матеріали 27 сесії районної ради 26 грудня 2012 року

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

 

Про звіт голови Ананьївської районної ради про свою діяльність.

 

 

 

 

Згідно зі статтями 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Звіт голови Ананьївської районної ради про свою діяльність взяти до відома.

 

 

 

 

Голова районної

ради                                                 М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

         № 214-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2013 рік.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши внесений районною державною адміністрацією проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2013 рік, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціального-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2013 рік (далі – Програма, що додається).

2. Для забезпечення зростання реального життєвого рівня населення, його зайнятості, вважати пріоритетними напрямками діяльності районної державної адміністрації:

- створення нових робочих місць;

- збільшення рівня середньомісячної заробітної плати;

- проведення ремонту доріг, шкіл і районного будинку культури;

- реконструкція системи водопостачання і водовідведення;

- розвиток та захист малого та середнього підприємництва;

- розвиток агропромислового виробництва;

- сприяння розвитку соціальної інфраструктури.

3. Районній державній адміністрації забезпечити виконання завдань і пріоритетних напрямків розвитку району у 2013 році.

4. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити план заходів із виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2013 рік.

5. Доручити районній державній адміністрації у двотижневий строк після затвердження районною радою Програми довести її до виконавців.

6. Постійним комісіям районної ради розглянути на своїх засіданнях питання про хід виконання Програми та за результатами розгляду вносити відповідні пропозиції.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                               М.О.Балан

26 грудня 2012 року

         № 215-VІ

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку малого підприємництва в Ананьївському районі на 2013-2015 роки (далі – Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачити видатки на виконання заходів програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної

ради                                                М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

         № 216-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про внесення доповнення до рішення районної ради від 27 серпня 2010 року № 304-V «Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки».

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 209 Земельного Кодексу України, статті 10 Закону України «Про охорону земель», з метою впровадження правових, організаційних, економічних, технологічних та інших заходів спрямованих на раціональне використання земель району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення згідно додатку, до заходів щодо реалізації районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки, затверджених рішенням районної ради від 27 серпня 2010 року № 304-V.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку і торгівлі.

 

 

Голова районної

ради                                               М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

            № 217-VІ

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

Про звіт районного відділу ГУ МВС України в Одеській області про стан забезпечення правопорядку та боротьби зі злочинністю на території Ананьївського району за 9 місяців 2012 року.

Відповідно до статті 144 Конституції України, пункту 34 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 11 статті 7 Закону України «Про міліцію», з метою забезпечення громадської безпеки, підвищення рівня правопорядку на території району та подальших спільних скоординованих невідкладних дій органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо посилення боротьби зі злочинністю, заслухавши звіт начальника районного відділу ГУ МВС України в Одеській області, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт начальника Ананьївського районного відділу ГУ МВС України в Одеській області Лещенка І.В., за 9 місяців 2012 року взяти до відома.

2. Визнати, що в районі за звітний період 2012 року рівень злочинності виріс не суттєво, проте боротьба зі злочинністю залишається на низькому рівні.

3. Звернути увагу начальника районного відділу ГУ МВС України в Одеській області Лещенка І.В., на необхідність вжиття додаткових заходів щодо:

3.1. Підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців, вдосконалення кадрової і виховної роботи, добору і розстановки кадрів, дисципліни і законності в діяльності особового складу, зміцнення довіри громадян до міліції.

3.2. Посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією, забезпечення цілісної системи профілактики злочинності, у тому числі серед дітей.

4. Рекомендувати районній державній адміністрації, міської і сільським радам:

4.1.Розглянути питання щодо вироблення заходів по залученню громадян до охорони правопрядку і профілактики правопорушень, докорінної перебудови взаємодії міліції з населенням.

