Жовтень 2019

Понеділок, 28 Жовтень 2019

Вітання з Днем народження Іванову Т.М.

 

28 жовтня свій День народження святкує депутат Ананьївської районної ради Іванова Тетяна Михайлівна!

 

Шановна Тетяна Михайлівна!

Прийміть щирі вітання з Днем народження!

Бажаю всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях! Нехай у Вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро.

 

З повагою,

голова районної ради                  М.О. Балан

Иванова

Read more

Вітання з Днем народження Мудрик В.М.

 

27 жовтня свій День народження святкувала депутат Ананьївської районної ради Мудрик Валентина Миколаївна!

 

Шановна Валентина Миколаївна!

Прийміть щирі вітання з Днем народження!

Бажаю міцного здоров’я, людського щастя, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Зичу, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

 

З повагою,

голова районної ради                  М.О. Балан

Мудрик

Read more

Вівторок, 22 Жовтень 2019

Ананьївське бюро правової допомоги інформує: 22.10.19

 

До уваги населення!

Ананьївське бюро правової допомоги

Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Відповідно до графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Одеській області консультувань в бюро правової допомоги Одеського регіону на IV квартал 2019 року, 24 жовтня 2019 року з 14.00 до 17.00 год. на базі відділу "Ананьївське бюро правової допомоги" Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, консультування громадян проведе керівник управління з питань нотаріату, працівник управління з питань нотаріату та нотаріус за дорученням управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Записатись на прийом за тел. (04863) 2-22-26.

Нагадуємо, що відділ Ананьївське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: Одеська область, м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, каб. №6.

Read more

Понеділок, 21 Жовтень 2019

Один район - одна громада

Один район - одна громада. Сходка активу міста з приводу майбутньої територіальної реформи

громада

Read more

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

 

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства.

Під такою основною темою відбулось засідання «круглого столу» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, яке пройшло в приміщенні Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. У засіданні взяли участь голова районної ради Микола Балан, перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв, спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних структур та студенти Ананьївського аграрно-економічного коледжу.
Відкриваючи засідання координатор «круглого столу», начальник управління соціального захисту населення Людмила Світлицька наголосила на тому, що торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, яка не втрачає актуальності у ХХІ столітті для жодної країни світу, включаючи Україну. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Більшість постраждалих, які протягом останніх років отримали допомогу від МОМ – молодь до 35 років. Наймолодшій постраждалій було 3 роки, а найстаршій – 83.
Впродовж цього, голова районної ради Микола Балан висловив свою думку з даного питання, наголосивши при цьому на тому, що дана проблема, зокрема в Україні, з’явилася як наслідок зростання безробіття, зубожіння населення. Це явище становить значну суспільну небезпеку. «Сьогодні є багато інформації, яка шириться різними ЗМІ, особливо через мережу Інтернет, але не вся вона правдива. Багато сайтів, зокрема, носять маніпуляційний характер, не несуть правдивої інформації та мають особливий вплив на молодь. Саме тому кожен має пам’ятати про те, що, у першу чергу, людина повинна оберігати себе сама», - сказав Микола Олексійович.
Як підтвердження його слів учасники «круглого столу» переглянули документальний відеоролик щодо протидії торгівлі людьми.
Далі, до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв. Зокрема, звертаючись до присутньої молоді наголосив на тому, що за для досягнення успіху кожен з нас долає ряд перепон, які необхідно вчитися долати. «Кожна людина - коваль свого щастя. Тому ви маєте у першу чергу про свої плани та наміри радитися з батьками, рідними, досвідченими друзями і лише потім приймати обдумані виважені рішення», - порадив Гаджи Газімагомедович.
Директор Ананьївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Бацеля зупинилася на основних питаннях попередження торгівлі людьми, при цьому зазначила, що 12 років поспіль в Україні проводиться широка інформаційна кампанія з попередження торгівлі людьми.
Впродовж її слів, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслав Платонов зупинився на формах торгівлі людьми. Роздав присутнім інформаційні буклети, в яких надано детальну інформацію про те, як розпізнати ситуацію торгівлі людьми, до кого звернутися по допомогу, а також надруковано номери телефонів та адреси Національної «гарячої лінії» з попередження торгівлі людьми, служби у справах дітей райдержадміністрації та ЦСССДМ.
У зв’язку із тим, що чи не найбільше людей стають жертвами торгівлі людьми через те, що змушені шукати роботу, детальну інформацію про форми та основні моменти працевлаштування в Україні та в Ананьївському районі, зокрема, надав директор Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Іван Непомящий.
Далі начальник відділу «Ананьївське бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання БВПД Інна Майданюк надала змістовну інформацію щодо працевлаштування за кордоном, зупинилася на видах експлуатації людей та способах підтримки осіб, постраждалих від торгівлі людьми.
По завершенні засідання, усі учасники, провели флеш-моб «Стоп торгівлі людьми» на підтримку Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

торгівля

1

Read more

Понеділок, 14 Жовтень 2019

Вітання голови районної ради М.О. Балана з Днем Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!

