Безоплатна правова допомога - на захисті індивідуальних прав громадян

 

 

Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян

         Вже місяць як сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері для жителів місцевих громад у всіх регіонах України.

      З 1 липня свою роботу розпочав Котовський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що  знаходиться за адресою: м. Котовськ.  вул. 50 років Жовтня,194-а.  Контактний тел: (048 62) 3-06-56

 

 

    

 

    Звертатися до центру за допомогою можуть  мешканці не лише міста Котовськ, а й восьми районів області (Красноокнянського, Балтського, Кодимського, Ананівського, Ширяївського, Савранського, Любашівського та  Миколаївського), які обслуговує Котовський місцевий центр.

    Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката – який  надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта. Послуги адвоката оплачує держава.

   Місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної правової допомоги  у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких як: малозабезпеченим (особам, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів), учасникам бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, та ін. Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

    З метою рівного доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги Котовським місцевим центром будуть проводитись виїзні прийоми громадян в районах що входять в сферу обслуговування на базі громадських приймалень районних управлінь юстиції. Додатково інформація про конкретний час прийому буде розміщено в ЗМІ та на інформаційних стендах управлінь юстиції, органах місцевого самоврядування.

УВАГА!!! Отримати інформацію щодо того, хто та де може отримати безоплатну правову допомогу, у чому вона полягатиме, та що для цього потрібно - можна через цілодобову єдину лінію безоплатної правової  допомоги в України –  0 800 213 103.

 

Директор Котовського МЦ

  Сергій Мерзляков

                                                                           

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31