4.2. Вивчити стан матеріально-технічного забезпечення дільничних інспекторів міліції, облаштування громадських пунктів охорони порядку.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

Голова районної ради                                                   М.О.Балан

26 грудня 2012 року

         № 220-VІ

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про інформацію прокуратури району щодо результатів прокурорського нагляду за станом дотримання законності на території Ананьївського району за 2012 рік.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 28 Закону України «Про звернення громадян» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію прокуратури району щодо результатів прокурорського нагляду за станом дотримання законності на території Ананьївського району за 2012 рік взяти до відома.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

Голова районної

ради                                                   М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

             № 221-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про перейменування Ананьївської дитячої музичної школи в Ананьївську дитячу музичну школу ім.П.І.Ніщинського

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 та частин 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Ананьївської районної державної адміністрації та ухвалу загальних зборів колективу Ананьївської дитячої музичної школи, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати Ананьївську дитячу музичну школу в Ананьївську дитячу музичну школу імені Петра Івановича Ніщинського та затвердити зміни до Статутних документів комунальної установи «Ананьївська дитяча музична школа» в частині зміни повної назви закладу, затверджених рішенням Ананьївської районної ради від 23 грудня 2008 року № 190-V «Про затвердження статутів комунальних установ Ананьївського району».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної

ради                                                  М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

         № 222-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 03 серпня 2012 року № 179-VІ «Про формування та затвердження списку присяжних».

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 58-1, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи подання прокуратури Ананьївського району від 20.11.2012 року № 2416-вих12, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни і доповнення до списку присяжних затвердженого рішенням районної ради від 03.08.2012 року № 179-VІ «Про формування та затвердження списку присяжних», а саме:

- Виключити із списку присяжних Перемана Андрія Григоровича

- Дообрати та включити до списку присяжних Ткаченко Ірину Вікторівну

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів і інвалідів.

 

 

Голова районної

ради                                                   М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

         № 226-VІ

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 


     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

           

 

 

Про затвердження Технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» площею 2,0113 га для експлуатації та обслуговування тваринницького комплексу розташованого на території Кохівської сільської ради за межами населеного пункту.

 

            Відповідно до Законів України «Про плату за землю», «Про оренду землі», п.2 ст.23 Закону України «Про оцінку земель» з метою економічного регулювання земельних відносин при визначені ставок земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, передачі земель у власність та користування, спадкування, міни, даруванні землі, втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розглянувши технічну документацію з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» для експлуатації та обслуговування тваринницького комплексу на території Кохівської сільської ради за межами населеного пункту, розроблену ОРФ ДП «Центр ДЗК», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» Ананьївська районна рада

ВИРІШИЛА:  

 1. 1.Затвердити Технічну документацію з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» площею 2,0113 га, для обслуговування тваринницького комплексу розташованого на території Кохівської сільської ради, Ананьївського району Одеської області, за межами населеного пункту (додається).
 2. 2.Ввести в дію нормативно грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Кохівської сільської ради, затверджену пунктом 1 цього рішення з моменту прийняття цього рішення..
 3. 3.Зобов’язати ПП «АГРО-ДІС» укласти договір оренди земельної ділянки .
 4. 4.Довести до відома Ананьївське відділення Любашівської МДПІ про введення в дію нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» на території Кохівської сільської ради за межами населених пунктів.
 5. 5.Повідомити користувача земельної ділянки про введення в дію нормативно грошової оцінки земельної ділянки розташованої на території Кохівської сільської ради за межами населених пунктів.
 6. 6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва , транспорту, зв’язку і торгівлі.

  Голова районної ради                                                      М.О.Балан

26 грудня 2012 року

 № 218-VІ

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про затвердження Технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» площею 5,9604 га для експлуатації та обслуговування тваринницького комплексу розташованого на території Кохівської сільської ради за межами населеного пункту.

 

            Відповідно до Законів України «Про плату за землю», «Про оренду землі», п.2 ст.23 Закону України «Про оцінку земель» з метою економічного регулювання земельних відносин при визначені ставок земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, передачі земель у власність та користування, спадкування, міни, даруванні землі, втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розглянувши технічну документацію з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» для експлуатації та обслуговування тваринницького комплексу на території Кохівської сільської ради за межами населеного пункту, розроблену ОРФ ДП «Центр ДЗК», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» Ананьївська районна рада

ВИРІШИЛА:  

 

