Жовтень 2019

Вівторок, 22 Жовтень 2019

Ананьївське бюро правової допомоги інформує: 22.10.19

 

До уваги населення!

Ананьївське бюро правової допомоги

Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Відповідно до графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Одеській області консультувань в бюро правової допомоги Одеського регіону на IV квартал 2019 року, 24 жовтня 2019 року з 14.00 до 17.00 год. на базі відділу "Ананьївське бюро правової допомоги" Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, консультування громадян проведе керівник управління з питань нотаріату, працівник управління з питань нотаріату та нотаріус за дорученням управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Записатись на прийом за тел. (04863) 2-22-26.

Нагадуємо, що відділ Ананьївське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: Одеська область, м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, каб. №6.

Read more

Понеділок, 21 Жовтень 2019

Один район - одна громада

Один район - одна громада. Сходка активу міста з приводу майбутньої територіальної реформи

громада

Read more

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

 

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства.

Під такою основною темою відбулось засідання «круглого столу» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, яке пройшло в приміщенні Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. У засіданні взяли участь голова районної ради Микола Балан, перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв, спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних структур та студенти Ананьївського аграрно-економічного коледжу.
Відкриваючи засідання координатор «круглого столу», начальник управління соціального захисту населення Людмила Світлицька наголосила на тому, що торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, яка не втрачає актуальності у ХХІ столітті для жодної країни світу, включаючи Україну. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Більшість постраждалих, які протягом останніх років отримали допомогу від МОМ – молодь до 35 років. Наймолодшій постраждалій було 3 роки, а найстаршій – 83.
Впродовж цього, голова районної ради Микола Балан висловив свою думку з даного питання, наголосивши при цьому на тому, що дана проблема, зокрема в Україні, з’явилася як наслідок зростання безробіття, зубожіння населення. Це явище становить значну суспільну небезпеку. «Сьогодні є багато інформації, яка шириться різними ЗМІ, особливо через мережу Інтернет, але не вся вона правдива. Багато сайтів, зокрема, носять маніпуляційний характер, не несуть правдивої інформації та мають особливий вплив на молодь. Саме тому кожен має пам’ятати про те, що, у першу чергу, людина повинна оберігати себе сама», - сказав Микола Олексійович.
Як підтвердження його слів учасники «круглого столу» переглянули документальний відеоролик щодо протидії торгівлі людьми.
Далі, до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв. Зокрема, звертаючись до присутньої молоді наголосив на тому, що за для досягнення успіху кожен з нас долає ряд перепон, які необхідно вчитися долати. «Кожна людина - коваль свого щастя. Тому ви маєте у першу чергу про свої плани та наміри радитися з батьками, рідними, досвідченими друзями і лише потім приймати обдумані виважені рішення», - порадив Гаджи Газімагомедович.
Директор Ананьївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Бацеля зупинилася на основних питаннях попередження торгівлі людьми, при цьому зазначила, що 12 років поспіль в Україні проводиться широка інформаційна кампанія з попередження торгівлі людьми.
Впродовж її слів, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслав Платонов зупинився на формах торгівлі людьми. Роздав присутнім інформаційні буклети, в яких надано детальну інформацію про те, як розпізнати ситуацію торгівлі людьми, до кого звернутися по допомогу, а також надруковано номери телефонів та адреси Національної «гарячої лінії» з попередження торгівлі людьми, служби у справах дітей райдержадміністрації та ЦСССДМ.
У зв’язку із тим, що чи не найбільше людей стають жертвами торгівлі людьми через те, що змушені шукати роботу, детальну інформацію про форми та основні моменти працевлаштування в Україні та в Ананьївському районі, зокрема, надав директор Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Іван Непомящий.
Далі начальник відділу «Ананьївське бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання БВПД Інна Майданюк надала змістовну інформацію щодо працевлаштування за кордоном, зупинилася на видах експлуатації людей та способах підтримки осіб, постраждалих від торгівлі людьми.
По завершенні засідання, усі учасники, провели флеш-моб «Стоп торгівлі людьми» на підтримку Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

торгівля

1

Read more

Понеділок, 14 Жовтень 2019

Вітання голови районної ради М.О. Балана з Днем Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!

 

Шановні земляки! Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму - Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Наше завдання сьогодні - множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

Шановні захисники Вітчизни! У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров'я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Слава Україні! Слава її героям!

