Березень 2018

Вівторок, 20 Березень 2018

Увага 20.03.2018

29432185 420178515071352_7022998465059749888_o

Read more

«ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ»

 

 

У рамках співпраці Ананьївського районного центру зайнятості з Ананьївським районним військовим комісаріатом, згідно графіку роботи, у  Ананьївському районному центрі зайнятості проходять ярмарки вакансій з орієнтації на проходження військової служби за контрактом.

Так, 15 березня 2018 року, військовий комісар Ананьївського районного військового комісаріату, підполковник Фартушняк Сергій Геннадійович та молодший спеціаліст служби захисту інформації Ананьївського районного військового комісаріату Шевченко Ксенія Іванівна проінформували учасників заходу щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями, ознайомили з умовами прийому на контрактну службу, матеріальним забезпеченням, соціальним захистом військовослужбовців та перспективами кар’єрного росту.

В заході взяло участь 13 безробітних, з них 1 особа виявила бажання проходити військову службу за контрактом.

Доречною та актуальною, для учасників ярмарки вакансій також стала інформація начальника Ананьївського бюро правової допомоги Подільського МЦЗНБВПД Майданюк Інни Олександрівни, яка в контексті питань пов’язаних з проходженням військової служби за контрактом, довела до учасників семінару інформацію про проект «Я маю право» та розповіла про послуги, які надає громадянам бюро.

Теми, порушені в ході заходу доведені до слухачів у простій доступній формі. Висока активність безробітних та запитання з їхнього боку по суті доведеного матеріалу засвідчують зацікавленість ними темою військової служби за контрактом, та ефективне сприйняття доведено інформації .

До відома широких мас населення доводимо коротку інформацію з орієнтації на проходження військової служби за контрактом.

 

         Ананьївським районним військовим комісаріатом продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом в Збройні сили України.

         Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

         На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

           громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

           військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

           військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

           військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

           Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років в мирний час, від 18 до 60 років в особливий період.

IMG 20180315_083331

Read more

У місцевому центрі зайнятості провели щеплення від дифтерії та правця.

 

 

 

В адміністративній будівлі Ананьївського районного центру зайнятості, 15 березня поточного року  співробітники та бажаючі відвідувачі центру зайнятості отримали щеплення від дифтерії та правця. Вакцина має назву АДС-м (анатоксин дифтерійно-правцевий в малих дозах). Спеціально для цього в кімнаті для проведення семінарів адміністративної будівлі облаштували так званий медичний пункт. Для проведення вакцинації у центр зайнятості прибули дві медичних сестри та сімейний лікар з поліклінічного відділення міської лікарні. Медики працювали впродовж всього дня, аби кожен бажаючий зміг отримати щеплення.

Працівники Ананьївського районного центру зайнятості щиро вдячні лікарю загальної практики сімейної медицини сімейному лікарю Ананьївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Цуркану Юрію Михайловичу та заступнику головного лікаря Ананьївського районного центру ПМСД Кулішу Сергію Володимировичу за організацію та безпосередню участь у проведенні вакцинації у центрі зайнятості.

 

Директор Ананьївського районного центру зайнятості І.І. Непомящий

 IMG 20180315_113918

Read more

Понеділок, 19 Березень 2018

19 березня свій день народження святкує Сітнік Юлія Олексіївна

 

19 березня свій день народження святкує

Сітнік Юлія Олексіївна – депутат Ананьївської районної ради.

Шановна Юліє Олексіївно, прийміть наші найщиріші вітання!
Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.
Тож нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода, міцне здоров’я.

Нехай доля завжди дарує радість життя, вірних і надійних друзів, колег, а вогник любові до рідної землі ніколи не згасає у Вашому серці.

З повагою

голова Ананьївської районної ради

В.А.Мокряк

та колектив виконавчого апарату

24796546 254054421792289_7164323114298570472_n

Read more

Раптово пішов з життя Земляний Д.О.

Голова районної ради Мокряк В.А., депутатський корпус та колектив виконавчого апарату районної ради висловлюють щире співчуття працівнику виконавчого апарату Степаненко Світлані Миколаївні з приводу тяжкої, невимовної втрати – смерті сина ЗЕМЛЯНОГО ДМИТРА.
Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, підтримуємо Вас у годину скорботи.
Впевнені, що пішла з життя людина, чий внесок у культурний розвиток Ананьївського району важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна, гідна і високопрофесійна праця, велика кількістю вдячних учнів.
Передчасна смерть Дмитра Олександровича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів.
Вічна пам’ять….