 1. 1.Затвердити Технічну документацію з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» площею 5,9604 га, для обслуговування тваринницького комплексу розташованого на території Кохівської сільської ради, Ананьївського району Одеської області, за межами населеного пункту (додається).
 2. 2.Ввести в дію нормативно грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Кохівської сільської ради, затверджену пунктом 1 цього рішення з моменту прийняття цього рішення..
 3. 3.Зобов’язати ПП «АГРО-ДІС» укласти договір оренди земельної ділянки .
 4. 4.Довести до відома Ананьївське відділення Любашівської МДПІ про введення в дію нормативно грошової оцінки земельної ділянки ПП «АГРО-ДІС» на території Кохівської сільської ради за межами населених пунктів.
 5. 5.Повідомити користувача земельної ділянки про введення в дію нормативно грошової оцінки земельної ділянки розташованої на території Кохівської сільської ради за межами населених пунктів.
 6. 6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва , транспорту, зв’язку і торгівлі.

                 Голова районної ради                                                      М.О.Балан

                   26 грудня 2012 року

                             № 219-VІ

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про план роботи Ананьївської районної ради на 2013 рік.

 

 

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 3.1 розділу з регламенту Ананьївської районної ради шостого скликання, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити план роботи Ананьївської районної ради на 2013 рік (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Станкова О.З. та голів постійних комісій районної ради.

 

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

           № 229-VІ

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 26 грудня 2012 року

 

 

План роботи

Ананьївської районної ради на 2013 рік

 

1. Питання для розгляду на пленарних засіданнях районної ради.

 

1.1. Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Ананьївського району на 2012 рік.

1.2. Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2012 рік.

1.3. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2013 рік.

1.4. Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Ананьївського району на 2013 рік (щоквартально).

1.5. Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Ананьївського району на 2013 рік» (у міру необхідності).

1.6. Звіт голови районної ради про свою діяльність за 2013 рік.

1.7. Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за І півріччя 2013 року.

1.8. Про хід підготовки об»єктів майна спільної власності територіальних громад району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

1.9. Про укладання та продовження строку дії контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл і міста району.

1.10. Про затвердження районної Програми підтримки Ананьївської спілки ветеранів Афганістану на 2013-2015 роки.

1.11. Про затвердження районної Програми підтримки районної організації ветеранів України на 2013-2015 роки.

1.12. Про затвердження районної Програми розвитку освіти на 2013-2018 роки.

1.13. Про звіти депутатів Ананьївської районної ради VІ скликання за 2013 рік.

1.14. Про районний бюджет Ананьївського району на 2014 рік.

1.15. Про план роботи Ананьївської районної ради на 2014 рік.

 

2. Питання для розгляду на засіданнях президії районної ради.

 

2.1. Про рекомендований порядок денний чергових сесій районної ради.

2.2. Про звіт голів постійних комісій районної ради про проведену роботу.

2.3. Про стан пасажирських перевезень в Ананьївському районі.

2.4. Про хід підготовки до відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2013 року.

2.5. Про підготовку об»єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

2.6. Про хід формування районного бюджету на 2014 рік.

 

3. Питання для розгляду та вивчення в постійних комісіях районної ради.

 

3.1. Постійна комісія з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської дільності, етики та гласності.

3.1.1.Про підсумки звітів депутатів Ананьївської районної ради VІ скликання про свою роботу за 2012 рік.

3.1.2.Про звіти депутатів Ананьївської районної ради VІ скликання за 2013 рік.

3.1.3.Про план роботи Ананьївської районної ради на 2014 рік.

3.1.4.Контроль за ходом рішень, прийнятих районною радою.

 

3.2. Постійна комісія з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

3.2.1.Про виконання доходної частини районного бюджету за підсумками І півріччя та 9 місяців 2013 року.

3.2.2.Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2013 року.

3.2.3.Про внесення змін і доповнень до районного бюджету Ананьївського району на 2013 рік (у міру необхідності).

3.2.4.Про формування проекту районного бюджету Ананьївського району на 2014 рік.

3.2.5.Контроль за ходом рішень, прийнятих районною радою.

 

3.3. Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

3.3.1.Про підготовку до літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

3.3.2.Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року.

3.3.3.Про стан спортивно-масової роботи та рівень підготовки призовної молоді.

3.3.4.Про хід виконання рішення районної ради від 30.12.2010 року № 145-VІ «Про затвердження Програми допомоги інвалідам по зору на 2012-2015 роки.