 

Шановні земляки! Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму - Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Наше завдання сьогодні - множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

Шановні захисники Вітчизни! У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров'я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Слава Україні! Слава її героям!

 

З повагою,

голова районної ради                  М.О. Балан

15 copy

Read more

Середа, 09 Жовтень 2019

Дякую за дорогу!

 

Дякую за дорогу!
Не так давно багатодітна мати, бабуся воїна, який загинув в антитерористичній операції на сході України Дмитра Іванова - Іванова Ніна Афанасіївна, прийшла на прийом до голови Ананьївської районної ради Миколи Балана та поскаржилася на жахливий стан дорожнього покриття, яке веде до будинку, де проживає її сім я.
В той же день очільник рай ону особисто відвідав бабусю разом з в.о. голови Першої сільської ради та завірив, що він докладе всіх зусиль для того, щоб старенькій допомогти у цій проблемі.
Пройшло не так багато часу і коли Балан М.О. вирішив ще раз відвідати Ніну Афанасіївну та подивитися на власні очі, як змінилася ситуація, то виявилося, що за цей час дорога була капітально відремонтована, розчищена від чагарника та облаштована.
Іванова Ніна Афанасіївна ветеран праці, багатодітна мати, 80-річна «дитина війни» гаряче дякувала голові районної ради за фактично новий відрізок дороги до її хати, куди тепер вільно доїхати «Швидка допомога», яка їй часто потрібна у її віці.
Дуже вдячна за увагу керівнику району за таку увагу до людей похилого віку – сказала Ніна Афанасіївна.

33 copy Read more

Хід проведення ремонту в приміщенні КНП «Ананьївська центральна районна лікарня»

 

Хід проведення ремонту в приміщенні КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» оглянули керівники району.

Сьогодні, 08 жовтня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Гаджи Магдієв, голова районної ради Микола Балан разом з головним лікарем КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолієм Койчевим проінспектували хід проведення ремонтних робіт в приміщенні хірургічного відділення.
За інформацією Анатолія Койчева, в лікарні запроваджуються новітні технології, після ремонту дане приміщення буде оснащено новим цифровим рентгенологічним апаратом на два робочих місця.
Зазначимо, що відповідні рентгенапарати буде надано лише лікувальним закладам п’яти районів області, у тому числі КНП «Ананьївська центральна районна лікарня».
«Ми дуже вдячні керівництву обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту охорони здоров’я та директору Південного міжрегіонального департаменту в Національна служба здоров'я України Олені Теряєвій за сприяння у придбанні такого важливого медичного устаткування» - зазначив Гаджи Магдієв.
Вони оглянули об’єми та якість виконаних робіт на об’єкті. На сьогодні роботи ще тривають, але присутніх, представники підрядної організації запевнили , що зроблять все можливе зі свого боку аби сприяти завершенню всіх необхідних робіт в повному обсязі.
Загалом очільники району залишилися задоволеними від побаченого, позитивно оцінили якість робіт та темпи їх проведення і зазначили, що їх потрібно виконати у визначені терміни.

31

30 copy

Read more

Понеділок, 07 Жовтень 2019

Вітання голови районної ради М.О. Балана з Міжнародним Днем лікаря!

 

Шановні лікарі прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди булла однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

 

З повагою,

голова районної ради                  М.О. Балан

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Read more

Один район – одна громада (1Романівська с/р)

Один район - одна громада
(продовження)
Осередком усього життя є на сьогодні школа. І це стосується будь-якого населеного пункта. Отож, районне керівництво не могло не відгукнутися на запрошення директора Романівської школи Олени Ольховської і не відвідати школу та поспілкуватися з педагогічним колективом. Темою розмови була децентралізація та основні зміни, які вона принесе. Педагоги вже були ознайомлені з цим питанням, до цього в колективі неодноразово обговорювалися переваги та перспективи реформи, отож і висловлювалися вже чітко та однозначно на нинішній зустрічі. Так, Алла Краснянська переконана, що розподіл району на дрібні громади не призведе до поліпшення життя і треба залишатися у складі Ананьївського району. Її підтримали колеги Ольга Гулько, Любов Велика. А завгосп Сергій Радиш лаконічно підсумував обговорення: «Ми - за хороше!»
Колектив прагне зберегти усі ті добрі напрацювання, що мають і в наявності яких гості мали змогу переконатися під час невеликої екскурсії. Основне ж надбання і предмет гордості для директорки навчального закладу та педагогічного колективу – це діти. Олена Іллівна так і сказала: «Наші діти – найкращі!!»
Вікторія Урбан
(Далі буде)
22
21

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31