матеріали 24 сесії 6 скликання 03 жовтня 2012 року

 

Про пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради VІ скликання

 

 

 

На підставі частини 9 статті 4 і частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Провести пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради шостого скликання 3 жовтня 2012 року о 10 годині в сесійній залі районної ради (м.Ананьїв, вул.Незалежності,51).

2. Рекомендувати для розгляду на двадцять четвертій сесії районної ради такі питання:

- Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 137-VІ «Про районний бюджет Ананьївського району на 2012 рік».

- Про утворення комунального підприємства «Ананьївська друкарня».

- Різне.

3. Запросити на пленарне засідання сесії районної ради голову районної державної адміністрації, його заступників, керівників управлінь і відділів районної державної адміністрації та представників засобів масової інформації.

 

 

 

Виконуючий обов»язки

голови районної ради        О.З.Станков

 

26 вересня 2012 року

 

           № 146

 

 

РІШЕННЯ

 

Про ліквідацію юридичної особи «Ананьївська районна друкарня», яка входила до переліку об»єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43, частин 5 і 7 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв»язку з прийняттям цілісного майнового комплексу Ананьївської районної друкарні із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до спільної власності територіальних громад Ананьївського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Ліквідувати юридичну особу «Ананьївська районна друкарня», яка входила до переліку об»єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області.

2. Доручити державному реєстратору Ананьївської районної державної адміністрації зняти з реєстрації юридичну особу «Ананьївська районна друкарня» у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти напостійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради              М.О.Балан 

 

3 жовтня 2012 року

 

           № 198-VІ

 

  

РІШЕННЯ

 

Про утворення комунального підприємства «Ананьївська друкарня», яке входить до переліку об»єктів спільної власності територіальних громад міста і сіл Ананьївського району.

 

Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43, частин 5 і 7 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Утворити комунальне підприємство «Ананьївська друкарня» та затвердити його статут, що додається.

2. Призначити директором комунального підприємства «Ананьївська друкарня» Нещадимова Юрія Миколайовича.

3. Доручити голові Ананьївської районної ради Балану М.О., укласти з Нещадимовим Ю.М., відповідний контракт строком на 3 роки.

4. Доручити директору комунального підприємства «Ананьївська друкарня» забезпечити його реєстрацію та його статуту у відповідності до вимог чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                  М.О.Балан 

 

3 жовтня 2012 року

 

         № 199-VІ

 

  

РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на передачу в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Ананьївська друкарня».

 

 

 

Відповідно до пункту 19 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку і торгівлі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні в оренду, товариству з обмеженою відповідальністю «Ананьївська друкарня» цілісного майнового комплексу «Ананьївська друкарня».

2. Товариству з обмеженою відповідальністю звільнити незаконно зайняте приміщення цілісного майнового комплексу «Ананьївська друкарня» в тижневий термін з дня прийняття цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв»язку і торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради            М.О.Балан 

 

3 жовтня 2012 року

 

       № 200-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РІШЕННЯ

 

Про хід підготовки народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

 

 

Відповідно до пункту 28 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації про хід підготовки народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації взяти до відома.

2. Визнати роботу з підготовки народно-господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років задовільною.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, міській та сільським радам:

3.1.Здійснити додаткову перевірку та розглянути на сесіях місцевих рад стан підготовки шкіл, лікарень, дитячих садків, житлового фонду та систем водо-електро-газопостачання, тощо до роботи в зимових умовах.

3.2. Взяти під особистий контроль забезпечення паливом інвалідів, багатодітних сімей та одиноких людей похилого віку.

3.3.Продовжити роз»яснювальну роботу серед населення та юридичних осіб щодо необхідності своєчасних і повних розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан 

 

   3 жовтня 2012 року

 

         № 197-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» на 2012-2016 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою фінансового забезпечення проведення поточної діяльності комунального підприємства «Ананьївська друкарня» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» (далі – Програма), що додається.

2.Рекомендувати районній державній адміністрації передбачити, виходячи з можливостей бюджету, цільові кошти на реалізацію заходів програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

 

Голова районної ради         М.О.Балан 

 

3 жовтня 2012 року

 

         № 201-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РІШЕННЯ

 

 

Про продовження строку дії контракту з редактором газети районної ради Сєдовим В.О.

 

 

Згідно пункту 7 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розділу 2 частини 2.14.2 Регламенту Ананьївської районної ради, враховуючи подання голови районної ради, районна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити строк дії контракту з редактором газети Ананьївської районної ради «Вісті Ананьївщини» Сєдовим Володимиром Олексійовичом на 1 рік з 21 жовтня 2012 року.

2. Доручити голові районної ради укласти відповідний контракт з Сєдовим В.О.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності естики та гласності.

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан 

 

3 жовтня 2012 року

 

       № 203-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РІШЕННЯ

 

 

Про передачу медичного автомобіля Ананьївській центральній районній лікарні та зняття його з обліку Ананьївської районної ради.

 

 

 

Відповідно до пункту 19 частини І частини 2 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцев самоврядування в Україні», частин 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність» та клопотання Ананьївської центральної районної лікарні, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на баланс Ананьївської центральної районної лікарні один медичний автомобіль OPEL-Combo-Azizona 2009 року випуску, номер шасі WOLOXCF06А4089561.

2. Зняти з обліку Ананьївської районної ради один медичний автомобіль OPEL-Combo-Azizona 2009 року випуску, номер шасі WOLOXCF06А4089561 в МРЕВ ДАІ ГУМВС України в Одеській області м.Котовськ для подальшої перереєстрації на Ананьївську центральну районну лікарню.

3. Ананьївській центральній районній лікарні зареєструвати цей автомобіль у Котовському МРЕВ ДАІ ГУМВС України в Одеській області згідно з порядком встановленим чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради           М.О.Балан 

 

03 жовтня 2012 року

 

           № 205-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РІШЕННЯ

 

Про прийняття медичного автомобіля OPEL-Combo-Azizona 2009 року випуску із комунальної власності територіальної громади села Долинське до спільної власності територіальних громад Ананьївського району.

 

 

Відповідно до пункту 19 частини І статті 2 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частин 1 і 2 статті 4, статті 35 Закону України «Про власність», враховуючи рішення Долинської сільської ради Ананьївського району від 06 вересня 2012 року № 327-VІ «Про внесеннчя змін до рішення № 294-VІ від 22 лютого 2012 року «Про передачу автомобіля OPEL-Combo-Azizona із комунальної власності територіальної громади села Долинське в комунальну власність Ананьївського району», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти із комунальної власності територіальної громади села Долинське Ананьївського району до спільної власності територіальних громад Ананьївського району один медичний автомобіль OPEL-Combo-Azizona 2009 року випуску реєстраційний номер ВН 8859ВМ та взяти на облік в районній раді і зареєструвати цей автомобіль у Котовському МРЕВ ДАІ ГУМВС України в Одеській області згідно з порядком встановленим чинним законодавством України.

2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради        М.О.Балан 

 

3 жовтня 2012 року

 

           № 204-VІ

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31