проекти рішень 37 сесії районної ради 6 скликання 07 березня 2014 року

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про звіт Ананьївської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за 2013 рік.

 

Відповідно до пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши звіт районної державної адміністрації про виконання рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 215-VІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2013 рік», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт районної державної адміністрації про виконання рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 215-VІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2013 рік» взяти до відома.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації, міськсільвиконкомам, організаціям та установам району у 2014 році продовжити роботу щодо:

-збереження позитивних тенденцій у народногосподарському комплексі району і виконання районного бюджету;

-впровадження політики, спрямованої та економію енергоресурсів в усіх галузях та сферах діяльності економіки;

-розвитку та захисту малого та середнього підприємництва;

-розвитку промислового та агропромислового виробництва;

-сприяння розвитку соціальної інфраструктури, приділяючи особливу увагу водо забезпеченню та відновленню транспортної мережі сільських населених пунктів;

-підвищення освітнього, культурного, духовного рівня населення, пропагування здорового способу життя.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

 «___»________2014 року

 

                №

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Ананьївського району Одеської області.

 

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 10 Земельного Кодексу України, статтей 13,15 Закону України «Про оцінку земель» на виконання заходів Регіональної програми розвитку земельних відносин та охорони земель на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 14.02.2013 року № 727-VІ (зі змінами) районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Провести нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Ананьївського району Одеської області.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

 «___»________2014 року

 

                №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Україна

Ананьївська районна рада

Проект рішення

 

 

Про звернення до голови Одеської обласної державної адміністрації щодо сприяння в призначенні Сербіна В.В. на посаду голови Ананьївської районної державної адміністрації.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення взаємопорозуміння і тісної співпраці з районною державною адміністрацією у питаннях економічного і соціального розвитку, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Звернутись до голови Одеської обласної державної адміністрації з проханням щодо сприяння в призначенні Сербіна В.В. на посаду голови Ананьївської районної державної адміністрації (звернення додається).

2.Надіслати звернення до голови Одеської обласної державної адміністрації.

 

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

 07 березня 2014 року

 

            № 407- VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження Статуту комунальної установи «Шимківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 06.02.2014 року № 01-34/280 районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут комунальної установи «Шимківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області» (додається).

2.Доручити начальнику відділу освіти районної державної адміністрації (Колойденко М.В.) у місячний термін забезпечити державну реєстрацію комунальної установи «Шимківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області у порядку визначеному чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

 «___»________2014 року

 

                №

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна районної комунальної власності.

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7,9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету України від 31.08.2011 року № 906 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна» та з метою удосконалення і деталізації процедури проведення конкурсу  на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району (районна комунальна власність) районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди майна районної комунальної власності (додається).

2.Відділам та управлінням райдержадміністрації, центральній районній лікарні, тер центру, редакції районної газети «Вісті Ананьївщини» та іншим структурним підрозділам комунальної власності керуватися вказаним Порядком при укладанні договорів оренди.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

  Голова районної ради         М.О.Балан

 

 «___»________2014 року

 

                №

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект рішення

 

Про інформацію прокуратури району щодо результатів прокурорського нагляду за станом дотримання законності на території Ананьївського району та роботи правоохоронних органів за 2013 рік.

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 28 Закону України «Про звернення громадян» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію прокуратури району щодо результатів прокурорського нагляду за станом дотримання законності на території Ананьївського району та роботи правоохоронних органів за 2013 рік взяти до відома.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

  07 березня 2014 року

 

              № 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31