3.3.5.Про роботу районного та сільських будинків культури.

3.3.6.Контроль за ходом виконання рішень, прийнятих районною радою.

 

3.4. Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

3.4.1.Про хід підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт в господарствах усіх форм власності.

3.4.2.Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за 2012 рік.

3.4.3.Про стан розвитку та підтримки малого підприємництва в Ананьївському районі.

3.4.4.Про стан та перспективи розвитку тваринницької галузі.

3.4.5.Контроль за ходом виконання рішень, прийнятих районною радою.

 

3.5. Постійна комісія з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

3.5.1.Про хід виконання рішення районної ради від 09.07.2010 року № 294-V «Про затвердження Програми забезпечення боротьби зі злочинністю та захисту населення Ананьївського району від протиправних проявів на 2010-2014 роки».

3.5.2.Про взаємодію правоохоронних органів і органів місцевого самоврядування щодо профілактики правопорушень.

3.5.3.Про стан та заходи щодо поліпшення соціального захисту ветеранів війни, праці та малозабезпечених громадян району.

3.5.4.Контроль за ходом виконання рішень, прийнятих районною радою.

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про надання згоди на реорганізацію Долинської дільничної лікарні в Долинську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та створення філії терапевтичного відділення № 2 на 10 ліжок Ананьївської центральної районної лікарні.

 

 

Згідно пункту 20 частини І статті 43 та частин 4,5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання наказу МОЗ України № 735 від 30.08.2010 року «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», враховуючи клопотання адміністрації комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на реорганізацію Долинської дільничної лікарні в Долинську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та створення філії терапевтичного відділення № 2 на 10 ліжок Ананьївської центральної лікарні.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

           № 230-VІ

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про відчуження майна швидкої медичної допомоги Ананьївського району у власність обласної ради, у зв»язку з прийняттям Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

 

 

Відповідно до пункту 19 частини 1 частини 2 статті 43, частини 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на відчуження майна швидкої медичної допомоги Ананьївського району у власність обласної ради.

2. Передати гараж в господарчому корпусі Долинської амбулаторії загальною площею 27 кв.м., гараж на 2 автомобілі і кімнату для відпочинку водіїв на території центральної районної лікарні 72 кв.м., будівлю швидкої медичної допомоги площею 52 кв.м, в оренду за кожну будівлю вартістю 1 гривня в рік.

3. Головному лікарю Комунальної установи Ананьївська центральна районна лікарня» Койчеву А.С. створити комісію прийому передачі майна та будівель швидкої медичної допомоги.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

         № 232-VІ

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про реорганізацію медичних закладів Ананьївського району та оптимізацію мережі.

 

 

Відповідно до пунктів 19,20 частини 1 статті 43, частини 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства охорони здоров»я України від 30.08.2010 року № 735 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 13.12.2012 року № 01-25/3590, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на закриття фельдшерського пункту в с.Жеребкове, розташованого на території частини МНС та передати функції на Жеребківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, а також дати згоду на закриття Мар»янівського фельдшерського пункту та фельдшерського пункту с.Одаї, в зв»язку з відустністю даних населених пунктів на території району. Передати функції і повноваження фельдшерського пункту с.Мар»янівка – фельдшерському пункту села Шелехове, а функції фельдшерського пункту с.Одаї – фельдшерському пункту с.Ананьїв-2 (3 дільниця) однієї адміністративно-територіальної одиниці.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

         № 233-VІ

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про створення комунального закладу охорони здоров»я «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та затвердження його Статуту.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 16,18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров»я», Указу Президента України від 12 березня 2012 року № 187/2012 «Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров»я», наказів Міністерства охорони здоров»я України від 20 травня 2011 року № 301 «Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров»я», від 29 червня 2011 року № 384 «Про затвердження примірного статуту Центру первинної мадико-санітарної допомоги за затвердження його Статут», розглянувши клопотання Ананьївської районної державної адміністрації від 11.12.2012 року № 01-25/3567, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій районної ради, Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, Президії та з метою забезпечення належної доступності і якості первинної медичної допомоги населенню територіальних громад району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальний заклад Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської районної ради Одеської області (Далі-КЗ Ананьївський районний ЦПМСД), як юридичну особу, шляхом відокремлення структурних підрозділів первинної медико-санітарної допомоги зі складу комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня».

