рекомендований порядок денний 38 сесії районної ради 6 скликання 9 квітня 2014 року

 

Рекомендований порядок денний тридцять восьмої сесії Ананьївської районної ради шостого скликання 9 квітня 2014 року

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24 січня 2014 року «Про районний бюджет Ананьївського району на 2014 рік».

Доповідач: Продан А.О., начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Про затвердження розпоряджень районної ради прийнятих в міжсесійний період.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

Про підготовчі заходи по проведенню обліку, нарахуванню та наданню пільг по земельному податку з фізичних осіб.

Доповідач: Голубенко І.Л., заступник начальника Любашівської ОДПІ, начальник Ананьївського відділення.

Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт в Ананьївському районі на 2014 рік для засуджених, яких судом засуджено до кримінального покарання у вигляді громадських робіт та порушників, на яких судом покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

Про прийняття гуртожитку Ананьївського консервного заводу, що розташований за адресою: м.Ананьїв, вул.Незалежності,114в із комунальної власності територіальної громади Ананьївської Першої сільської ради Ананьївського району до спільної власності територіальних громад Ананьївського району.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

Про передачу гуртожитку Ананьївського консервного заводу, що розташований за адресою: м.Ананьїв, вул.Незалежності,114в із спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

Про затвердження Районної цільової програми «Здоровя на 2014-2018 роки».

Доповідач: Койчев А.С., головний лікар Ананьївського району.

Про надання дозволу Ананьївській центральній районній лікарні на списання автомобілів.

Доповідач: Койчев А.С., головний лікар Ананьївського району.

Про передачу будівлі з прибудовою корпусу № 1 туберкульозного відділення комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня» із спільної власності територіальних громад і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

Доповідач: Койчев А.С., головний лікар Ананьївського району

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Барбула Володимира Кириловича на території Гандрабурівської сільської ради .

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Романенко Валентини Микитівни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Осадчої Марії Никифорівни на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Осадчої Марії Никифорівни на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Борбонюк Ганни Леонтіївни на території Новогеоргїівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Герескул Ганни Миронівни на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Копача Миколи Миколайовича на території Новогеоргіївської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Постики Василя Федоровича на території Точилівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Дурбала Віри Федорівни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Ободовського Володимира Семеновича на території Коханівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Додул Катерини Іванівни на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Жука Олексія Івановича на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Думитрашка Євгенія Антоновича на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пламадяла Георгія Федоровича на території Коханівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Байталенко Наталі Калениківни на території Жеребківської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Сорочан Олени Андріївни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бодюла Дмитра Захарійовича на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Тімуш Любові Павлівни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Чернеги Меланії Романівни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Котець Анастасії Яковлівни на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Колесніченко Ольги Єгорівни на території Шимківської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Вужеловської Марії Пилипівни на території Новоолександрівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Непомящої Ксенії Іларіонівни на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Колос Людмили Миколаївни на території Ананьївської Першої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кустол Наталії Михайлівни на території Новолександрівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Чебаненко Людмили Макарівни на території Романівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Мирошніченко Ольги Степанівни на території Ананьївської Першої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Нагасюк Ганни Данилівни на території Новогеоргіївської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Чеботар Віри Іванівни на території Новогеоргїівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Майстренко Валентини Лук’янівни на території Романівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Сокола Василя Дем’яновича на території Коханівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Площанської Віри Федорівни на території Ананьївської Першої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Славінського Володимира Васильовича на території Коханівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Рудомир Миколи Олексійовича на території Кохівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Золотнюка Олександра Трохимовича на території Кохівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Ротара Володимира Івановича на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Дідуха Володимира Андрійовича на території Коханівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Руденко Наталії Миколаївни на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кожухара Михайла Андрійовича на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Матвієнко Ольги Олексіївни на території Новоселівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Маковея Івана Васильовича на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Шаповал Тамари Миколаївни на території Романівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Буляндри Василя Павловича на території Долинської                         сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Мірошниченко Олександри Федосіївни на території Новоселівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Дарієнка Миколи Івановича на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Царюк Ганни Василівни на території Новогеоргіївської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Михайлюк Валентини Іванівни на території                         Коханівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Данилової Валентини Никифорівни на території                         Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Глізнуци Василя Миколайовича на території                         Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Жосана Івана Семеновича на території                         Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Сікорської Олександи Василівни на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Сорочан Марії Олексіївни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Паладія Михайла Костянтиновича на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Якименко Марії Миколаївни на території Точилівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Барбінягри Івана Микитовича на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Супруна Івана Степановича на території Далинської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Донець Марії Никифорівни на території Долинської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Жосан Марії Пилипівни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Сорочинського Миколи Павловича на території Коханівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Парфонової Марії Семенівни на території Долинської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Балтак Катерини Григорівни на території Жеребківської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бондаренка Анатолія Михайловича на території Жеребківської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Олійника Дмитра Івановича на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Прущак Валентини Федорівни на території Новогеоргіївської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Чеботаря Миколи Івановича на території Новогеоргіївської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Кожухар Антона Григоровича на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Захарова Івана Пилиповича на території Гандрабурівської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Драган Ніни Григорівни на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Демянової Ганни Фоківни на території  Точилівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Штембуляк Пелагеї Гаврилівни на території Новоолександрівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Цуренка Володимира Олексійовича на території Ананьївської Першої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Паєрелі Леоніда Степановича на території Гандрабурівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Берновеги Марії Охрімівни на території Ананьївської Другої сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Белікової Наталії Василівни на території Долинської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Жук Єлизавети Захарівни на території Гандрабурівської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Подольської Галини Минівни на території Романівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Медюка Івана Григоровича на території Новогеоргіївської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Молодченка Павла Федоровича на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Малиновської Ксенії Володимирівни на території   сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Мазуряна Івана Андрійовича на території Гандрабурівської  сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Ротар Марії Онисимівни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Венгер Раїси Єфремівни на території Долинської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Коломійчука Петра Володимировича на території   Жеребківської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Паладій Мотрони Іванівни на території Ананьївської Першої сільської ради.

Доповідач: Магденко С.Л., начальник відділу Держземагентства в Ананьївському районі.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31