проекти рішень районної ради 34 сесії районної ради шостого скликання 13 листопада 2013 року

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про внесення доповнення до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ «Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступне доповнення в Паспорт Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 26.12.2012 року № 216-VІ а саме:

- відповідальним виконавцем визначити також секретаріат районної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

  Голова районної ради            М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про передачу будівлі Ананьївського районного військового комісаріату розташованої за адресою м.Ананьїв, вул.К.Лібкнехта,23 зі спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність «, враховуючи згоду Ананьївської міської ради на прийняття в комунальну власність будівлі Ананьївського районного військового комісаріату та з метою подальшого ефективного використання будівлі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної власності територіальних громад міста і сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Ананьєва будівлю Ананьївського районного військового комісаріату розташованої за адресою м.Ананьїв вул.К.Лібкнехта,23.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про передачу будівлі Ананьївського районного відділу статистики розташованої за адресою м.Ананьїв, вул.Леніна, 7 зі спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність», враховуючи згоду Ананьївської міської ради на прийняття в комунальну власність будівлі Ананьївського районного відділу статистики та з метою подальшого ефективного використання будівлі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної власності територіальних громад міста і сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Ананьєва будівлю Ананьївського районного відділу статистики розташованої за адресою м.Ананьїв вул.Леніна,7.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про призначення Берновеги Юрія Андрійовича на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7, повноваження з управлінням яким делеговано районній державній адміністрації.

 

 

Згідно зі статтями 118, 140, 142, 143 Конституції України, пунктом 20 частини 1 статті 43, частини 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 статті 14, частиною 2 статті 15, пунктом 1 статті 19, пунктом 5 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, розглянувши пропозицію районної державної адміністрації щодо призначення на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Берновегу Юрія Андрійовича на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7 строком на 3 роки.

2. Доручити голові районної державної адміністрації Сербіну В.В. укласти відповідний контракт з призначеною особою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

 

 

Відповідно до пункту 28 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації взяти до відома.

2. Визнати стан готовності народно-господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2013-2014 років задовільним.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, міській та сільським радам:

3.1.Здійснити додаткові заходи щодо покращення стану готовності шкіл, лікарень, дитячих садків, житлового фонду та систем водо-електро-газопостачання, тощо до роботи в зимових умовах.

3.2.Взяти під особистий контроль забезпечення паливом інвалідів, багатодітних сімей та одиноких людей похилого віку.

3.3.Продовжити роз’яснювальну роботу серед населення та юридичних осіб, щодо необхідності своєчасних і повних розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 Голова районної ради         М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про затвердження Програми сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення сприятливих умов для сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки (далі-Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради       М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання котлів.

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити відділу освіти районної державної адміністрації списати з балансу 2 (два) котли КСГ-100, які знаходяться в НВК ЗОШ І-ІІ ст. № 3 ДНЗ м.Ананьєва з 2000 року і вийшли з ладу через розгерметизацію водяного контура. Балансова вартість 6101 гривня та 5895 гривень. Знос 6101 гривня та 5895 гривень.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про продовження строку дії контракту з редактором газети районної ради Сєдовим В.О.

 

 

 

Згідно пункту 7 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розділу 2 частини 2.14.2 Регламенту Ананьївської районної ради, враховуючи подання голови районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити строк дії контракту з редактором газети Ананьївської районної ради «Вісті Ананьївщини» Сєдовим Володимиром Олексійовичом на 1 рік з 24 жовтня 2013 року.

2. Доручити голові районної ради укласти відповідний контракт з Сєдовим В.О.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.

 

 

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про затвердження Статуту комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 22.10.2013 року № 01-25/2197 районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити статут комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області (додається).

2. Доручити начальнику відділу освіти районної державної адміністрації (Колойденко М.В.) у місячний термін забезпечити державну реєстрацію комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області у порядку визначеному чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про надання згоди на введення в штати навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» с.Долинське на 2013-2014 навчальний рік посаду 0,5 ставки заступника директора по методичній роботі.

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної дюержавної адміністрації від 09.10.2013 року № 01-25/2139, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на введення в штати навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» с.Долинське на 2013-2014 навчальний рік посаду 0,5 ставки заступника директора по методичній роботі.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про затвердження складу учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського та встановлення плати і надання пільг за навчання учнів у школі на 2013-2014 навчальний рік.

