Один район – одна громада (Коханівська с/р)

Один район - одна громада
(продовження)
Наступна розмова у серії насичених зустрічей відбулася з громадським активом Коханівської сільської ради. Пояснюючи ціль свого приїзду, голова районної ради зазначив, що хоче почути думку людей стосовно майбутнього реформування, аби згодом мати усі підстави, аби спитати у чиновників, чому за останніх чотири роки досі не утворено громаду, чому втрачено колосальні кошти на її розвиток.
Очільниця Коханівської сільської ради Ольга Радиш підтримала районне керівництво та зазначила, що ще в 2015 році сільчани обговорили реформу децентралізації і без усіляких протиріч ухвалили рішення про приєднання. На нинішній зустрічі коханівці вже безпосередньо змогли отримати відповіді на питання, які їх хвилювали. Зокрема, Іван Савчук поцікавився, чи не перейде керівництво сільським водопостачанням до міської служби, чи юридично підпорядковуватиметься їм. На що відповідь була однозначною – ні, усі важелі керування залишаються в селі. Віктора Цуркана хвилювала проблема ремонту доріг. Віктора Сорочинського, жителя Коханівської сільради і за сумісництвом – депутата райради хвилювала відсутність випасу для корів. Усі ці проблеми накопичувалися не в один день і потребують вирішення та втручання влади.
Категоричним був у своєму зверненні до присутніх депутат районної ради Давид Найфлейш, який дав однозначну оцінку затягуванню процесу децентралізації: «Ананьїв – повітове місто з історією, яка пов’язана з кожним селом району. Поділити нині район – вважаю злочином. Одні сьогодні захищають свої посади, інші – землю, а через це й намагаються пошматувати район. Ми ж, старожили міста, чітко і ясно усвідомлюємо: лише разом, за приказкою «Гуртом і батька легше бити». Неважливо, як називатиметься наш район, важливо його зберегти.»
Цю думку одноголосно підтримали присутні.
Вікторія Урбан
(Далі буде)
11 copy
12

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31