рекомендований порядок денний 39-ї сесії шостого скликання 16 липня 2014 року

 

Рекомендований порядок денний тридцять девятої сесії Ананьївської районної ради шостого скликання 16 липня 2014 року

 

1.Про інформацію районної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Ананьївської районної ради.

Інформує: Макодзьоб В.І., заступник голови районної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Ананьївської районної ради.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 26 листопада 2010 року № 9-VІ «Про утворення і обрання складу постійних комісій районної ради та обрання голів постійних комісій районної ради» та рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 272-VІ.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

3.Про затвердження річного звіту про виконання районного бюджету Ананьївського району за 2013 рік.

Доповідач: Продан А.О., начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

4.Про внесення змін до рішення районної ради від 24 січня 2014 року № 322-VІ «Про районний бюджет Ананьївського району на 2014 рік».

Доповідач: Продан А.О., начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

5.Про хід виконання Програми забезпечення боротьби зі злочинністю та захисту населення Ананьївського району від протиправних проявів на 2013-2015 роки.

Доповідач: Лещенко І.В., начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області.

6.Про формування та затвердження списку присяжних.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

7.Про надання дозволу Ананьївській центральній районній лікарні на зняття з обліку та перереєстрацію автомобілів швидкої медичної допомоги комунальній установі «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф».

Доповідач: Койчев А.С., головний лікар Ананьївського району.

8.Про надання згоди на передачу в довгострокову оренду приміщення будівлі ДП «Ананьївське лісове господарство», яке знаходиться на території Коханівської сільської ради.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

9.Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна районної комунальної власності.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

10.Про внесення змін та доповнень до рішення Ананьївської районної ради від 13 листопада 2013 року № 307-VІ «Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки».

Доповідач: Магденко С.Л., начальник відділу Держземагентства в Ананьївському районі.

11.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Сітри Євдокії Федосіївни, розташованої на території Долинської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Брагаря Василя Степановича, розташованої на території Точилівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Горбенко Улити Василівни, розташованої на території Новоолександрівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Негрескул Юлії Йосипівни, розташованої на території Гандрабурівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Нимировського Миколи Карповича, розташованої на території Ананьївської Першої сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Черкез Євдокії Іванівни, розташованої на території Долинської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Терещук Килини Пилипівни, розташованої на території Долинської сільської ради.

Доповідач: Магденко С.Л., начальник відділу Держземагентства в Ананьївському районі.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31