2. Затвердити Статут комунального закладу охорони здоров»я «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьївської районної ради Одеської області (додається).

3. Визнати фельдшерсько-акушерський пункти, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, відділення сімейної медицини комунального закладу «Ананьївська центральна районна лікарня» Ананьївської районної ради Одеської області, структурними підрозділами комунального закладу охорони здоров»я «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьївської районної ради.

4.Делегувати районній державній адміністрації повноваження з управління вищеназваною установою, що є об»єктом спільної власності сіл, міста району.

5. Призначити на посаду головного лікаря КЗ «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьївської районної ради Ченчика Валерія Івановича.

6. Доручити голові районної державної адміністрації Сербвну В.В. укласти контракт терміном на 1 рік з головним лікарем КЗ «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

7. Головному лікарю КУ «Ананьївської центральної районної лікарні» Койчеву А.С.:

7.1.Забезпечити державну реєстрацію та організацію роботи новоствореної установи згідно чинного законодавства.

7.2.Внести відповідні зміни до установчих документів КУ «Ананьївської центральної районної лікарні».

8. Головному лікарю КЗ «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» провести державну реєстрацію комунального закладу, як юридичної особи та здійснити інші організаційні заходи, спрямовані на забезпечення діяльності закладу в умовах реформування первинної ланки медицини.

9. Затвердити структуру центру первинної медико-санітарної допомоги Ананьївського району та граничну чисельність працівників. (Додається).

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради             М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

           № 231-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про продовження строку дії контракту з начальником комунального підприємства «Ананьївське районне бюро технічної інвентаризації» Подуфаловим А.В.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення районної ради від 16 грудня 2011 року № 133-VІ «Про призначення на посаду начальника комунальної організаціїї «Ананьївське районне бюро технічної інвентаризації» яка перебуває у спільній власності територіальних громад міста і сіл району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити з 19 грудня 2012 року строк дії контракту з начальником комунального підприємства «Ананьївське районне бюро техніної інвентаризації» Подуфаловим Анатолієм Вікторовичем строком на 1 рік.

2. Доручити голові районної ради укласти з Подуфаловим Анатолієм Вікторовичем оновлений відповідний контракт строком на 1 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради.

 

 

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

         № 228-VІ

 

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про перерозподіл ліжок хірургічного профілю в Ананьївській центральній районній лікарні.

 

 

Відповіднодо пункту 19 частини 1 частини 2 статті 43, частин 4 і 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов для роботиприймального відділення з реанімаційними ліжками Ананьївської центральної районної лікарні, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати згоду на скорочення 15 ліжок хірургічного профілю: (5 хірургічних, 5 травматологічних, 5 гінекологічних) зметою забезпечення роботи приймального відділенняз реанімаційними ліжками Ананьївської центральної районної лікарні із збереженням працюючого персоналу.

2. Конртоль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради               М.О.Балан

 

26 грудня 2012 року

 

           № 234-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження плану закріплення дітей віком до шести років за дошкільними навчальними закладами району з сільських рад у яких відсутні дошкільні навчальні заклади.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2010 року № 1149 «Про деякі питання розподілу міжбюджетних трансфертів», з метою охоплення дітей віком до шести років дошкільною освітою з тих сільських рад де відсутні дитячі дошкільні заклади, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити наступний план закріплення дітей віком до шести років за дошкільними навчальними закладами району з сільських рад у яких відсутнідитячі дошкільні заклади:

- 78 дітей з Романівської сільської ради за Новоолександрівським НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»;

- 67 дітей з Байтальської сільської ради за Точилівським НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;

- 59 дітей з Шимківської сільської ради за Коханівським НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;

- 119 дітей Кохівської сільської ради за НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» № 3 м.Ананьїва.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Колойденко М.В.) забезпечити підвіз дітей до вказаних навчально-виховних комплексів.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Продан А.О.) врахувати дане рішення при підготовці проекту районного бюджету на 2013 рік та при розподілі обсягу міжбюджетних трансфертів.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

Голова районної ради                                               М.О.Балан

26 грудня 2012 року

              № 225-VІ

 

     Україна

Ананьївська районна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                         Про районний бюджет

                                                     на 2013 рік

 

           Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “ Ананьївська районна рада"

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік у сумі 98693,703 тис. грн.[1].

