Середа, 11 Липень 2018

нарада 11.07.2018

 

10 липня 2018 року відбулась семінар-нарада за участю міського та сільських голів Ананьївського району. Провели нараду голова районної ради Мокряк В.А. та керівник апарату райдержадміністрації Крижан В.І.

По першому питанню «Про ветеринарно-санітарний стан худобо могильників», доповів Граждан Юрій Тимофійович – начальник управління Держпродспоживслужби в Ананьївському районі, який наголосив, що на території району немає жодного сертифікованого худобомогильника, тому їх доцільно вивести із експлуатації. На зауваження голів сільських рад, стосовно того, що робити з померлою худобою, начальник Держпродспоживслужби запропонував заключати договори з підприємствами, які мають дозвіл на проведення заходів щодо утилізації (знищення) побічних продуктів тваринного походження не призначених для споживання людиною, в угоді передбачити умови зберігання побічних продуктів на території сільської ради до моменту утилізації.

Також Юрій Тимофійович нагадав про заходи з недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території Ананьївського району, так як хвороба вже охопила південні райони Одеської області.

Після доповіді начальника Держпродспоживслужби Ананьївський міський голова Маковецький П.І. запропонував створити спільну комісію, до якої будуть входити представники міської (районної, сільських) ради, Держпродспоживслужби та поліції для перевірки «стихійної» торгівлі. Так як вже неодноразово помічено продаж м’ясних та молочних продуктів, овочів, фруктів в місцях не обладнаних для торгівлі.

Також Павло Ілліч звернувся до начальника Ананьївського відділення поліції Гавури С.С. стосовно посилення контролю за порушенням режиму руху багатотонних вантажівок на території міста. Для збереження дорожнього покриття обмежено рух вантажівок по місту відповідними дорожніми знаками та організовано рух за затвердженим маршрутом.

Про готовність навчальних закладів району до роботи в новому навчальному 2018-2019 році та матеріально-технічне забезпечення навчального процесу у перших класах навчальних закладах системи освіти району доповів Колойденко М.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Михайло Васильович детально розповів про нову українську школу та що саме зміниться в системі освіти. На облаштування перших класів загальноосвітніх закладів Ананьївського району з державного бюджету, на умовах співфінансування, вже виділено 150 тис.грн. (для обладнання робочого місця вчителів) та освітня субвенція в розмірі 992 тис.грн. , на умовах співфінансування (для придбання меблів, комп’ютерного обладнання та дидактичного матеріалу). Але державні кошти можуть бути використані на потреби класів, де 10 та більше учнів. Класи з меншою кількістю дітей фінансуються лише коштами місцевих громад.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації наголосив, що сесії сільських рад, де будуть прийняті рішення про обсяг фінансування шкіл на новий навчальний рік потрібно провести в обмежений термін, так як розмір деяких закупівель буде перевищувати 200 тис.грн, що потребує організацію відкритих торгів.

Новоолександрівський сільський голова Земляна Т.Є. запитала, чи є вже повністю обладнані класи на території Ананьївського району. Михайло Васильович повідомив, що повністю жодного класу ще не обладнано, проте вже заказані ноутбуки, отримані парти нового зразка в Ананьївську школу-ліцей та продовжується робота з підготовки до навчального року.

В свою чергу, начальник фінансового управління райдержадміністрації Продан А.О. звернувся до голів сільських рад з закликом якнайшвидше провести сільські сесії. Рішення щодо фінансування шкіл надати до фінансового управління для планування змін районного бюджету.

Наприкінці наради голова Ананьївської районної ради повідомив про те, що Ананьївський район отримав свідоцтва про реєстрацію прапора та герба в Геральдичному реєстрі Одеської області.

 

36918920 878635919009967_8796484328088403968_n

Read more

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31