матеріали 36 сесії 6 скликання 24 січня 2014 року

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про звернення до голови Одеської обласної державної адміністрації щодо збереження Державного підприємства «Ананьївське лісове господарство».

 

Відповідно до ст..43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи що Державним агентством лісових ресурсів України планується оптимізація чисельності підвідомчих підприємств шляхом їх укрупнення і можливої  ліквідації Державного підприємства «Ананьївське лісове господарство», районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1.Звернутись до голови Одеської обласної державної адміністрації з проханням сприяння у збереженні в нашому районі Державного підприємства «Ананьївське лісове господарство» (звернення додається).
 2. 2.Надіслати звернення до голови Одеської обласної державної адміністрації.

 

 

Голова районної ради                         М.О.Балан

    24 січня 2014 року

           № 335-VІ

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до рішення

 районної ради

від 24 січня 2014 року

№ 335-VІ

Про звернення до голови Одеської обласної державної адміністрації щодо збереження Державного підприємства «Ананьївське лісове господарство».

 

Шановний Миколо Леонідовичу!

Нам, депутатам Ананьївської районної ради, стало відомо що Державним агентством лісових ресурсів України планується так звана «оптимізація» чисельності підвідомчих підприємств шляхом їх укрупнення.

Ця неприємна процедура може торкнутися і державного підприємства «Ананьївське лісове господарство», хоча в 2013 році в підприємстві була проведена певна оптимізація шляхом скорочення Коханівського лісництва.

Слід зазначити, що підприємство є одним з найкращих в своїй галузі, систематично сплачує податки, створює нові робочі місця, збільшує обсяг реалізації продукції, збільшує заготовку ліквідної деревини всіх видів рубок тощо. На рівні районної державної адміністрації підприємству виділено земельні ділянки під заліснення.

З урахуванням зазначеного районна рада звертається до Вас, шановний Миколо Леонідовичу, з проханням сприяння у збереженні в нашому районі Державного підприємства «Ананьївське лісове господарство». Будемо дуже вдячні Вам за ваше порозуміння і підтримку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району гуртожиток Ананьївського консервного заводу.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та листа Ананьївської Першої сільської ради від 03.12.2013 року № 488, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району із комунальної власності територіальної громади Ананьївської Першої сільської ради гуртожиток Ананьївського консервного заводу.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

Голова районної ради         М.О.Балан

   24 січня 2014 року

           № 327-VІ

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про затвердження переліку закладів культури відділу культури Ананьївської районної державної адміністрації

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 984 «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури», заслухавши інформацію начальника відділу культури райдержадміністрації Варгоцького В.М. «Про затвердження переліку закладів культури відділу культури Ананьївської районної державної адміністрації», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу культури райдержадміністрації Варгоцького В.М. «Про затвердження переліку закладів культури відділу культури Ананьївської районної державної адміністрації» взяти до відома.

2. Затвердити перелік закладів культури відділу культури Ананьївської районної державної адміністрації та аналітичні дані щодо структури централізованої бібліотечної системи згідно додатків № 1 і № 2.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

Голова районної ради         М.О.Балан

   24 січня 2014 року  

           № 329-VІ

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

Про план роботи Ананьївської районної ради на 2014 рік

 

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 3.1 розділу 3 регламенту Ананьївської районної ради шостого скликання, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план роботи Ананьївської районної ради на 2014 рік (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Станкова О.З. та голів постійних комісій районної ради.

