Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

 

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства.

Під такою основною темою відбулось засідання «круглого столу» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, яке пройшло в приміщенні Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. У засіданні взяли участь голова районної ради Микола Балан, перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв, спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних структур та студенти Ананьївського аграрно-економічного коледжу.
Відкриваючи засідання координатор «круглого столу», начальник управління соціального захисту населення Людмила Світлицька наголосила на тому, що торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, яка не втрачає актуальності у ХХІ столітті для жодної країни світу, включаючи Україну. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Більшість постраждалих, які протягом останніх років отримали допомогу від МОМ – молодь до 35 років. Наймолодшій постраждалій було 3 роки, а найстаршій – 83.
Впродовж цього, голова районної ради Микола Балан висловив свою думку з даного питання, наголосивши при цьому на тому, що дана проблема, зокрема в Україні, з’явилася як наслідок зростання безробіття, зубожіння населення. Це явище становить значну суспільну небезпеку. «Сьогодні є багато інформації, яка шириться різними ЗМІ, особливо через мережу Інтернет, але не вся вона правдива. Багато сайтів, зокрема, носять маніпуляційний характер, не несуть правдивої інформації та мають особливий вплив на молодь. Саме тому кожен має пам’ятати про те, що, у першу чергу, людина повинна оберігати себе сама», - сказав Микола Олексійович.
Як підтвердження його слів учасники «круглого столу» переглянули документальний відеоролик щодо протидії торгівлі людьми.
Далі, до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв. Зокрема, звертаючись до присутньої молоді наголосив на тому, що за для досягнення успіху кожен з нас долає ряд перепон, які необхідно вчитися долати. «Кожна людина - коваль свого щастя. Тому ви маєте у першу чергу про свої плани та наміри радитися з батьками, рідними, досвідченими друзями і лише потім приймати обдумані виважені рішення», - порадив Гаджи Газімагомедович.
Директор Ананьївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Бацеля зупинилася на основних питаннях попередження торгівлі людьми, при цьому зазначила, що 12 років поспіль в Україні проводиться широка інформаційна кампанія з попередження торгівлі людьми.
Впродовж її слів, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслав Платонов зупинився на формах торгівлі людьми. Роздав присутнім інформаційні буклети, в яких надано детальну інформацію про те, як розпізнати ситуацію торгівлі людьми, до кого звернутися по допомогу, а також надруковано номери телефонів та адреси Національної «гарячої лінії» з попередження торгівлі людьми, служби у справах дітей райдержадміністрації та ЦСССДМ.
У зв’язку із тим, що чи не найбільше людей стають жертвами торгівлі людьми через те, що змушені шукати роботу, детальну інформацію про форми та основні моменти працевлаштування в Україні та в Ананьївському районі, зокрема, надав директор Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Іван Непомящий.
Далі начальник відділу «Ананьївське бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання БВПД Інна Майданюк надала змістовну інформацію щодо працевлаштування за кордоном, зупинилася на видах експлуатації людей та способах підтримки осіб, постраждалих від торгівлі людьми.
По завершенні засідання, усі учасники, провели флеш-моб «Стоп торгівлі людьми» на підтримку Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

торгівля

1

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31