 

З повагою,

голова районної ради                  М.О. Балан

15 copy

Read more

Середа, 09 Жовтень 2019

Дякую за дорогу!

 

Дякую за дорогу!
Не так давно багатодітна мати, бабуся воїна, який загинув в антитерористичній операції на сході України Дмитра Іванова - Іванова Ніна Афанасіївна, прийшла на прийом до голови Ананьївської районної ради Миколи Балана та поскаржилася на жахливий стан дорожнього покриття, яке веде до будинку, де проживає її сім я.
В той же день очільник рай ону особисто відвідав бабусю разом з в.о. голови Першої сільської ради та завірив, що він докладе всіх зусиль для того, щоб старенькій допомогти у цій проблемі.
Пройшло не так багато часу і коли Балан М.О. вирішив ще раз відвідати Ніну Афанасіївну та подивитися на власні очі, як змінилася ситуація, то виявилося, що за цей час дорога була капітально відремонтована, розчищена від чагарника та облаштована.
Іванова Ніна Афанасіївна ветеран праці, багатодітна мати, 80-річна «дитина війни» гаряче дякувала голові районної ради за фактично новий відрізок дороги до її хати, куди тепер вільно доїхати «Швидка допомога», яка їй часто потрібна у її віці.
Дуже вдячна за увагу керівнику району за таку увагу до людей похилого віку – сказала Ніна Афанасіївна.

33 copy Read more

Хід проведення ремонту в приміщенні КНП «Ананьївська центральна районна лікарня»

 

Хід проведення ремонту в приміщенні КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» оглянули керівники району.

Сьогодні, 08 жовтня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Гаджи Магдієв, голова районної ради Микола Балан разом з головним лікарем КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолієм Койчевим проінспектували хід проведення ремонтних робіт в приміщенні хірургічного відділення.
За інформацією Анатолія Койчева, в лікарні запроваджуються новітні технології, після ремонту дане приміщення буде оснащено новим цифровим рентгенологічним апаратом на два робочих місця.
Зазначимо, що відповідні рентгенапарати буде надано лише лікувальним закладам п’яти районів області, у тому числі КНП «Ананьївська центральна районна лікарня».
«Ми дуже вдячні керівництву обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту охорони здоров’я та директору Південного міжрегіонального департаменту в Національна служба здоров'я України Олені Теряєвій за сприяння у придбанні такого важливого медичного устаткування» - зазначив Гаджи Магдієв.
Вони оглянули об’єми та якість виконаних робіт на об’єкті. На сьогодні роботи ще тривають, але присутніх, представники підрядної організації запевнили , що зроблять все можливе зі свого боку аби сприяти завершенню всіх необхідних робіт в повному обсязі.
Загалом очільники району залишилися задоволеними від побаченого, позитивно оцінили якість робіт та темпи їх проведення і зазначили, що їх потрібно виконати у визначені терміни.

31

30 copy

Read more

Понеділок, 07 Жовтень 2019

Вітання голови районної ради М.О. Балана з Міжнародним Днем лікаря!

 

Шановні лікарі прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди булла однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

 

З повагою,

голова районної ради                  М.О. Балан

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Read more

Один район – одна громада (1Романівська с/р)

Один район - одна громада
(продовження)
Осередком усього життя є на сьогодні школа. І це стосується будь-якого населеного пункта. Отож, районне керівництво не могло не відгукнутися на запрошення директора Романівської школи Олени Ольховської і не відвідати школу та поспілкуватися з педагогічним колективом. Темою розмови була децентралізація та основні зміни, які вона принесе. Педагоги вже були ознайомлені з цим питанням, до цього в колективі неодноразово обговорювалися переваги та перспективи реформи, отож і висловлювалися вже чітко та однозначно на нинішній зустрічі. Так, Алла Краснянська переконана, що розподіл району на дрібні громади не призведе до поліпшення життя і треба залишатися у складі Ананьївського району. Її підтримали колеги Ольга Гулько, Любов Велика. А завгосп Сергій Радиш лаконічно підсумував обговорення: «Ми - за хороше!»
Колектив прагне зберегти усі ті добрі напрацювання, що мають і в наявності яких гості мали змогу переконатися під час невеликої екскурсії. Основне ж надбання і предмет гордості для директорки навчального закладу та педагогічного колективу – це діти. Олена Іллівна так і сказала: «Наші діти – найкращі!!»
Вікторія Урбан
(Далі буде)
22
21

