк виконання заходу

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість) тис. грн.

У тому числі за роками

(тис. грн..)

Очікувані результати

2013

2014

2015

2016

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

Охорона здоров’я та формування здорового способу життя дітей

1.1 Забезпечення рівного доступу всіх жінок до високоякісних медичних послуг, що надаються вагітним, створення умов для безпечних пологів

Центральна районна лікарня

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Зменшення рівня мертвонародженості дітей; збільшення питомої ваги нормальних пологів

1.2 Здійснення заходів, спрямованих на запобігання дитячій інвалідності та поліпшення стану надання медичної допомоги дітям

Центральна районна лікарня

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Забезпечення проведення медичного огляду всіх дітей району

1.3 Забезпечити фахове консультування у пологових будинках батьків, у яких народилися діти з вродженими вадами розвитку.

Центральна районна лікарня

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Створення безпечного та сприятливого середовища для розвитку дитини, збереження її здоров'я та життя

2

Протидія ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркоманії

2.1. Забезпечення про-ведення інформаційно-просвітницької кампанії, спрямованої на форму-вання толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Підвищення рівня обізнаності населення щодо питань ВІЛ\СНІДу

3

Захист прав дітей на

здобуття освіти

3.1. Продовження роботи з упровадження інклюзивного навчання в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах

Відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Забезпечення якості та доступності освіти для кожної дитини, включаючи дітей з особливими освітніми потребами

3.2. Забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти дітьми, які тривалий час не навчалися або не навчалися взагалі

Відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Здобуття дітьми шкільного віку повної загальної середньої освіти

3.3.Забезпечення охоп-лення позашкільною освітою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклу-вання, залучення до занять у гуртках, секціях дітей з малозабезпечених та кризових сімей

Відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

100% охоплення гуртковою роботою дітей з малозабезпечених та кризових сімей

3.4.Розробка та забезпечення систематич-ного моніторингу діяльності дошкільних, загальноосвітніх, поза-шкільних  навчальних закладів із визначенням їх рейтингу та щорічним оприлюдненням результатів у засобах масової інформації

Відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Ознайомлення громадськості з послугами освітянських закладів

4.

Сприяння культурному і духовному розвитку дитини

4.1. Створення рівних умов для доступу кожної дитини до послуг закладів культурної сфери

Відділи освіти, культури районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Забезпечення широкої участі дітей у житті суспільства

4.2. Проведення заходів присвячених святкуван-ню Міжнародного дня захисту дітей, Дня усиновлення.

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей, відділ освіти, відділ культури районної державної адміністрації

2013 – 2016

Роки

Районний бюджет

3,5

-

1,0

1,0

1,5

Поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей їх соціального захисту та гармонійного розвитку

4.3. Проведення профі-лактичних заходів щодо попередження насильства, жорстокості, сексуальної розбе-щеності, підвищення рівня формування високої духовності молоді

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей, відділ освіти районної державної адміністрації

2013 – 2016

Роки

Районний бюджет

7,224

1,924

1,7

1,8

1,8

Попередження насильства, жорстокості, сексуальної розбещеності, підвищення рівня формування високої духовності молоді

5

Запобігання соціальному сирітству, подолання бездоглядності та безпритульності дітей

5.1. Забезпечення надан-ня соціальних послуг вагітним жінкам та породіллям щодо формування основ відповідального батьківства в рамках роботи консультаційного пункту при пологовому відділенні та жіночій консультації ЦРЛ

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центральна районна лікарня

2013 – 2016

Роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Зменшення кількості відмов від новонароджених дітей

5.2.          Забезпечення своєчасного виявлення, обліку, проведення соціального інспектування та супроводу сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання їм комплексної допомоги

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Забезпечення соціальної підтримки сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах

5.3.        Проведення семінарів-нарад, семіна-рів-практикумів для працівників міської та сільських рад з питань виконання власних та делегованих повноважень щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківсь-кого піклування.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

Роки

Районний бюджет

1,668

0,768

0,3

0,3

0,3

Стовідсоткове працевлаштування випускників інтернатних закладів

5.4.      Здійснення відповідно до чинного законодавства контролю за дотриманням культурно-розважальни-ми закладами, комп’ю-терними клубами нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, заборони продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, розповсюдження наркотиків, пропаганди проституції, насилля, наркоманії 