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

24 січня 2014 року

         № 324- VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про надання згоди на введення в штат господарської групи відділу освіти Ананьївської районної державної адміністрації посаду головного механіка та 1,5 ставки фахівця механіка в загальноосвітніх школах.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 23.12.2013 року № 01-25/2672 і те, що на балансі відділу освіти перебувають 13 шкільних автобусів та з метою забезпечення безпечного перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на введення в штат господарської групи навчальних закладів відділу освіти Ананьївської райдержадміністрації посаду головного механіка (провідного фахівця з 10 тарифним  розрядом) та 1,5 ставки фахівця-механіка з 9 тарифним розрядом в:

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.гімназія» с.Долинське – 0,25 ставки

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 с.Жеребкове – 0,25 ставки

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Романівка – 0,25 ставки

НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Коханівка – 0,25 ставки

НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Новоолександрівка – 0,25 ставки

НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Новоселівка – 0,25 ставки

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

                  Голова районної ради                            М.О.Балан

          24 січня 2014 року

                № 328- VІ

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про затвердження Програми з енергоефективності та енергозбереження Ананьївського району на 2014-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 28 липня 2008 року № 679/2008 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 травня 2008 року «Про стан реалізації державної політики щодо забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів» та наказу Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів від 17 березня 2009 року № 33 «Про затвердження Методики галузевих, регіональних програм енергоефективності та програм зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами шляхом їх раціонального використання», на виконання листа департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства № 1462-09 від 13.06.2013 року, з метою забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів в усіх галузях економіки району, поліпшення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів господарюючими суб’єктами і населенням району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму з енергоефективності та енергозбереження Ананьївського району на 2014-2015 роки (далі-Програма), що додається.

2. Доручити Ананьївській районній державній адміністрації щороку передбачати кошти в районному бюджеті Ананьївського району Одеської області на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

3. Рекомендувати міської та сільським радам району при формуванні проектів місцевих бюджетів передбачати кошти на реалізацію заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 Голова районної ради                      М.О.Балан

   24 січня  2014 року

         № 330-VІ

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про затвердження розпорядження районної ради прийнятого у міжсесійний період.

 

    Ананьївська районна рада

    ВИРІШИЛА:

    Затвердити розпорядження районної ради від 31 грудня 2013 року № 170 «Про надання дозволу на передачу майна Комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня» Комунальному закладу «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» прийняте у міжсесійний період.

 

   Голова районної ради                     М.О.Балан

 

      24 січня 2014 року

              № 326-VІ

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ РАЙОННОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ

МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

 на 2014-2015 роки.

Відповідно до п. 16 частини 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 ст. 19 Закону України “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”, ст. 14 Закону України “Про соціальні послуги”, законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”,  „Про реабілітацію інвалідів в Україні”,  „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, на виконання п.2 рішення Одеської обласної ради від 24 грудня 2013 року №965-V «Про затвердження обласної цільової програми підтримки малозабезпчених верств населення на 2014-2015 роки», з метою посилення соціального захисту  ветеранів війни та праці, інвалідів та малозабезпечених верств населення  району районна  рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити районну  цільову програму підтримки малозабезпчених верств населення на 2014-2015 роки (далі — Програма), що додається.
 2. Ананьївській районній  державній адміністрації щорічно до 2015 року:

2.1. Формувати перелік осіб-інвалідів 1 та 2 групи по зору, які станом на початок року перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації як отримувачі пільг, передбачених даною Програмою, з розрахунком потреби необхідного обсягу фінансування.

2.2. Під час формування проектів районного бюджету на відповідний наступний рік передбачати кошти на фінансування видатків, передбачених даною Програмою.

2.3. Забезпечувати своєчасне перерахування коштів, передбачених в районному бюджеті цією Програмою, на рахунок підприємств-надавачів послуг, та на особові рахунки одержувачів пільг та цільової адресної допомоги.

 1. Рекомендувати  виконавчим комітетам міської та сільських рад Ананьївського району  розробити та подати на затвердження відповідним радам місцеві цільові програми підтримки малозабезпчених верств населення на 2014-2015 роки.
 2. Вважати такими, що втратили чинність, рішення Ананьївської районної  ради від 12 липня 2013 року №262-VІ „Про затвердження районної цільової програми «Милосердя в дії»на 2013-2015 роки», від 02 грудня 2013 року №319-VI «Про затвердження районної цільової програми щодо реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року».
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, молодіжної політики та екології.