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 97003,303 тис. грн., спеціального фонду бюджету 1690,4 тис. грн., в тому числі бюджету розвитку тис.грн.(додаток №1).

 

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2013 рік у сумі 98693,703 тис.грн.1 , у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у 95430,103 сумі тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 3263,6 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).

 

3. Установити профіцит районного бюджету у сумі 1573,2 тис. грн., в тому числі:

загального фонду районного бюджету у сумі 1573,2 тис. грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 1573,2 тис.грн., джерелом покриття якого визначити:

- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 1573,2 тис.грн.;

 

5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 1200 тис.грн.

 

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток 4) на рік та субвенцій з державного бюджету України та обласного бюджету:

Дотації вирівнювання місцевим бюджетам з районного бюджету у сумі 2384 тис. грн.;

Кошти, що передаються до районного бюджету, у сумі 1044 тис. грн.;

Інші додаткові дотації з районного бюджету у сумі 773,1 тис. грн.

Інші субвенції з районного бюджету у сумі 31,0 тис.грн.

 

- субвенцій на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування у сумі 2136,85 тис.грн.

- субвенцій місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям , інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 32525,88 тис. грн.;

- субвенцій місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 1998,85 тис. грн. ;

- субвенцій місцевим бюджетам на надання передбачених законодавством пільг населенню з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян   у сумі 750,79тис. грн. ;

- субвенцій місцевим бюджетам на надання передбачених законодавством пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 977,5 тис. грн.;

- субвенцій місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей –сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях 529,1 тис. грн.;

-субвенцій з інших бюджетів на виконання інвестиційних проектів у сумі 264,0 тис. грн.; (на реалізацію регіональної комплексної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Одеської області на 2012-2016 роки)

- Інші субвенції у сумі 371,0 тис.грн.(на швидку медичну допомогу)

- субвенція місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у сумі 573,8 тис. грн.

8. Установити, що перерахування дотації вирівнювання місцевим бюджетам Ананьївського району коштів, що передаються до районного бюджету здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень доходів до загального фонду державного бюджету (відповідного місцевого бюджету) згідно із додатком № 4 до цього рішення.

  

9. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2013 рік у сумі 100,0 тис. гривень.

 

10. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату ( код 1120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (1133);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);

трансферти населенню (код 1340).

трансферти місцевим бюджетам (код 1320)

 

11. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію регіональних програм на загальну суму 1781,8 тис.грн. (додаток № 5).

12. Затвердити перелік об’єктів на загальну суму 1573,2 тис.грн. (додаток № 6), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.      

       13. Установити, що обсяги тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язані із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, обов’язково покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Одеській області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

       14. Установити, що на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів кошику закріплених доходів районного бюджету на 2013 рік, визначених у Законі України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», Головним управлінням Державної казначейської служби України в Одеській області надається середньострокова позика за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.  

       15. Розпорядникам коштів районного бюджету:

     15.1. Оптимізувати мережу бюджетних установ для забезпечення їх належного функціонування.

     15.2. Привести свої витрати у відповідність з бюджетними асигнуваннями, чисельність працівників установ - з визначеним фондом оплати праці, а інші витрати - у відповідність з іншими встановленими асигнуваннями таким чином, щоб забезпечити виконання покладених на установу функцій.

15.3. Забезпечити утримання чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату, включаючи видатки на преміювання та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.

15.4. Забезпечити у першочерговому порядку у повному обсязі потребу у коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої заборгованості із зазначених видатків.

     15.5. Забезпечити проведення індексації заробітної плати працівників бюджетних установ, відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення".

     15.6. Планувати видатки, пов’язані із стимулюванням працівників будь-якої бюджетної установи, за умови забезпечення у повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат, у тому числі видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії.

