матеріали 40-ї сесії районної ради 6 скликання 17 вересня 2014 року

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про продовження строку дії контракту з редактором газети районної ради Сєдовим В.О.

 

Згідно пункту 7 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розділу 2 частини 2.14.2 Регламенту Ананьївської районної ради, враховуючи подання голови районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Продовжити строк дії контракту з редактором газети Ананьївської районної ради «Вісті Ананьївщини» Сєдовим Володимиром Олексійовичем на 1 рік з 24 жовтня 2014 року.

2. Доручити голові районної ради укласти відповідний контракт з Сєдовим В.О.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.

 

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

  17 вересня 2014 року

 

         № 523-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

. Про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

 

Відповідно до пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий  період 2014-2015 років районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію районної державної адміністрації взяти до відома.

2.Визнати стан готовності народно-господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2014-2015 років задовільним.

3.Рекомендувати районній державній адміністрації, міській та сільським радам:

3.1.Здійснити додаткові заходи щодо покращення стану готовності шкіл, лікарень, дитячих садків, житлового фонду та систем водо-електро-газопостачання, тощо до роботи в зимових умовах.

3.2.Забезпечити підвищення енергонезалежності об’єктів за умови впровадження енергозберігаючих заходів на діючому енергообладнанні, залучення відновлювальних енергоресурсів.

3.3.Взяти під особистий контроль забезпечення паливом інвалідів, багатодітних сімей та одиноких людей похилого віку.

3.4.Продовжити роз’яснювальну роботу серед населення та юридичних осіб, щодо необхідності своєчасних і повних розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

Голова районної ради        М.О.Балан

 

  17 вересня 2014 року

           

          № 521-VІ

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за І півріччя 2014 року.

 

 

Відповідно до пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за І півріччя 2014 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за І півріччя 2014 року взяти до відома.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації, міськсільвиконкомам, організаціям та установам району

2.1.Продовжити роботу щодо:

-збереження позитивних тенденцій розвитку економіки району;

-впровадження заходів, спрямованих на економію енергоресурсів;

-підвищення освітнього та культурного рівня населення;

-пропагування здорового способу життя.

2.2.Зосередити зусилля на:

-недопущення заборгованості з заробітної плати підприємств та організацій району;

-залученню інвестицій;

-подальшому розвитку тваринницької галузі, втіленню сучасних передових технологій;

-покращення транспортного обслуговування населення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

 

 

 Голова районної ради                           М.О.Балан

 

  17 вересня 2014 року

 

            № 520-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про внесення змін та доповнень до рішення Ананьївської районної ради від 13 листопада 2013 року № 307-VІ «Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки».

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 та статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 178, 209 Земельного кодексу України, статті 10 Закону України «Про охорону земель», на виконання рішення Одеської обласної ради від 22 грудня 2006 року № 126-V «Про затвердження Регіональної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб поліпшення відповідних угідь і охорони земель в Одеській області на 2007-2010 роки» з метою впровадження правових, організаційних, економічних, технологічних та інших заходів, спрямованих на раціональне використання земель району, запобігання необґрунтованому вилученню земель сільськогосподарського призначення для несільськогосподарських потреб, захисту від шкідливого антропогенного впливу, відтворення і підвищення родючості грунтів, підвищення продуктивності земель лісового фонду, забезпечення особливого режиму використання земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни і доповнення до районної Програми щодо реалізації використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням Ананьївської районної ради № 307-VІ від 13 листопада 2013 року та викласти додатки 103 у новій редакції, що додаються.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

  17 вересня 2014 року

 

            № 524-VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 16 липня 2014 року № 518-VІ «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 257-VІ «Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт т а дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4,7 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести до рішення районної ради від 16.07.2014 року № 518-VІ наступні зміни:

1.1.Додаток 1 до рішення районної ради від 16.07.2014 року № 518-VІ викласти у новій редакції згідно додатку 1 до даного рішення.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту та молодіжної політики.

 

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

  17 вересня 2014 року

 

            № 526-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження кількісного складу учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського та встановлення плати і надання пільг за навчання учнів у школі на 2014-2015 навчальний рік.

