матеріали 34 сесії районної ради 6 скликання 13 листопада 2013 року

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про внесення доповнення до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ «Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступне доповнення в Паспорт Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 26.12.2012 року № 216-VІ а саме:

- відповідальним виконавцем визначити також секретаріат районної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

  Голова районної ради                М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 286-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про передачу будівлі Ананьївського районного військового комісаріату розташованої за адресою м.Ананьїв, вул.К.Лібкнехта,23 зі спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність «, враховуючи згоду Ананьївської міської ради на прийняття в комунальну власність будівлі Ананьївського районного військового комісаріату та з метою подальшого ефективного використання будівлі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної власності територіальних громад міста і сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Ананьєва будівлю Ананьївського районного військового комісаріату розташованої за адресою м.Ананьїв вул.К.Лібкнехта,23.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

  Голова районної ради              М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             № 296-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про передачу будівлі Ананьївського районного відділу статистики розташованої за адресою м.Ананьїв, вул.Леніна, 7 зі спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність», враховуючи згоду Ананьївської міської ради на прийняття в комунальну власність будівлі Ананьївського районного відділу статистики та з метою подальшого ефективного використання будівлі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної власності територіальних громад міста і сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Ананьєва будівлю Ананьївського районного відділу статистики розташованої за адресою м.Ананьїв вул.Леніна,7.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 Голова  районної ради        М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

         № 297-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про призначення Берновеги Юрія Андрійовича на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7, повноваження з управлінням яким делеговано районній державній адміністрації.

 

 

Згідно зі статтями 118, 140, 142, 143 Конституції України, пунктом 20 частини 1 статті 43, частини 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 статті 14, частиною 2 статті 15, пунктом 1 статті 19, пунктом 5 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, розглянувши пропозицію районної державної адміністрації щодо призначення на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Берновегу Юрія Андрійовича на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7 строком на 3 роки.

2. Доручити голові районної державної адміністрації Сербіну В.В. укласти відповідний контракт з призначеною особою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова  районної ради         М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

         № 292-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

 

 

Відповідно до пункту 28 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації взяти до відома.

2. Визнати стан готовності народно-господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2013-2014 років задовільним.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, міській та сільським радам:

3.1.Здійснити додаткові заходи щодо покращення стану готовності шкіл, лікарень, дитячих садків, житлового фонду та систем водо-електро-газопостачання, тощо до роботи в зимових умовах.

3.2.Взяти під особистий контроль забезпечення паливом інвалідів, багатодітних сімей та одиноких людей похилого віку.

3.3.Продовжити роз’яснювальну роботу серед населення та юридичних осіб, щодо необхідності своєчасних і повних розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 Голова районної ради       М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 281-VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження Програми сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення сприятливих умов для сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки (далі-Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова  районної ради          М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 285-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання котлів.

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити відділу освіти районної державної адміністрації списати з балансу 2 (два) котли КСГ-100, які знаходяться в НВК ЗОШ І-ІІ ст. № 3 ДНЗ м.Ананьєва з 2000 року і вийшли з ладу через розгерметизацію водяного контура. Балансова вартість 6101 гривня та 5895 гривень. Знос 6101 гривня та 5895 гривень.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

         № 289-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про продовження строку дії контракту з редактором газети районної ради Сєдовим В.О.

 

 

 

Згідно пункту 7 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розділу 2 частини 2.14.2 Регламенту Ананьївської районної ради, враховуючи подання голови районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити строк дії контракту з редактором газети Ананьївської районної ради «Вісті Ананьївщини» Сєдовим Володимиром Олексійовичом на 1 рік з 24 жовтня 2013 року.

2. Доручити голові районної ради укласти відповідний контракт з Сєдовим В.О.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.

 

 

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

         № 295-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження Статуту комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 22.10.2013 року № 01-25/2197 районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити статут комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області (додається).

2. Доручити начальнику відділу освіти районної державної адміністрації (Колойденко М.В.) у місячний термін забезпечити державну реєстрацію комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області у порядку визначеному чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

   Голова районної ради               М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             № 290-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про надання згоди на введення в штати навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» с.Долинське на 2013-2014 навчальний рік посаду 0,5 ставки заступника директора по методичній роботі.