Read more

Один район – одна громада (Кохівська с/р)

Один район - одна громада
(продовження)
Відверта та емоційна розмова була з активом Кохівської сільської ради. Голова районної ради Микола Балан з жалем підкреслив про втрачений час та намагання окремих латифундистів поглинути такі сільські ради, як Кохівська – самодостатню, з пристойним бюджетом. Час згаяно, але кінця 2019 року ще є можливість вскочити, так би мовити, в останній вагон потягу і добровільно приєднатися до Ананьєва. В іншому ж випадку це буде зроблено без нас і варіанти приєднання можуть бути не зовсім вигідними. Натомість історичні та багаторічні зв’язки з Ананьєвом можна лише посилити і скерувати їх на вирішення нагальних проблем.
Під час розмови сільчани ставили запитання стосовно землі, ролі Кохівської громади. Хвилювало сільчан і розподілення бюджету, зокрема, чи не віддаватимуть вони більшу частину своїх коштів на потреби. Відповідь надав заступник голови райради Петро Зейкан, який заспокоїв людей та розповів, що буде створено статут громади, де чітко пропишеться, скільки коштів залишиться. Усі основні питання вирішуватимуться колегіально, за участі майбутнього старости та депутата, які й представлятимуть інтереси кохівчан в громаді. Отримавши роз’яснення, актив поставив питання приєднання на голосування та одностайно ухвалив бути з Ананьєвом.
Вікторія Урбан
(Далі буде)
19
20

Read more

Один район – одна громада (Шелехівська с/р)

Один район - одна громада
(продовження)
Наступним пунктом зупинки стала Шелехівська школа, куди голову наполегливо запросило керівництво навчального закладу. Директор навчального закладу Параска Грабовенко привітно зустріла гостей та провела експрес-екскурсію. Голова райради побував навіть у їдальні, де ознайомився шкільним меню та на власні очі пересвідчився, що дітей годують різноманітною і поживною їжею. Візит був неочікуваним, отож і до перевірки персонал не встиг підготуватися, а тому й результати її були неупередженими.
Гарне враження залишилося і після знайомства з учнями різного віку – позитивні, усміхнені школярі радо вітали гостей. Довершило враження і спілкування з педагогічним колективом. Для голови районної ради було важливим почути їх думку стосовно децентралізації. Директорка вже на початку розмови наголосила, що найбільше освітян хвилює, чи залишиться школа у рамках новоствореної громади. «Не буде школи – село помре!» - такий справедливий висновок зробила Параска Іванівна та додала: «Ми розуміємо, що процес децентралізації неминучий і ми покладаємо надії на нього. Тим паче, що бачимо останні позитивні тенденції – до нашого села повертаються люди, купують хати. А це не може не радувати. Звісно, як і усе нове, нас трішки лякає реформа, але ми бачимо себе в Ананьївській громаді, разом. Ми – за наш район!»»
На ці слова .М.О.Балан сказав наступне: «Головне для вас – не помилитися з вибором старости та депутата – тих, хто представлятиме та захищатиме ваші інтереси у новоствореній громаді. Це має бути небайдужа людина.» Цю думку підтримала і вчителька Шелехівської школи Марина Приступа: «Так, обирати треба людину достойну, яка матиме довіру наших односельців!»
Стосовно основних моментів розподілу корштів майбутньої громади вичерпні відповіді надав заступник голови райради Петро Зейкан, який зазначив, що громада буде зацікавлена в контролі кожної копійки.
На завершення зустрічі П.І.Грабовенко попросила гостей звернути увагу на проблему, яка потребує негайного вирішення – шкільне подвір’я. Воно стало каменем спотикання між адміністрацією школи та сільською владою. На превеликий сум в місцевому бюджеті усе ніяк не віднайдуться кошти на придбання та встановлення плитки. У негоду до школи неможливо зайти, двір перетворюється у суцільне болото, яке діти несуть на взутті до приміщення. Дослухавшись до проблеми, М.О.Балан порадив директорці написати офіційне клопотання, яке буде розглянуто на найближчій сесії. На думку ж більшості вчителів вирішення питання залежить саме від сільської ради. На неї і покладаються основні надії. Хочеться сподіватися, що найближчим часом сторони досягнуть розуміння і проблема впорядкування шкільного подвір’я буде вирішена.
Вікторія Урбан
(Далі буде)
17
18

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31