Рекомендований порядок денний 21 сесії VІ скликання

 

Рекомендований порядок денний двадцять першої сесії Ананьївської районної ради шостого скликання, яка відбудеться 3 серпня 2012 року.

 

1. Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2012 року.

Доповідач: Касімбекова О.В., начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

2. Про звіт районного відділу ГУ МВС України в Одеській області про стан забезпечення правопорядку та боротьби зі злочинністю на території Ананьївського району за перше півріччя 2012 року.

Доповідач: Лещенко І.В., начальник Ананьївського районного відділу ГУМВС України в Одеській області.

3. Про стан та перспективи розвитку медичного обслуговування населення району.

Доповідач: Койчев А.С., головний лікар Ананьївського району.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 137-VІ «про районний бюджет Ананьївського району на 2012 рік».

Доповідач: Продан А.О., начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

5. Про формування та затвердження списку присяжних.

Доповідач: Станков О.З., заступник голови районної ради.

6. Про затвердження Районної програми фінансової підтримки Ананьївської районної організації ветеранів України на 2013-2016 роки.

Доповідач: Тамалюнас В.О., голова районної організації ветеранів.

7. Про внесення доповнення до рішення районної ради від 27 серпня 2010 року № 304-V «Про затвердження районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2010-2015 роки».

Доповідач: Синіка С.В., начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

8. Про звернення до начальника управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Одеській області щодо необхідності забезпечення подальшого перебування в місті Ананьєві центрального офісу міжрайонного відділення Фонду.

Доповідач: Балан М.О., голова районної ради.

9. Про стан виконання рішення Одеської обласної ради від 9 грудня 2011 року № 342-VІ «Про передачу цілісного майнового комплексу Ананьївської районної друкарні, що розташований за адресою: м.Ананьїв, вул.пушкіна,15, із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області до спільної власності територіальних громад Ананьївського району».

Доповідач: Станков О.З., заступник голови районної ради та Середа О.В., державний реєстратор райдержадміністрації і Дмитренко Н.М., директор Ананьївської районної друкарні.

10. Про надання згоди на переведення земельної ділянки загальною площею 41,7 га (спецділянка-бувший аеродром) до земель запасу Ананьївської Першої сільської ради.

Доповідач: Магденко С.Л., в.о.начальника Держкомзему в Ананьївському районі.

11. Про надання погодження відділу культури і туризму районної державної адміністрації на зміну графіку роботи і відпочинку працівників бібліотек в м.Ананьєві.

Доповідач: Варгоцький В.М., начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

12. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 9 грудня 2009 року № 264-V «Про затвердження Програми підтримки газети районної ради «Вісті Ананьївщини» на 2010-2015 роки».

Доповідач: Сєдов В.О., редактор газети «Вісті Ананьївщини».

13. Про затвердження Регіональної програми локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Ананьївського району протягом 2012-2016 років.

Доповідач: Головатюк В.В., державний інспектор Ананьївського пункту з карантину рослин.

14. Про безоплатну передачу на баланс Державної податкової служби України нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: м.Ананьїв, вул.Виноградова,21.

Доповідач: Балабан М.П., голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансового розвитку та регуляторної політики.

15. Про затвердження районної Програми надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом «Єдиного вікна» та забезпечення виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на період до 2016 року.

Доповідач: Барановський І.М., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

16. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Ананьївського району майнового комплексу дитячого садка-ясел «Зірочка», що обліковується на балансі бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт МНС України с.Жеребкове.

Доповідач: Ярем О.І., в.о.начальника відділу освіти районної державної адміністрації.

17. Про затвердження Програми створення належних умов для обслуговування платників податків в Ананьївському районі на 2012-2014 роки.

Доповідач: Голубенко І.Л., заступник начальника інспекції – начальник Ананьївського відділення Любашівської МДПІ.

18. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 143-VІ «Про внесення доповнення до рішення районної ради від 9 грудня 2009 року № 261-V «Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Ананьївському районі на 2010-2015 роки».

Доповідач: Касімбекова О.В., начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31