 

 

Згідно частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.39 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», а також відповідно до ст.26 пункту 2 Закону України «Про позашкільну освіту», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити кількісний склад учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського на 2014-2015 навчальний рік в кількості 160 учнів.

2.Затвердити щомісячну батьківську плату за навчання дітей в Ананьївській дитячій музичній школі ім..П.І.Ніщинського в слідуючому обсязі на таких інструментах:

-баян, акордеон, фортепіано, гітара – 50 гривень;

-скрипка, духові та ударні інструменти – 42 гривні;

-клас образотворчого мистецтва – 36 гривень.

3.Затвердити пільги по оплаті за навчання наступним категоріям дітей:

-друга дитина з однієї сім»ї – 50% оплати 11 учнів

-навчання на другому відділі – 50% оплати 29 учнів

-учні з багатодітних сімей – 50% оплати 15 учнів

-учні з малозабезпечених сімей – 50% оплати 2 учні

-мати одиначка – 50% оплати 1 учень

-діти-інваліди – 50% оплати 1 учень

Два учні: Попов Владислав і Голубчанський Євген, які знаходяться під опікою навчаються безоплатно.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                  М.О.Балан

 

  17 вересня 2014 року

       

          № 525-VІ
Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Плевако Лідії Іванівни розташованої на території Байтальської сільської ради.

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 23 Земельного кодексу України

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Плевако Лідії Іванівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120280700010020145 розташованої за межами населеного пункту на території Байтальської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Байтальська сільська рада, масив № 67 ділянка № 661.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

   17 вересня 2014 року

 

         № 527-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Крижановської Лідії Іванівни розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 23 Земельного кодексу України

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянки Крижановської Лідії Іванівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастрові номери земельних ділянок:

5120284600010010469

5120284600010010734

розташованих за межами населеного пункту на території Новогеоргіївської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новогеоргіївська сільська рада,

масив № 13 ділянка № 83

масив № 14 ділянка № 359.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

   17 вересня 2014 року

 

         № 528-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Барбінягри Миколи Володимировича розташованої на території Романівської сільської ради.

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 23 Земельного кодексу України

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Барбінягри Миколи Володимировича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120285000010020085 розташованої за межами населеного пункту на території Романівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Романівська сільська рада, масив № 11 ділянка № 143.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                      М.О.Балан

 

   17 вересня 2014 року

 

         № 529-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Сироти Василя Тимофійовича розташованої на території Новогеоргіївської сільської ради.

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 23 Земельного кодексу України

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Сироти Василя Тимофійовича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120284600010010508 розташованої за межами населеного пункту на території Новогеоргіївської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Новогеоргіївська сільська рада, масив № 49,51 ділянка № 120.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан

 

   17 вересня 2014 року

 

         № 530-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Дикусара Бориса Івановича розташованої на території Жеребківської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 23 Земельного кодексу України

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Дікусара Бориса Івановича (померлого) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120282000010010019 розташованої за межами населеного пункту на території Жеребківської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Жеребківська сільська рада, масив № 21,22 ділянка № 100.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 Голова районної ради              М.О.Балан

 

   17 вересня 2014 року

 

         № 531-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Логвиненко Віри Павлівни розташованої на території Романівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 23 Земельного кодексу України

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Логвиненко Віри Павлівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120285000010020119 розташованої за межами населеного пункту на території Романівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Романівська сільська рада, масив № 14 ділянка № 171.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                       М.О.Балан

 

   17 вересня 2014 року

 

         № 532-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Савчук Катерини Захарівни розташованої на території Романівської сільської ради.

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 23 Земельного кодексу України

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Савчук Катерини Захарівни (померлої) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 5120285000010010102 розташованої за межами населеного пункту на території Романівської сільської ради Ананьївського району Одеської області для оформлення свідоцтва про право на спадщину за адресою: Ананьївський район, Романівська сільська рада, масив № 21 ділянка № 12.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

   17 вересня 2014 року

 

         № 533-VІ

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31