матеріали 21 сесії 6 скликання 3 серпня 2012 року

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження районної Програми надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом "Єдиного вікна" та забезпечення виїзної роботи "мобільного соціального офісу" на період до 2016 року

2012 – 2016 роки

Відповідно до п.16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012 року № 137 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу»" з метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи соціального захисту населення в районі, спрощення механізму звернення для громадян, які потребують соціальної підтримки, скорочення термінів очікування соціальних виплат, посилення адресності та підвищення якості надання соціальної підтримки населенню районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна" та забезпечення виїзної роботи "мобільного соціального офісу" на період до 2016 року (далі – Програма).

2. Районній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити виконання Програми;

2.2. Щорічно в проекті районного бюджету передбачати кошти на фінансування проведення заходів Програми;

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

Голова районної

 ради                                              М.О.Балан

 3 серпня 2012 року 
       № 188-VI

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

 

Про формування та затвердження списку присяжних.

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 58-1, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи подання Територіального управління державної судової адміністрації України в Одеській області від 08.06.2012 року № 2-1902/12 районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Сформувати і затвердити список присяжних у кількості 16 осіб відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Прикінцевих положень Кримінального процесуального Кодексу України, прийнятого 13 квітня 2012 року (список додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

 

 

 

 

 

Голова районної

 ради                                               М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

         № 179-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від «____»__________2012 року

№ _______

 

 

СПИСОК

присяжних в кількості 16 осіб – громадян, які постійно проживають на території району, на яку поширюється юрисдикція Ананьївського районного суду.

 

 

1. Переман Андрій Грирович

2. Балан Наталя Григорівна

3. Шляхта Володимир Федорович

4. Крижановська Валентина Василівна

5. Гончарук Надія Володимирівна

6. Кирилова Людмила Василівна

7. Новацький Володимир Васильович

8. Радзивлюк Іван Іванович

9. Осадча Ольга Анатоліївна

10. Ілящук Марія Леонідівна

11. Шевченко Світлана Володимирівна

12. Сєдова Ганна Акбарівна

13. Янішевська Галина Іванівна

14. Станкова Людмила Анатоліївна

15. Церна Дмитро Дмитрович

16. Посторонка Олег Георгійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2012 року.

 

 

Відповідно до пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2012 року взяти до відома.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації, міськсільвиконкомам, організаціям та установам району

2.1.Продовжити роботу щодо:

- збереження позитивних тенденцій розвитку економіки району;

- впровадження заходів, спрямованих на економію енергоресурсів;

- підвищення освітнього та культурного рівня населення;

- пропагування здорового способу життя.

2.2.Зосередити зусилля на:

- недопущення заборгованості з заробітної плати підприємств та організацій району;

- залученню інвестицій;

- подальшому розвитку тваринницької галузі, втіленні сучасних передових технологій.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

 

 

Голова районної ради                 М.О.Балан

 

3 серпня 2012 року

 

         № 175-VІ

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

Про звіт районного відділу ГУ МВС України в Одеській області про стан забезпечення правопорядку та боротьби зі злочинністю на території Ананьївського району за перше півріччя 2012 року.

Відповідно до статті 144 Конституції України, пункту 34 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 11 статті 7 Закону України «Про міліцію», з метою забезпечення громадської безпеки, підвищення рівня правопорядку на території району та подальших спільних скоординованих невідкладних дій органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо посилення боротьби зі злочинністю, заслухавши звіт начальника районного відділу ГУ МВС України в Одеській області, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт начальника Ананьївського районного відділу ГУ МВС України в Одеській області Лещенка І.В. за І півріччя 2012 року взяти до відома.

2. Визнати, що в районі в першому півріччі 2012 року погіршилась робота по проведенню спільних скоординованих невідкладних дій органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо посилення боротьби зі злочинністю і корупцією.

3. Звернути увагу начальника районного відділу ГУ МВС України в Одеській області Лещенка І.В. на необхідність вжиття додаткових заходів щодо:

3.1.Підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців, вдосконалення кадрової і виховної роботи, добору і розстановки кадрів, дисципліни і законності в діяльності особового складу, зміцнення довіри громадян до міліції.

3.2.Посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією, забезпечення цілісної системи профілактики злочинності, у тому числі серед дітей.

