Середа, 09 Жовтень 2019

Дякую за дорогу!

 

Дякую за дорогу!
Не так давно багатодітна мати, бабуся воїна, який загинув в антитерористичній операції на сході України Дмитра Іванова - Іванова Ніна Афанасіївна, прийшла на прийом до голови Ананьївської районної ради Миколи Балана та поскаржилася на жахливий стан дорожнього покриття, яке веде до будинку, де проживає її сім я.
В той же день очільник рай ону особисто відвідав бабусю разом з в.о. голови Першої сільської ради та завірив, що він докладе всіх зусиль для того, щоб старенькій допомогти у цій проблемі.
Пройшло не так багато часу і коли Балан М.О. вирішив ще раз відвідати Ніну Афанасіївну та подивитися на власні очі, як змінилася ситуація, то виявилося, що за цей час дорога була капітально відремонтована, розчищена від чагарника та облаштована.
Іванова Ніна Афанасіївна ветеран праці, багатодітна мати, 80-річна «дитина війни» гаряче дякувала голові районної ради за фактично новий відрізок дороги до її хати, куди тепер вільно доїхати «Швидка допомога», яка їй часто потрібна у її віці.
Дуже вдячна за увагу керівнику району за таку увагу до людей похилого віку – сказала Ніна Афанасіївна.

33 copy Read more

Хід проведення ремонту в приміщенні КНП «Ананьївська центральна районна лікарня»

 

Хід проведення ремонту в приміщенні КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» оглянули керівники району.

Сьогодні, 08 жовтня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Гаджи Магдієв, голова районної ради Микола Балан разом з головним лікарем КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолієм Койчевим проінспектували хід проведення ремонтних робіт в приміщенні хірургічного відділення.
За інформацією Анатолія Койчева, в лікарні запроваджуються новітні технології, після ремонту дане приміщення буде оснащено новим цифровим рентгенологічним апаратом на два робочих місця.
Зазначимо, що відповідні рентгенапарати буде надано лише лікувальним закладам п’яти районів області, у тому числі КНП «Ананьївська центральна районна лікарня».
«Ми дуже вдячні керівництву обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту охорони здоров’я та директору Південного міжрегіонального департаменту в Національна служба здоров'я України Олені Теряєвій за сприяння у придбанні такого важливого медичного устаткування» - зазначив Гаджи Магдієв.
Вони оглянули об’єми та якість виконаних робіт на об’єкті. На сьогодні роботи ще тривають, але присутніх, представники підрядної організації запевнили , що зроблять все можливе зі свого боку аби сприяти завершенню всіх необхідних робіт в повному обсязі.
Загалом очільники району залишилися задоволеними від побаченого, позитивно оцінили якість робіт та темпи їх проведення і зазначили, що їх потрібно виконати у визначені терміни.

31

30 copy

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31