 

                      Голова районної  ради                              М.О. Балан


24 січня 2014 року

       № 331- VІ

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 03.10.2012 року № 201-VІ «Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» на 2012-2016 роки».

 

     Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою покращення якості та збільшення друкованої продукції для населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1.Внести зміни і доповнення до додатку № 3 Програми підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 03.10.2012 року № 201-VІ та викласти Додаток № 3 в новій редакції що додається.
 2. 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

  24 січня 2014 року

          

          № 332-VІ

 

 

 

 

 

    Додаток

 до рішення районної ради

 від 24 січня 2014 року

№ 332-VІ

Напрями діяльності та заходи програми підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» на 2012-2016 роки.

№ п/п

Назва заходу

Виконавці

Термін виконання

Джерело фінансів

Вартість тис.грн.

Очікуваний результат

1.

Заробітна плата з нарахуванням працівникам

КП «Ананьївська друкарня»

2012-2016

Кошти місцевого бюджету

2014-60,0

2015-60,0

2016-60,0

Покращення якості та збільшення друкованої продукції для населення

2.

Закупівля матеріалів для розширення виробництва

КП «Ананьївська друкарня»

2012-2016

Кошти місцевого бюджету

2012-20,0

2013-35,0

Покращення якості та збільшення друкованої продукції для населення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про затвердження Статуту комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня».

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської центральної районної лікарні від 21 січня 2014 року № 55 та у зв’язку зі зміною мережі лікарняних закладів Ананьївського району районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня» Ананьївської районної ради Одеської області (додається).

2.Доручити головному лікарю Ананьївського району (Койчев А.С.) у місячний термін забезпечити державну реєстрацію Статуту комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня» Ананьївської районної ради Одеської області у порядку визначеному чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, молодіжної політики та екології.

 

Голова районної ради           М.О. Балан

        24 січня 2014 року

               № 333- VІ

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 8 лютого 2013 року № 239-VІ «Про затвердження Програми створення і використання матеріального резерву в Ананьївському районі для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2013-2015 роки».

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою запобігання та ліквідації в Ананьївському районі надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2014-2015 роки, враховуючи клопотання начальника Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1.Внести зміни і доповнення до додатку № 2 Програми створення і використання матеріального резерву в Ананьївському районі для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру» затвердженої рішенням районної ради від 8 лютого 2013 року № 239-VІ та викласти додаток № 2 в новій редакції що додається.
 2. 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.


Голова районної  ради        М.О. Балан

                 24 січня 2014 року

                                   № 336-VІ

 

      

Україна

Ананьївська районна рада

Рішення

Про затвердження плану закріплення дітей віком до шести років за дошкільними навчальними закладами району

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2010 року №1149 «Про деякі питання розподілу міжбюджетних трансфертів», з метою охоплення дітей віком до шести років дошкільною освітою

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити наступний план закріплення дітей віком до шести років за дошкільними навчальними закладами району:

- 245 дітей за   НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» №7 Першої сільської ради;

- 240 дітей  за  НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» №3 та № 5 Другої сільської ради;

- 113 дітей  за НВК «ЗОШ І-ІІ ст..- ДНЗ»№2 Гандрабурівської сільської ради;

- 96 дітей  за НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ»  Коханівської сільської ради;

- 86 дітей  за НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ» Новогеоргіївської сільської ради;

-117 дітей  за НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ» Новоолександріївської сільської ради;

- 72 дитини  за НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ» Новоселівської сільської ради;

- 95 дітей  за НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ»  Точилівської сільської ради.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Колойденко М.В.) забезпечити підвіз дітей до вказаних навчально-виховних комплексів.

 

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Продан А.О.) враховувати дане рішення при підготовці проекту районного бюджету на 2014 рік та при розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

Голова районної ради                           М.О. Балан

  24 січня 2014 року

         № 323-VІ

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31