4. Рекомендувати районній державній адміністрації, міським і сільським радам:

4.1.Розглянути питання щодо вироблення заходів по залученню громадян до охорони правопорядку і профілактики правопорушень, докорінної перебудови взаємодії міліції з населенням.

4.2.Вивчити стан матеріально-технічного забезпечення дільничних інспекторів міліції, облаштування громадських пунктів охорони порядку.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

 

   Голова районної ради               М.О.Балан

    3 серпня 2012 року

           № 176-VІ

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про стан та перспективи розвитку медичного обслуговування населення району.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Ананьївської районної ради від 11 квітня 2012 року № 167-VІ «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 24 січня 2003 року № 55-ХХІV «Про затвердження районноъ комплексноъ програми «Здоров’я», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря Ананьївського району Койчева А.С. про стан та перспективи розвитку медичного обслуговування населення району взяти до відома.

2. Визнати, що стан медичного обслуговування населення району значно покращився. В той же час склалася несприятлива-критична ситуація з медичними кадрами-лікарями. Поповнення Ананьївської центральної районної лікарні молодими фахівцями стало неможливим через невирішення житлової проблеми для медичних працівників.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації при розробці щорічних програм соціально-економічного розвитку і галузевих програм враховувати пріоритети та завдання щодо термінового вирішення житлової проблеми для медичних працівників, а також щорічно передбачати в бюджеті району видатки для забезпечення зазаначених програм.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                 М.О.Балан 

 

   3 серпня 2012 року

 

           № 177-VІ

              

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

Про затвердження Районної програми фінансової підтримки Ананьївської районної організації ветеранів України на 2013-2016 роки.

 

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою надання всебічної підтримки районної організації ветеранів України у здійсненні нею завдань, визначених Статутом організації ветеранів України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Районну програму фінансової підтримки Ананьївської районної організації ветеранів України на 2013-2016 роки (далі – Програма) що додається.

2. Районній державній адміністрації щорічно, враховуючи фінансові можливості районного бюджету, передбачати видатки на виконання заходів програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

 

 

 

Голова районної ради                  М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

         № 180-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

Про внесення доповнення до рішення районної ради від 27 серпня 2010 року № 304-V «Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 209 Земельного Кодексу України, статті 10 Закону України «Про охорону земель», на виконання рішення Одеської обласної ради від 22 грудня 2006 року № 126-V «Про затвердження Регіональної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель в Одеській області на 2007-2010 роки» з метою підвищення родючості грунтів, підвищення продуктивності земель лісового фонду, забезпечення особливого режиму використання земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести такі доповнення до рішення районної ради від 27 серпня 2010 року № 304-V «Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки» а саме:

В Програмі доповнити перелік заходів пунктом:

- Проведення нормативно-грошової оцінки земель за межами населених пунктів згідно додатку.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

Голова районної ради                  М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

               № 181-VІ

 

 


Додаток

до рішення районної ради

від «____»___________2012 року

Заходи

щодо реалізації основних напрямків районної програми з питань регулювання земельних відносин та раціонального використання і охорони земель Ананьївського району 2010-2015 роки.

 

 

Заходи

Обсяги виконання

Термін виконання

Обсяги фінансування, тис.грн.

всього

в тому числі по роках

виконавці

джерела фінансування, тис.грн.

2010

2011

2012

2013

2014

2015

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Проведення нормативно-грошової оцінки земель за межами населених пунктів

На території району

2012-2015

260,0

-

-

65,0

65,0

65,0

65,0

Підприємства та організації, що мають ліцензію на проведення даного виду робіт

Районний бюджет та сільські бюджети. Інші джерела фінансування

 

 


 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

 

Про звернення до начальника управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Одеській області щодо необхідності забезпечення подальшого перебування в місті Ананьєві центрального офісу міжрайонного відділення Фонду.

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення подальшого перебування в м.Ананьєві центрального офісу міжрайонного відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутись до начальника управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Одеській області щодо необхідності забезпечення подальшого перебування в м.Ананьєві центрального офісу міжрайонного відділення Фонду.

2. Схвалити текст звернення Ананьївської районної ради до начальника управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Одеській області (додається).

3. Направити дане рішення до начальника управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Одеській області.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                   М.О.Балан 

 

   3 серпня 2012 року

 

         № 182-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 3 серпня 2012 року

№ ____

 

Звернення

 

до начальника управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Одеській області щодо необхідності забезпечення подальшого функціонування в м.Ананьєві центрального офісу міжрайонного відділення Фонду.

