Один район – одна громада (Байтальська с/р)

Один район - одна громада
(продовження)
Єдність думок відчувалася і серед громадського активу Байтальської сільської ради. Її очільниця Наталія Греденюк на початку зустрічі повідомила що питання реформування вже було обговорено серед байталян у 2015 році. Жителі сільради ухвалили рішення про приєднання до Ананьєва. Отож нинішня зустріч лише має підтвердити незмінність намірів.
Голова районної ради Микола Балан поділився з присутніми думкою щодо причин зволікання з процесом реформування – можливо, деякі можновладці побоювалися йти на вибори і не бути обраними. «Але ж ми, чиновники , політики, маємо бути повсякчас готовими до виборів, – підкреслив Микола Олексійович. – Але через страхи попередніх чиновників, «завдячуючи» їм ми нині плентаємося у хвості цієї реформи. Зумисно відділяючи сильні громади від слабких, дехто таким чином захищає свої землі. Наше з вами завдання зараз – сказати чітке «Ні!» розподілу району. Ми маємо разом донести цю думку до вищого керівництва. Один район – одна громада!»
Основні аспекти майбутньої реформи децентралізації та про її переваги присутнім розповів заступник голови райради Петро Зейкан. Він наголосив, що основним діючим принципом буде взаємодопомога. А інтереси байталян лобіюватимуть у Ананьївській громаді обрані представники.
Завершилася зустріч голосуванням, яке, власне, і підтвердило попереднє рішення байталян – лише разом з Ананьєвом.
Вікторія Урбан
(Далі буде)
9
10 copy

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31