Один район - одна громада (Новоселівська с/р)

Один район - одна громада
(продовження)
Зустріч з громадським активом Новоселівської сільської ради пройшла лаконічно та максимально зрозуміло. На початку розмови Новоселівський сільський голова Андрій Ротар зазначив, що в своїй сільраді чинить як дбайливий господар дому – робить усе можливе, щоб сільчани жили комфортно. Питання, яке зібрало односельців разом, надзвичайно важливе, адже визначає подальшу долю села. Отож він закликав присутніх ставити районному керівництву будь-які запитання стосовно децентралізації та визначатися зі своєю думкою.
Озвучивши основні аспекти майбутньої територіальної реформи, голова райради Микола Балан висловив готовність вислухати думки з цього приводу. Основне, що цікавить новоселівців це, як і всюди, земельні питання. Зокрема,Микола Тітомир поскаржився на недобросовісні розрахунки орендаря. Також він, як бджоляр, стривожений неконтрольованим використанням на полях отрутохімікатів – власники посівів не попереджають про застосування шкідливих для бджіл препаратів, а тому комахи масово гинуть.
Людмила Тітомир бідкалася, що молодь залишає рідне село, їде в пошуках заробітку. Також жінка стурбована тим, що землевласники прихопили частину пасовиська і тепер люди змушені вирізати корів через неспроможність нагодувати.
Бориса Кожухаря цікавило налагодження транспортного сполучення села з містом, адже взимку, в негоду, сільчани по кілька днів опиняються відірваними від цивілізації, без хліба, без ліків. Чоловік просив посприяти районне керівництво з ремонтом дороги. Микола Олексійович Балан, уважно вислухавши усі проблемні питання та скарги, запевнив у всілякому сприянні зі свого боку щодо їх вирішення.
Натомість і до сільчан він мав зворотнє прохання: «Незабаром ви постанете перед непростим рішенням – обрати старосту. Прошу вас бути відповідальними і віддати голоси за людину, яка користується найвищою довірою серед вас. І головне – щоб бути почутими, не обирайте людину бізнеса.»
Що ж до майбутнього – то тут новоселівці висловили чітку позицію, за яку одноголосно і проголосували: залишатись з Ананьєвом.
Вікторія Урбан
(далі буде)
15
16

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31