 

 

 

Ми, депутати Ананьївської районної ради, звертаємось до Вас з приводу неприпустимості переведення центрального офісу міжрайонного відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань з міста Ананьєва в селище Любашівку.

Про це свідчить «діяльність» в.о.начальника відділення Ковальської Л.П., яка «наїздами» буває в центральному офісі в м.Ананьєві, не буває на нарадах керівників в районній державній адміністрації і районній раді, зате проводить всиляку «роботу» з метою переведення центрального офісу в Любашівку, де вона мешкає.

Вважаємо це неприпустимим, тому просимо Вас надати пояснення з цього приводу.

В противному разі будемо змушені розглянути питання про доцільність перебування Ковальської Л.П. на займаній посаді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

 

 

Про стан виконання рішення Одеської обласної ради від 9 грудня 2011 року № 342-VІ «Про передачу цілісного майнового комплексу Ананьївської районної друкарні, що розташований за адресою: м.Ананьїв, вул.Пушкіна,15, із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області до спільної власності територіальних громад Ананьївського району».

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою безумовного виконання рішення обласної ради від 9 грудня 2011 року № 342-VІ, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника голови районної ради Станкова О.З. про стан виконання рішення Одеської обласної ради від 9 грудня 2011 року № 342-VІ, взяти до відома.

2. Визнати, що незважаючи на прийняте рішення Ананьївської районної ради від 16 грудня 2011 року № 134-VІ «Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Ананьївського району цілісного майнового комплексу Ананьївської районної друкарні розташованого за адресою м.Ананьїв, вул.Пушкіна,15 та розпорядження районної ради від 16 січня 2012 року № 5 «Про створення та затвердження складу комісії з питань приймання-передачі цілісного майнового комплексу Ананьївської районної друкарні» по незалежним від районної ради причинам Ананьївська районна друкарня до цього часу не прийнята.

3. Доручити голові Ананьївської районної ради Балану М.О., звернутися з клопотаннями до Одеської обласної ради та Прокуратури Ананьївського району щодо сприяння у виконанні рішення Одеської обласної ради від 9 грудня 2011 року № 342-VІ.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

Голова районної ради                    М.О.Балан 

 

   3 серпня 2012 року

 

         № 183-VІ

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

 

 

Про надання згоди на переведення земельної ділянки загальною площею 41,7 га (спецділянка – бувший аеродром) до земель запасу Ананьївської Першої сільської ради.

 

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Земельного Кодексу України, Законів України «Про землеустрій», «Про розмежування земель державної та комунальної власності», враховуючи клопотання Ананьївської Першої сільської ради, з метою раціонального використання земель, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити переведення за межами населеного пункту, земельної ділянки загальною площею 41,7 га (спецділянка – бувший аеродром) до земель запасу Ананьївської Першої сільської ради.

2. Рекомендувати Ананьївській районній державній адміністрації та відділу Держкомзему в Ананьївському районі сприяти у вирішенні цього питання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі.

 

 

 

Голова районної ради                 М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

           № 184-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

 

 

 

Про надання погодження відділу культури і туризму районної державної адміністрації на зміну графіку роботи і відпочинку працівників бібліотек в м.Ананьєві.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання відділу культури і туризму районної державної адміністрації та численні звернення громадян, щодо зміни графіку роботи бібліотек, які працюють у місті, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити відділу культури і туризму районної державної адміністрації надання дозволу на зміну графіку роботи і відпочинку працівників бібліотек м.Ананьєва згідно додатку.

2. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації довести до відома громадян і працівників бібліотек м.Ананьєва про зміну графіку роботи бібліотек з урахуванням того, що тривалість робочого часу працівників не повинна перевищувати 40 годин на тиждень.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соцыального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

Голова районної ради                М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

       № 185-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 3 серпня 2012 року

№ ____

 

 

Графік роботи і відпочинку працівників бібліотек в м.Ананьєві

 

 

Робочі дні: середа з 8.00 до 17.00 години

                   четвер з 8.00 до 17.00 годин

                   пятниця з 8.00 до 17.00 годин

                   субота з 8.00 до 17.00 годин

                   неділя з 8.00 до 15.45 годин

                   обідня перерва з 12.00 до 12.45

 

 

