матеріали 39 сесії районної ради 6 скликання 16 липня 2014 року

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про інформацію районної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Ананьївської районної ради.

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 81 пункту 1 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», заслухавши інформацію районної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Ананьївської районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

Інформацію районної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Ананьївської районної ради щодо визнання обраним депутатом Ананьївської районної ради VІ скликання наступного за черговістю кандидата по виборчому списку «Партія регіонів» -Ключко Н.І. взяти до відома.

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 502-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 26 листопада 2010 року № 9-VІ «Про утворення і обрання складу постійних комісій районної ради та обрання голів постійних комісій районної ради» та рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 272-VІ.

 

 

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, частини 1.2 статті 47, пункту 4 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у звязку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради Перемана А.Г. і обранням наступного за черговістю депутата Ключко Н.І. районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни і доповнення в додаток до рішення районної ради від 26 листопада 2010 року № 9-VІ «Про утворення і обрання складу постійних комісій районної ради та обрання голів постійних комісій районної ради та рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 272-VІ, а саме:

До складу постійної комісій районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики замість депутата Перемана А.Г., ввести депутата Ключко Н.І.

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 503-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про хід виконання Програми забезпечення боротьби зі злочинністю та захисту населення Ананьївського району від протиправних проявів на 2013-2015 роки.

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області Лещенка І.В., про хід виконання Програми, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області Лещенка І.В., про хід виконання «Програми забезпечення боротьби зі злочинністю та захисту населення Ананьївського району від протиправних проявів на 2013-2015 роки» затвердженої рішенням Ананьївської районної ради від 08 лютого 2013 року № 238-VІ, взяти до відома.

2.Визнати, що завдяки взаємодії районного відділу ГУ МВС України в Одеській області, прокуратури району та органів місцевого самоврядування вдалось забезпечити позитивну стабільну ситуацію в районі у здійсненні охорони громадського порядку та захисту населення від протиправних проявів.

3.Рекомендувати районному відділу ГУ МВС України в Одеській області та органам місцевого самоврядування продовжити і максимально використовувати позитивні форми і методи взаємодії щодо подолання негативних протиправних явищ в районі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 506-VІ

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про формування та затвердження списку присяжних.

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 58-1, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи подання Територіального управління державної судової адміністрації України в Одеській області від 18.06.2014 року № 2-1805/14 районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Сформувати і затвердити список присяжних у кількості 21 особи відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Прикінцевих положень Кримінального процесуального Кодексу України, прийнятого 13 квітня 2012 року (список додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 507-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 16 липня 2014 року

№507-VІ

 

 

 

СПИСОК

присяжних в кількості 21 особи - громадян, які постійно проживають на території району, на яку поширюється юрисдикція Ананьївського районного суду

 

 1. 1.Балан Наталя Григорівна
 2. 2.Шляхта Володимир Федорович
 3. 3.Крижановська Валентина Василівна
 4. 4.Гончарук Надія Володимирівна
 5. 5.Кирилова Людмила Василівна
 6. 6.Новацький Володимир Васильович
 7. 7.Радзивлюк Іван Іванович
 8. 8.Осадча Ольга Анатоліївна
 9. 9.Шевченко Світлана Володимирівна
 10. 10.Сєдова Ганна Акбарівна
 11. 11.Драган Вячеслав Павлович
 12. 12.Станкова Людмила Анатоліївна
 13. 13.Церна Дмитро Дмитрович
 14. 14.Посторонка Олег Георгійович
 15. 15.Переман Світлана Миколаївна
 16. 16.Нещадимов Юрій Миколайович
 17. 17.Радиш Валерій Ярославович
 18. 18.Трандасір Валентина Олександрівна
 19. 19.Бондарь Володимир Олександрович
 20. 20.Матвієнко Сергій Іванович
 21. 21.Моспан Віктор Васильович

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу Ананьївській центральній районній лікарні на зняття з обліку та перереєстрацію автомобілів швидкої медичної допомоги комунальній установі «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф».

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частин 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської центральної районної лікарні від 05.06.2014 року № 302, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Дозволити комунальній установі «Ананьївська центральна районна лікарня», взяти з обліку та перереєстрацію комунальній установі «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» наступні автомобілі швидкої медичної допомоги:

УАЗ 3962-94 державний номер ВН 38-92 ВО, рік випуску 1997;

УАЗ 3962-94 державний номер ВН 75-90 ВІ рік випуску 2007;

УАЗ 3962-95 державний номер ВН 41-37 ВК рік випуску 2011.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту та молодіжної політики.

 

 

Голова районної ради            М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 508-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на передачу в дострокову оренду приміщення будівлі ДП «Ананьївське лісове господарство», яке знаходиться на території Коханівської сільської ради.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та листа Державного агентства лісових ресурсів України від 16.05.2014 року № 05-41/2184-14, враховуючи клопотання Коахнівської сільської ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати згоду та рекомендувати Державному підприємству «Ананьївське лісове господарство» вирішити питання щодо передачі на умовах оренди Коханівській сільській раді будівлі ДП «Лісництво», яке знаходиться на території Коханівської сільської ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

 Голова районної ради               М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 509-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна районної комунальної власності.

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7,9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу (із змінами) районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальних громад району (районній комунальній власності) згідно з додатком.

2.Підприємства, установи, організації, в управлінні яких перебуває майно районної комунальної власності можуть бути орендодавцями майна загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне підприємство, установу, організацію та іншого окремого індивідуально визначеного майна.

3.Районна рада є орендодавцем щодо цілісних майнових комплексів їх структурних підрозділів та нерухомого майна загальна площа якого перевищує 200 кв.м.

4.Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 27.08.2010 року № 905-V «Про затвердження Положення про оренду комунального майна та Методики розрахунку плати за оренду майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад Ананьївського району».

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

 

Голова районної ради                             М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 510-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради із залученням фахівців районної державної адміністрації.

 

 

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43 та статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для здійснення контролю за виконанням рішень районної ради та дотримання законності і ефективності роботи відділу Держземагентства в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Створити тимчасову контрольну комісію районної ради в кількості 7 чоловік та обрати наступний склад комісії і її голову.

Синіка С.В., депутат районної ради, голова комісії

Балабан М.П., депутат районної ради, заступник голови комісії

Суслова Л.І., начальник управління агропромислового розвитку РДА, секретар комісії (за згодою)

Члени комісії:

Шевченко О.П., депутат районної ради

Кузя Ф.С., депутат районної ради

Непомящий В.В., завідувач юридичним сектором РДА (за згодою)

Сєдов В.О., редактор газети районної ради «Вісті Ананьївщини» (за згодою)

2.Доручити тимчасовій контрольній комісії районної ради в двотижневий термін вивчити стан виконання рішень районної ради та законності і ефективності роботи відділу Держземагентства в Ананьївському районі та до 1 серпня поточного року подати звіт і пропозиції на розгляд районної ради.

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 519-VІ

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 257-VІ «Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4,7 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести наступні зміни і доповнення до рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 257-VІ «Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки»:

1.1.Додаток № 2 до рішення районної ради від 12.07.2013 року № 257-VІ доповнити пунктом 6 згідно додатку № 1 до даного рішення.

1.2.Додаток № 3 до рішення районної ради від 12.07.2013 року № 257-VІ викласти у новій редакції згідно додатку № 2 до даного рішення.

1.3.Додаток № 4 до рішення районної ради від 12.07.2013 року № 257-VІ доповнити пунктом 5 згідно додатку № 3 до даного рішення.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту та молодіжної політики.

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

  16 липня 2014 року

 

            № 518-VІ

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31