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної дюержавної адміністрації від 09.10.2013 року № 01-25/2139, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на введення в штати навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» с.Долинське на 2013-2014 навчальний рік посаду 0,5 ставки заступника директора по методичній роботі.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 Голова районної ради              М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             № 291-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження складу учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського та встановлення плати і надання пільг за навчання учнів у школі на 2013-2014 навчальний рік.

 

 

Згідно частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.39 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту», враховуючи клопотання районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити склад учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського на 2013-2014 навчальний рік в кількості 160 учнів.

2. Затвердити щомісячну батьківську плату за навчання дітей в Ананьївській дитячій музичній школі ім.П.І.Ніщинського в слідуючому обсязі на таких інструментах:

- баян, акордеон, фортепіано, гітара – 50 гривень;

- скрипка, духові та ударні інструменти – 42 гривні;

- клас образотворчого мистецтва – 36 гривень.

3. Затвердити пільги по оплаті за навчання наступним категоріям дітей:

- друга дитини з однієї сімї – 50% оплати – 13 учнів

- навчання на другому відділі – 50% оплати – 16 учнів

- учні з багатодітних сімей – 50% оплати – 15 учнів

- учні з малозабезпечених сімей – 50% оплати – 1 учень

- троє учнів з одної сім’ї (Мартинюк Євген, Голубчанський Євген, Загребельна Марія) – безоплатно.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             № 288-VІ

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ «Про затвердження районної цільової програми «Милосердя в дії» на 2013-2015 роки.

 

 

 

Відповідно до п.16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести до районної цільової програми «Милосердя в дії» на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ (далі – Програма), такі зміни:

- викласти Додаток 1 до Програми в новій редакції (додається);

- викласти Додаток 2 до Програми в новій редакції (додається).

2. Вважати такими, що втратили чинність додаток 1 та додаток 2 до Програми, затвердженої рішенням районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 

Голова районної ради       М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             № 298-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання стрілкового тиру.

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити відділу освіти районної державної адміністрації списати з балансу стрілковий тир, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 с.Жеребкове, який не використовується за призначенням у звязку із зношенністю і обвалом стін. Балансова вартість 3258 гривень, знос 3258 гривень.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

         № 293-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

Рішення

 

Про затвердження Програми підтримки газети «Кувинт молдовенеск» на 2013-2017 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення раніше прийнятої програми у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 2012 року № 905/А-2012, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити в новій редакції Програму підтримки газети «Кувинт молдовенеск» на 2013-2017 роки. (далі-Програма), що додається.

2. Доручити районній державній адміністрації протягом 2013-2017 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 25 березня 2011 року № 81-VІ «Про затвердження Програми підтримки газети «Кувинт молдовенеск» на 2011-2015 роки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

         № 287-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

Рішення

Про затвердження районної Програми надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом «Єдиного вікна» та забезпечення виїзної роботи «Мобільного соціального офісу» на період до 2016 року.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення раніше прийнятої районної Програми надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом «Єдиного вікна» та забезпечення виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на період до 2016 року у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 2012 року № 905/А-2012, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити в новій редакції районну Програму надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом «Єдиного вікна» та забезпечення виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на період до 2016 року (далі-Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації:

2.1.Забезпечити виконання Програми;

2.2.Щорічно в проекті районного бюджету передбачати кошти на фінансування проведення заходів Програми.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 3 серпня 2012 року № 188-VІ «Про затвердження районної Програми надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом «Єдиного вікна» та забезпечення виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на період до 2016 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

Голова районної ради                                                 М.О.Балан

13 листопада 2013 року

             № 299-VІ

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

                            Рішення

 

Про затвердження районної Програми імунопрофілактики та захисту населення Ананьївського району від інфекційних хвороб на 2013-2015 роки.