Вихідні дні:   Понеділок

                       Вівторок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 9 грудня 2009 року № 264- «Про затвердження Програми підтримки газети районної ради «Вісті Ананьївщини» на 2010-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення програми у відповідність з вимогами розпорядження обласної державної адміністрації від 27.08.2007 року № 567/А «Про порядок розроблення регіональних цільових та комплексних програм моніторингу та звітності про їх виконання» та враховуючи клопотання редакції газети «Вісті Ананьївщини» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до рішення районної ради від 9 грудня 2009 року № 264- «Про затвердження Програми підтримки газети районної ради «Вісті Ананьївщини» на 2010-2012 роки в наступній редакції:

В частині 3 Програми «основні завдання Програми» після слів «та поліграфічні послуги» - внести слідуюче доповнення «заробітню плату з нарахуваннями та придбання необоротних активів».

В частині 4 «Заходи програми» - «Забезпечення виходу газети і зміцнення матеріально-технічної бази».

Дотація з районного бюджету (тис.грн). – внести слідуюче доповнення « в т.ч.поточні видатки: 2010 рік – 270 тис.грн, 2011 рік – 325 тис.грн., 2012 рік – 370 тис.грн., 2013 рік – 425 тис.грн., 2014 рік – 475 тис.грн., 2015 рік - - 525 тис.грн.

Капітальні видатки: 2010 рік ------, 2011 рік --------, 2012 рік – 5,0 тис.грн. 2013 рік – 5,0 тис.грн., 2014 рік – 5,0 тис.грн., 2015 рік – 5,0 тис.грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності.

 

Голова районної ради                     М.О

           3 серпня 2012року

                 № 186-VІ

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про безоплатну передачу на баланс Державної податкової служби України нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: м.Ананьїв, вул.Виноградова

.

 

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Любашівської міжрайонної державної податкової інспекції, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити в безоплатній передачі на баланс Державної податкової служби України нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: м.Ананьїв, вул.Виноградова,21.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

         № 187-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Ананьївського району майнового комплексу дитячого садка-ясел «Зірочка», що обліковується на балансі бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт МНС України с.Жеребкове.

 

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 і 5 статті 60, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши листа Міністерства надзвичайних ситуацій України від 21.07.2012 року № 02-6928/214 та враховуючи те, що бюджет Ананьївського району дотаційний і не вистачає коштів на утримання вже існуючої соціальної інфраструктури, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити в наданні згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Ананьївського району майнового комплексу дитячого садка-ясел «Зірочка», що обліковується на балансі бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт МНС України с.Жеребкове.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоровя, соціального захисту, культури, спорту, молодіжної політики та екології.

 

 

 

 

Голова районної ради                       М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

     № 189-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про затвердження Програми створення належних умов для обслуговування платників податків в Ананьївському районі на 2012-2014 роки.

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації заходів щодо створення належних умов обслуговування платників податків в Ананьївському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму створення належних умов для обслуговування платників податків в Ананьївському районі на 2012-2014 роки, (далі Програма), що додається.

2. Ананьївському відділенню Любашівської міжрайонної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби щорічно до 15 жовтня інформувати районну раду та районну державну адміністрацію про стан виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

 

 

 

Голова районної ради                     М.О.Балан 

 

3 серпня 2012 року

 

       № 190-VІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ананьївська районна рада

 

Рішення

 

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 143-VІ «Про внесення доповнення до рішення районної ради від 9 грудня 2009 року № 261-V «Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Ананьївському районі на 2010-2015 роки».

 

 

Відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної державної адміністрації та з метою збільшення обсягів фінансування Програми в 2012 році, районна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни і доповнення до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 143-VІ, а саме:

До Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Ананьївському районі на 2010-2015 роки в додаток № 2 Програми передбачити кошти в сумі 15 тисяч гривень на 2012 рік та в ІV розділ програми «Шляхи і засоби розвязання проблеми, обсяги та джерела фінансування, строки виконання програми» четвертий абзац доповнити таким текстом:

- Фінансування в зазначеній програмі і додатку № 2 є орієнтовним та уточнюється щороку рішенням сесії про «Районний бюджет» в залежності від фінансових можливостей бюджету.

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на посиійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку і торгівлі.

 

Голова районної ради                    М.О.Балан 

 

   3 серпня 2012 року

 

         № 191-VІ

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31