Вівторок, 03 Квітень 2018

Звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017 рік

 

Звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017 рік

Для забезпечення виконання напрямів роботи упродовж звітного періоду було проведено 7 пленарних засідань.
На сесіях районної ради прийнято 81 рішення.
У звітний період проведено 18 засідань постійних комісій районної ради. Розглянуто 334 питання, надано 330 рекомендацій та висновків, які були направлені виконавцям.
Важливу роль в управлінні бюджетними ресурсами та реалізації бюджетної політики в напрямі зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування територіальної громади відіграє постійна комісія з питань бюджету, фінансової діяльності та регуляторної політики.
За звітний період відбулось 9 засідань цієї комісії. Комісією розглянуто 211 питань, переважна більшість з яких – внесення змін до районного бюджету та показники соціально – економічного та культурного розвитку Ананьївського району.
Робота постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту, екології розглядає проблемні питання освіти, медицини, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення.
За звітній період відбулось 2 засідання, розглянуто 73 питання.
Активно працювала постійна комісія з питань законності, прав громадян та в справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.
В полі зору цієї постійної комісії знаходяться питання додержання вимог законодавства при здійсненні повноважень ради, виконання депутатських повноважень депутатами районної ради, дотримання вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», виконання рішень районної ради.
Комісією проведено 5 засідань, розглянуто 48 питань.
Комісія з питань регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності провела 2 засідання, на яких розглянуто 2 питання, по кожному надано рекомендації та висновки.
У звітному періоді відбулося 10 засідань президії районної ради.
Робота цього дорадчого органу спрямовувалася на забезпечення ефективності роботи депутатського корпусу на пленарних засіданнях районної ради.
Важливою ланкою діяльності районної ради є робота зі зверненнями громадян.
Протягом звітного періоду на особистий прийом до голови звернулось 153 чоловіку у 2017 році, а це усні, письмові та поштою звернення мешканців району.
Протягом звітного періоду на пленарних засіданнях сесій прийнята 41 цільова програма.
Всього на контролі районної ради на даний момент знаходиться 45 програм та 50 рішень.
За 2017 рік до Ананьївської районної ради надійшло 539 вхідних документів, направлено в різні установи, підприємства, організації 314 вихідних документів. Виконавчим апаратом вживалися заходи щодо їх своєчасного виконання.
За завітній період підготовлено та видано 119 розпорядження з питань основної діяльності районної ради, відпустки та відрядження.

голова copy

Read more

Календар новин

<< < Квітень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30