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення раніше прийнятої районної Програми імунопрофілактики та захисту населення Ананьївського району від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 212 року № 905/А-2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити в новій редакції районну Програму імунопрофілактики та захисту населення Ананьївського району від інфекційних хвороб на 2013-2015 роки (далі-Програма), що додається.

2. Доручити районній державній адміністрації протягом 2013-2015 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 30 грудня 2010 року № 37-VІ «Про затвердження Програми імунопрофілактики та захисту населення Ананьївського району від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             № 300-VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 серпня 2013 року № 277-VІ «Про затвердженя районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Ананьївському районі на 2013-2016 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської центральної районної лікарні, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Ананьївському районі на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 серпня 2013 року № 277-VІ «Про затвердження районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Ананьївському районі на 2013-2016 роки» та затвердити Програму у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

            № 301-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради

від 12 липня 2013 року № 253-VI «Про затвердження

Програми «Молодь Ананьївщини на 2013-2016 роки»

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», Загальнодержавної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.06.2008 року № 825-р, з метою поліпшення становища молоді та підвищення її ролі у суспільстві

Ананьївська районна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. 1.Внести зміни і доповнення до рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 253-VI»Про затвердження Програми «Молодь Ананьївщини на 2013-2016 роки», а саме: Розділ V Напрями діяльності та заходи районної програми викласти в такій редакції:

V.Напрями діяльності та заходи районної програми

Назва напряму діяльності

Перелік заходів програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис.грн., у тому числі:

Очікуваний результат

2013

2014

2015

2016

5.6.

Формування правової культури та профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі

Проведення у навчальних закладах району семінарів, круглих столів з питань попередження насилля в сім’ї, запобігання жорстокого поводження з дітьми, гендерної рівності «16 днів гендерної рівності»

2013 рік

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту

Районний бюджет

1,4

2,0

2,0

2,0

Зменшення випадків скоєння насилля в сім’ї, попередження негативних явищ

6.2.

Сприяння діяльності молодіжних громадських організацій

Проводити районну молодіжну конференцію «Разом за життя»

2013 рік

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту

Районний бюджет

1,6

4,0

4,0

4,0

Зменшення розповсюдження ВІЛ-інфекції, наркоманії, туберкульозу

  1. 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

Голова районної ради                                                      М.О.Балан

13 листопада 2013 року

           № 302

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження районної Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Ананьївського району на 2014-2017 роки.

 

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою покращення цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки Ананьївського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Ананьївського району на 2014-2017 роки (далі-Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан

 

13 литопада 2013 року

 

           № 303-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 12.07.2013 року № 258-VІ «Про затвердження районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року».

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве саморядування в Україні», законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» від 5 березня 2009 року № 1065-VІ, з метою приведення у відповідність заходів визначених у програмі та фактичного фінансування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» затвердженої рішенням сесії районної ради від 12.07.2013 року № 258-VІ, а саме: в додатку 2 пункт 4.3 , в колонці 7 замінити цифру «5,3» на цифру «7,224», в колонці 8 додати цифру «1,924», в тому числі, витрати на паливно-мастильні матеріали для проведення виїзних брейн-рингів – 0,324 тис.грн.

2. В пункті 5.3 додатку 2, в колонці 7 замінити цифру «0,9» на цифру «1,668», в колонці 8 додати цифру «0,768».

3. В пункті 5.5 додатку 2, в колонці 7 замінити цифру «40,0» на цифру «38,1», в колонці 8 замінити цифру «10,0» на цифру «8,1».

4. В пункті 6.1 додатку 2, в колонці 7 замінити цифру «24,0» на цифру «26,0», в колонці 8 замінити цифру «5,0» на цифру «7,0».

5. В додатку 2 пункт 6 доповнити пунктом 6.7 наступного змісту: «Участь делегації Ананьївського району у відкритті Новорічної ялинки у м.Одеса присвяченої дню Святого Миколая – Чудотворця, новорічним та різдвяним святам», в тому числі, витрати на паливно-мастильні матеріали – 1.0 тис.грн., добові делегації – 0,750 тис.грн.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

13 литопада 2013 року

 

           № 304-VІ

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Ананьївського району на період 2014-2017 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму оздоровлення та відпочинку дітей Ананьївського району на період 2014-2017 роки (далі-Програма), що додається.