Служба у справах дітей районної державної адміністрації, група кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області

2013 – 2016

Роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Своєчасне виявлення дітей, які опинилися поза межами сім’ї, закладів освіти та потребують соціального захисту, та вжиття вичерпних заходів щодо упередження порушення їх прав

5.5     Проведення профі-лактичних рейдів з метою виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечення притягнення до відповідальності осіб, які залучають дітей до бродяжництва, жебракування, пияцтва, злочинної діяльності та здійснення екстреної допомоги дітям

Служба у справах дітей районної державної адміністрації, група кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області

2013 – 2016

роки

Районний бюджет

38,1

8,1

10,0

12,0

12,0

Своєчасне виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обстеження умов проживання дітей у таких сім’ях, надання їм всебічної допомоги

5.6    Організація прове-дення соціальної рекламної та роз’яснювальної роботи з метою формування в населення культури усиновлення дітей старшого віку, створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

Районний бюджет

3,0

-

1,0

1,0

1,0

Формування громадської думки щодо важливості та пріоритетності сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

6

Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

6.1     Забезпечення відповідних умов до обладнання приміщень та організації роботи в ЄІАС «Діти» (встановлення проти-пожежної сигналізації, щорічне придбання ліцензійних ключів до антивірусної програми «DrWeb», придбання двох стаціонарних комп’ютерів, принтера)

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

Районний бюджет

26,0

7,0

9,0

7,0

7,0

Забезпечення функціонування системи моніторингового нагляду за захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

6.2.    Забезпечення контролю за станом виховання та умовами утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, веденням їх особових справ

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Своєчасне надання статусу дітям, забезпечення захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

6.3. Організація участі у випускному балі в м. Одеса дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із числа випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району.

 

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

Районний бюджет

0,9

-

0.3

0.3

0.3

Залучення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до участі у культурних заходах обласної державної адміністрації

6.4. Розвиток сімейних форм виховання  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Зменшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах

6.5.   Здійснення соціального супроводження прийомних сімей

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Забезпечення якісного функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

6.6. Забезпечення збереження житла за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, під час їх перебування в інтернат них закладах, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу

Служба у справах дітей районної державної адміністрації,

виконкоми міської та сільських рад

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Збереження нерухомого майна та захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

6.7 Участь делегації Ананьївського району у відкритті Новорічної ялинки у м. Одеса присвяченої дню Святого Миколая – Чудотворця, новорічним та різдвяним святам

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

Районний бюджет

1,750

1,750

2,0

2,340

2,340

Залучення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до участі у культурних заходах обласної державної адміністрації

7

Захист дітей-інвалідів

7.1.Надання консультатив-но-правової допомоги дітям-інвалідам, їх батькам та громадським організаціям, які опікуються проблемами дітей-інвалідів шляхом надання безоплатної правової допомоги 

Управління соціального захисту населення, РЦСССДМ, служба у справах дітей,

відділ освіти районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Створення системи надання дітям юридичних, інформаційних послуг. 100% надання пос-луг усім дітям - інвалідам відповідно від потреби

7.2. Забезпечення здійснення соціального супроводу, надання комплексу соціальних послуг сім’ям з дітьми-інвалідами, які опинилися в складних життєвих обставинах

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Своєчасне надання батькам психологічної та соціальної допомоги, зменшення кількості сімей зазначеної категорії

8

Боротьба з використанням дитячої праці

8.1. Проведення спільних перевірок щодо дотримання законодавства про працю дітей на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Своєчасне виявлення порушень законодавства про запобігання найгіршим формам дитячої праці та їх ліквідація 

9

Ліквідація торгівлі дітьми, сексуальної експлуатації, інших форм жорстокого поводження

9.1.     Організація проведення для батьків та дітей у загальноосвітніх навчальних закладах бесід, лекцій, семінарів, тренінгів, засідань «круглих столів» з питань запобігання жорстокому поводженню з дітьми та в дитячому середовищі

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей, відділ освіти районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Посилення боротьби з торгівлею дітьми, здійснення їх захисту від сексуальної експлуатації, інших форм жорстокого поводження