 

 

Згідно частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.39 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту», враховуючи клопотання районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити склад учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського на 2013-2014 навчальний рік в кількості 160 учнів.

2. Затвердити щомісячну батьківську плату за навчання дітей в Ананьївській дитячій музичній школі ім.П.І.Ніщинського в слідуючому обсязі на таких інструментах:

- баян, акордеон, фортепіано, гітара – 50 гривень;

- скрипка, духові та ударні інструменти – 42 гривні;

- клас образотворчого мистецтва – 36 гривень.

3. Затвердити пільги по оплаті за навчання наступним категоріям дітей:

- друга дитини з однієї сімї – 50% оплати – 13 учнів

- навчання на другому відділі – 50% оплати – 16 учнів

- учні з багатодітних сімей – 50% оплати – 15 учнів

- учні з малозабезпечених сімей – 50% оплати – 1 учень

- троє учнів з одної сім’ї (Мартинюк Євген, Голубчанський Євген, Загребельна Марія) – безоплатно.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради            М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ «Про затвердження районної цільової програми «Милосердя в дії» на 2013-2015 роки.

 

 

 

Відповідно до п.16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести до районної цільової програми «Милосердя в дії» на 2013-2015 роки, затіердженої рішенням районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ (далі – Програма), такі зміни:

- викласти Додаток 1 до Програми в новій редакції (додається);

- викласти Додаток 2 до Програми в новій редакції (додається).

2. Вважати такими, що втратили чинність додаток 1 та додаток 2 до Програми, затвердженої рішенням районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районн

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про внесення доповнення до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року № 216-VІ «Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступне доповнення в Паспорт Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки, затвердженого рішенням районної ради від 26.12.2012 року № 216-VІ а саме:

- відповідальним виконавцем визначити також секретаріат районної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

  Голова районної ради            М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про передачу будівлі Ананьївського районного військового комісаріату розташованої за адресою м.Ананьїв, вул.К.Лібкнехта,23 зі спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність «, враховуючи згоду Ананьївської міської ради на прийняття в комунальну власність будівлі Ананьївського районного військового комісаріату та з метою подальшого ефективного використання будівлі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної власності територіальних громад міста і сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Ананьєва будівлю Ананьївського районного військового комісаріату розташованої за адресою м.Ананьїв вул.К.Лібкнехта,23.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про передачу будівлі Ананьївського районного відділу статистики розташованої за адресою м.Ананьїв, вул.Леніна, 7 зі спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району у комунальну власність міста Ананьєва.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність», враховуючи згоду Ананьївської міської ради на прийняття в комунальну власність будівлі Ананьївського районного відділу статистики та з метою подальшого ефективного використання будівлі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної власності територіальних громад міста і сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Ананьєва будівлю Ананьївського районного відділу статистики розташованої за адресою м.Ананьїв вул.Леніна,7.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про призначення Берновеги Юрія Андрійовича на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7, повноваження з управлінням яким делеговано районній державній адміністрації.

 

 

Згідно зі статтями 118, 140, 142, 143 Конституції України, пунктом 20 частини 1 статті 43, частини 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 статті 14, частиною 2 статті 15, пунктом 1 статті 19, пунктом 5 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, розглянувши пропозицію районної державної адміністрації щодо призначення на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Берновегу Юрія Андрійовича на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» № 7 строком на 3 роки.

2. Доручити голові районної державної адміністрації Сербіну В.В. укласти відповідний контракт з призначеною особою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

 

 

Відповідно до пункту 28 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації про стан готовності народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації взяти до відома.

2. Визнати стан готовності народно-господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2013-2014 років задовільним.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, міській та сільським радам:

3.1.Здійснити додаткові заходи щодо покращення стану готовності шкіл, лікарень, дитячих садків, житлового фонду та систем водо-електро-газопостачання, тощо до роботи в зимових умовах.

3.2.Взяти під особистий контроль забезпечення паливом інвалідів, багатодітних сімей та одиноких людей похилого віку.

3.3.Продовжити роз’яснювальну роботу серед населення та юридичних осіб, щодо необхідності своєчасних і повних розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 Голова районної ради                    М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про затвердження Програми сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення сприятливих умов для сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму сталого розвитку промисловості Ананьївського району на 2013-2015 роки (далі-Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання котлів.