     15.7. Установити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів призначень, затверджених головним розпорядникам бюджетних коштів цим рішенням.

   15.8. Забезпечити укладання угод за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів районного бюджету обґрунтованих лімітів енергоспоживання.

     15.9. У разі наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії, припинити прийняття в межах бюджетних асигнувань бюджетних зобов'язань та здійснення платежів за загальним фондом за іншими заходами, пов'язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім видатків, визначених пунктом 10 цього рішення), до погашення такої заборгованості.

   15.10. Забезпечити прийняття бюджетних зобов’язань та проведення видатків за рахунок загального фонду районного бюджету, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби України, тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, та забезпечивши відповідність щомісячного обсягу фактичних видатків обсягам призначень, встановлених планами використання бюджетних коштів.

       15.11. Забезпечити взяття бюджетних зобов’язань та здійснення видатків за спеціальним фондом районного бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду бюджету.

       15.12. Передбачати видатки спеціального фонду за рахунок власних надходжень бюджетних установ на погашення заборгованості установи з бюджетних зобов'язань за спеціальним та загальним фондом кошторису, на проведення заходів, пов'язаних з виконанням основних функцій, які не забезпечені (або частково забезпечені) видатками загального фонду.

     15.13. Забезпечити під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету встановлення обов'язковою умовою застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань. Зарахування коштів, отриманих від сплати таких штрафних санкцій, здійснювати до доходів загального фонду обласного бюджету.

             16. Районній державній адміністрації:

         16. 1. За погодженням із постійною комісією з питань бюджету, в міжсесійний період здійснювати розподіл та перерозподіл трансфертів (дотацій та субвенцій) з Державного бюджету України та обласного бюджету, з внесенням відповідних змін до розпису доходів і видатків районного бюджету на 2013 рік , шляхом видання відповідного розпорядження голови райдержадміністрації з подальшим внесенням цього питання на чергову сесію районної ради.

16.2. У процесі виконання районного бюджету вносити пропозиції районній раді щодо змін по доходах та видатках у разі настання випадків, передбачених Бюджетним кодексом України;

 

   17. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації :

17.1. Забезпечити першочергове фінансування витрат по захищених статтях видатків районного бюджету у межах наявних ресурсів у першочерговому порядку за економічною структурою видатків згідно з затвердженим помісячним розписом загального фонду районного бюджету.

       17.2. Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації отримувати у Міністерстві фінансів України середньострокові позички на суму не виконання у звітному періоді розрахункових обсягів доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, визначених у додатку №6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» для районного бюджету Ананьївського району, за рахунок єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами.

       17.3. Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації з метою покриття касових розривів, пов’язаних із забезпеченням видатків на оплату праці працівників бюджетних установ, нарахуванням на заробітну плату, придбанням медикаментів та перев’язувальних матеріалів, придбанням продуктів харчування, оплатою комунальних послуг та енергоносіїв та наданням поточних трансфертів органам державного управління інших рівнів ( КЕКВ 1320 у частині видатків з оплати праці працівників бюджетних установ та нарахувань на заробітну плату, придбанням продуктів харчування та медикаментів, оплати комунальних послуг та енергоносіїв) з метою недопущення кредиторської заборгованості, отримувати 2013 році позички в Головному управлінні Державної   казначейської служби України в Одеській області на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.

        

17.4. Дозволити у межах загального обсягу   бюджетних   призначень   за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

 

         18. Управлінню Державної казначейської служби України в Ананьївському районі Одеської області :

         Обов’язково у межах планового бюджетного періоду покривати обсяги тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язані із забезпеченням видатків загального фонду, у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

 

19. Ананьївському відділенню міжрайонної державної податкової інспекції :

- забезпечити виконання показників за доходами встановленими цим рішенням та місцевими бюджетами району в цілому, закріпленими за податковими органами ;

         - забезпечити погашення поточної податкової заборгованості

( недоїмки)   по всіх видах податків і зборів  ( обов’язкових платежів).

 

         20. Додатки №1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

         21. Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2013 року.    

 

         22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансового розвитку району.

 

Голова районної ради                    М.О.Балан

     26.12.2012 року

         № 224 -VІКалендар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31