9.2.     Забезпечення здійснення просвітницько-профілактичної роботи із запобігання насильству в сім’ї в рамках реалізації комплексу заходів до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Досягнення рівності жінок і чоловіків у суспільстві, подолання всіх форм насильства в сім’ї, дискримінації за ознакою статі

10

Захист прав дітей, які вчинили правопорушення

10.1    Забезпечити проведення виховних заходів і тижнів правових знань у закладах освіти

Служба у справах дітей, відділ освіти районної державної адміністрації, управління юстиції

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Зменшення кількості злочинів, вчинених дітьми

10.2     Забезпечення надання соціальних послуг неповнолітнім, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, відбули покарання та звільнились з місць позбавлення волі, а також з їх сім’ям

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Попередження девіантної поведінки, профілактика рецидиву скоєння злочинів

10.3      Продовжувати взаємодію та взаємоінформування між групою кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, службою у справах дітей, відділом освіти  райдержадміністрації про неповнолітніх, які скоїли злочини, правопорушення, затримані за вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв, бродяжництво, жебракування.

Служба у справах дітей , відділ освіти районної державної адміністрації, група кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Попередження правопорушень у дитячому середовищі

10.4       Проводити моніторинг стану дитячої злочинності та злочинів, вчинених проти дітей, з метою активізації профілактичної роботи.

Служба у справах дітей , відділ освіти районної державної адміністрації, група кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області

2013 – 2016

роки

-

-

Не потребує додаткового фінансування

Профілактика правопорушень з боку дітей, значне зменшення кількості  злочинів,  вчинених дітьми

Всього коштів за Програмою

96,822

19,542

25,3

25,74

26,24

 

Всього з районного бюджету

96,822

19,542

25,3

25,74

26,24

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кірвас Парасковії Андріївни розташованої на території Гандрабурівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Кірвас Парасковії Андрівїни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281000010030646 розташованої за межами населеного пункту на території Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Гандрабурівська сільська рада, масив № - ділянка № -.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

   Голова районної ради                 М.О.Балан

 

   14 листопада 2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Діскаленка Василя Петровича розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Діскаленка Василя Петровича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284600010010166 розташованої за межами населеного пункту на території Новогеоргіївської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новогеоргіївська сільська рада, масив № 1 ділянка № 401.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Безпалька Бориса Микитовича розташованої на території Новоселівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Безпалька Бориса Микитовича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284800010010396 розташованої за межами населеного пункту на території Новоселівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новоселівська сільська рада, масив № 13б, 14 ділянка № 125.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                          М. О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кресюк Ніни Олександрівни розташованої на території Новоселівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Кресюк Ніни Олександрівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284800010010092 розташованої за межами населеного пункту на території Новоселівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новоселівська сільська рада, масив № 5 ділянка № 54.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бондаренка Володимира Олексійовича розташованої на території Кохівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Бондаренка Володимира Олексійовича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120282800010020311 розташованої за межами населеного пункту на території Кохівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Кохівська сільська рада, масив № - ділянка № 247.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                      М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Киріяка Павла Миколайовича розташованої на території Гандрабурівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Киріяка Павла Миколайовича(померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281000010030605 розташованої за межами населеного пункту на території Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Гандрабурівська сільська рада, масив № - ділянка № 194.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Головарайонноїради                         М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проет рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Барбінягри Агафії Дмитрівни розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Барбінягри Агафії Дмитрівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120281000010030268 розташованої за межами населеного пункту на території Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Гандрабурівська сільська рада, масив № - ділянка № 266.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районноїра ди            М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Єрмака Сергія Михайловича розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Єрмака Сергія Михайловича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284600010010398 розташованої за межами населеного пункту на території Новогеоргіївської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новогеоргіївська сільська рада, масив № 53 ділянка № 645.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 Голова районної ради        М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Чебаненко Людмили Макарівни розташованої на території Романівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель»

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Чебаненко Людмили Макарівни(померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120285000010020183 розташованої за межами населеного пункту на території Романівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Романівська сільська рада, масив № 10 ділянка № 101.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

   14 листопада  2014 року

 

         № -VІ

 

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31