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити відділу освіти районної державної адміністрації списати з балансу 2 (два) котли КСГ-100, які знаходяться в НВК ЗОШ І-ІІ ст. № 3 ДНЗ м.Ананьєва з 2000 року і вийшли з ладу через розгерметизацію водяного контура. Балансова вартість 6101 гривня та 5895 гривень. Знос 6101 гривня та 5895 гривень.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про продовження строку дії контракту з редактором газети районної ради Сєдовим В.О.

 

 

 

Згідно пункту 7 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розділу 2 частини 2.14.2 Регламенту Ананьївської районної ради, враховуючи подання голови районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити строк дії контракту з редактором газети Ананьївської районної ради «Вісті Ананьївщини» Сєдовим Володимиром Олексійовичом на 1 рік з 24 жовтня 2013 року.

2. Доручити голові районної ради укласти відповідний контракт з Сєдовим В.О.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.

 

 

 

 

Голова районної ради            М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про затвердження Статуту комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 22.10.2013 року № 01-25/2197 районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити статут комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області (додається).

2. Доручити начальнику відділу освіти районної державної адміністрації (Колойденко М.В.) у місячний термін забезпечити державну реєстрацію комунальної установи «Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області у порядку визначеному чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про надання згоди на введення в штати навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» с.Долинське на 2013-2014 навчальний рік посаду 0,5 ставки заступника директора по методичній роботі.

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної дюержавної адміністрації від 09.10.2013 року № 01-25/2139, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на введення в штати навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» с.Долинське на 2013-2014 навчальний рік посаду 0,5 ставки заступника директора по методичній роботі.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради       М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про затвердження складу учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського та встановлення плати і надання пільг за навчання учнів у школі на 2013-2014 навчальний рік.

 

 

Згідно частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.39 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту», враховуючи клопотання районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити склад учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім.П.І.Ніщинського на 2013-2014 навчальний рік в кількості 160 учнів.

2. Затвердити щомісячну батьківську плату за навчання дітей в Ананьївській дитячій музичній школі ім.П.І.Ніщинського в слідуючому обсязі на таких інструментах:

- баян, акордеон, фортепіано, гітара – 50 гривень;

- скрипка, духові та ударні інструменти – 42 гривні;

- клас образотворчого мистецтва – 36 гривень.

3. Затвердити пільги по оплаті за навчання наступним категоріям дітей:

- друга дитини з однієї сімї – 50% оплати – 13 учнів

- навчання на другому відділі – 50% оплати – 16 учнів

- учні з багатодітних сімей – 50% оплати – 15 учнів

- учні з малозабезпечених сімей – 50% оплати – 1 учень

- троє учнів з одної сім’ї (Мартинюк Євген, Голубчанський Євген, Загребельна Марія) – безоплатно.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради          М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

Україна

 

Ананьївська районна рада

 

Проект – рішення

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ «Про затвердження районної цільової програми «Милосердя в дії» на 2013-2015 роки.

 

 

 

Відповідно до п.16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести до районної цільової програми «Милосердя в дії» на 2013-2015 роки, затіердженої рішенням районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ (далі – Програма), такі зміни:

- викласти Додаток 1 до Програми в новій редакції (додається);

- викласти Додаток 2 до Програми в новій редакції (додається).

2. Вважати такими, що втратили чинність додаток 1 та додаток 2 до Програми, затвердженої рішенням районної ради від 12 липня 2013 року № 262-VІ .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 

Голова районної ради            М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

 

Ананьївська районної ради

Проект – рішення

 

Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання стрілкового тиру.

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити відділу освіти районної державної адміністрації списати з балансу стрілковий тир, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 с.Жеребкове, який не використовується за призначенням у звязку із зношенністю і обвалом стін. Балансова вартість 3258 гривень, знос 3258 гривень.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

Проект – рішення

 

 

Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання стрілкового тиру.

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити відділу освіти районної державної адміністрації списати з балансу стрілковий тир, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 с.Жеребкове, який не використовується за призначенням у звязку із зношенністю і обвалом стін. Балансова вартість 3258 гривень, знос 3258 гривень.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

13 листопада 2013 року

 

             №

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31