2. Доручити районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів Програми.

3. Рекомендувати міській та сільським радам розробити та затвердити відповідні місцеві програми та вжити заходів до їх виконання.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 294-VІ

 

                                                                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Ананьївського району на 2013-2015 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення раніше прийнятої Програми у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 2012 року № 905/А-2012, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити у новій редакції Програму з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Ананьївського району на 2013-2015 роки (далі-Програма), що додається.

2. Доручити районній державній адміністрації протягом 2013-2015 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 21 жовтня 2011 року № 127-VІ «Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Ананьївського району на 2012-2018 роки.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 282-VІ

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми розбудови сфери охорони культурної спадщини Ананьївського району на 2013-2015 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення раніше прийнятої Програми у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 2012 року № 905/А-2012, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити у новій редакції районну Програму розбудови сфери охорони культурної спадщини Ананьївського району на 2013-2015 роки (далі-Програма), що додається.

2. Доручити районній державній адміністрації протягом 2013-2015 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 16 лютого 2011 року № 48-VІ «Про затвердження Програми розбудови сфери охорони культурної спадщини Ананьївського району на 2011-2020 роки».

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

Голова районної ради       М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 283-VІ

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми підтримки Ананьївської районної громадської організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів на 2014-2017 роки.

 

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення раніше прийнятої Програми у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адмінстрації від 03 жовтня 2012 року № 905/А-2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити у новій редакції Програму підтримки Ананьївської районної громадської організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів на 2014-2017 роки.

2. Доручити районній державній адміністрації протягом 2014-2017 років передбачати в районному бюджеті на відповідний рік асигнування для реалізації заходів Програми.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Ананьївської районної ради від 14 жовтня 2009 року № 248-V «Про затвердження районної Програми підтримки Ананьївчької районної громадської організації інвалідів на 2010-2015 роки».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 305-VІ

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми боротьби з наявними карантинними організмами та профілактики алергічних захворювань на території Ананьївського району на 2014-2017 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою проведення комплексу заходів щодо ефективного вирішення проблеми з наявними карантинними організмами та профілактики алергічних захворювань, на території Ананьївського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму боротьби з наявними карантинними організмами та профілактики алергічних захворювань на території Ананьївського району на 2014-2017 роки (далі-Програма), що додається.

2. Доручити районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів Програми.

3. Рекомендувати міській та сільським радам розробити та затвердити відповідні місцеві програми та вжити заходів до їх виконання.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 306-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Ананьївська районна рада

РІШЕННЯ

Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 209 Земельного кодексу України, статті 10 Закону України «Про охорону земель» з метою приведення раніше прийнятої Програми у відповідність з вимогами Порядку розроблення районних цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого розпорядженням Ананьївської районної державної адміністрації від 03 жовтня 2012 року № 905/А-2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити у новій редакції районну Програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки (далі- Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації:

2.1.Вжити заходів щодо забезпечення виконання даної Програми.

2.2.При підготовці проектів районного бюджету на 2010-2015 роки, передбачати асигнування, для реалізації зазначеної Програми, в межах наявних бюджетних коштів.

2.3.Посилити контроль за використанням коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, пов’язаних із вилученням (викупом) земельних ділянок.

3. Рекомендувати міській і сільським радам району розробити, затвердити і реалізувати цільові Програми та документацію із землеустрою щодо охорони земель відповідно до районної Програми.

4. Важати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 27 серпня 2010 року № 304-V «Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки».

5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

Голова районної ради                                                      М.О.Балан

13 листопада 2013 року

           № 307-VІ

Україна

Ананьївська районна рада

 

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження районної цільової Програми фінансової підтримки і діяльності «Ананьївської районної Спілки ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів» на 2014-2017 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення сприятливих умов для діяльності «Ананьївської районної Спілки ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну цільову Програму фінансової підтримки і діяльності «Ананьївської районної Спілки ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів на 2014-2017 роки (далі-Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

           № 308-VІ

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31