15698291 1045774422201199_5139227646169925159_n

Read more

Середа, 14 Березень 2018

День Добровольця

14 березня шануємо мужність та героїзм українських добровольців. Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, саме Ви показали, що народ, об’єднаний спільною метою не можливо подолати. Завдяки мужності й самопожертві добровольців, їх героїчному прикладу вдалося створити справжню боєздатну ідеологічно-мотивовану Армію та не допустити вторгнення ворога вглиб України.
Добровольці є прикладом для наслідування наступному поколінню, прикладом патріотизму та любові до рідної землі.
Щиро вдячний людям, які ціною власного життя захищають спокій всього народу та бажаю родинного тепла, міцного здоров’я українським Добровольцям! Віримо, що завдяки Вам на нашій землі запанує Мир!

З повагою
голова Ананьївської районної ради

В.А.Мокряк

c977ce9b01c0b7ce5d5ac29115a56da6-555x370

Read more

Четвер, 08 Березень 2018

8березня

 

Шановні жінки, ви як весна, несете світу життя і любов, ніжність і турботу. Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Важко уявити наше життя без вас – красивих, розумних і мудрих. Ви - жінки берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Бажаю, щоб кожна жіноча доля була радісною та легкою. Від щирого серця зичу поваги від колег, добра від людей, радості від дітей та щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту. Нехай кожна щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення Ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків! З повагою голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк

Read more

Понеділок, 05 Березень 2018

П'ятниця, 02 Березень 2018

Привітання Радиш О.Д.

 

01 березня вітаємо Коханівську сільську голову Радиш О.Д. з днем народження.
Шановна Ольго Дмитрівно!
Бажаємо Вам здійснення всіх планів та задумів.
Нехай підґрунтям щасливого життя, плідної роботи буде міцне здоров’я, а тепло та затишок рідної оселі надійно захищають Вас від негараздів.
Людська повага та підтримка є найвищою нагородою та подякою за Вашу плідну працю, людяність.

З найкращими побажанням голова 
Ананьївської районно ради та 
колектив виконавчого апарату

 

24993108 180485915867760_1234695229430153516_n

Read more

Четвер, 01 Березень 2018

Сесія районної ради 27.02.2018

 

У вівторок, 27 лютого відбулась 21 чергова сесія Ананьївської районної ради VІІ скликання.
Із 34 загального складу, в пленарному засіданні прийняли участь 19 депутатів. Відкрив сесію голова районної ради Мокряк В.А., який ознайомив присутніх з порядком денним, згідно якому на розгляд депутатів було винесено 24 питання.
Порядок денний прийняли за основу, з пропозицією виключити 2 питання, а саме:
1. «Про внесення доповнень до рішення районної ради від 27.11.2015 № 10-VІІ «Про утворення президії Ананьївської районної ради VІІ скликання»;
2. «Про затвердження звіту про підсумки та виконання Програми соціального - економічного та культурного розвитку Ананьївського району за 2017 рік». Дане питання запропоновано розглянути на сесії, за присутності голови Ананьївської райдержадміністрації Маковейчука Д.С.
Перших три проекти рішень по порядку денному депутатами було прийнято одноголосно: 
Про затвердження річного звіту про виконання районного бюджету Ананьївського району за 2017 рік;
Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 118 -VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік»;
Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 року № 192 -VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».
Дані проекти були детально розглянуті профільною комісією за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації Продана А.О.
Далі на розгляд депутатів начальник відділу освіти Колойденко М.В. представив проекти затвердження статутів трьох навчальних закладів району. Ці рішення підтримали народні обранці, проте з поправкою, що вніс депутат районної ради Кузя Ф.С.
Федір Степанович запропонував вказати в рішенні, що навчальні заклади мають бути належно оформлені, як юридичні особи до 1 квітня 2018 року. В свою чергу Колойденко М.В. запевнив присутніх, що всі випускники шкіл, статути яких затвердять на даній сесії отримають дипломи оформлені належним чином з новими реквізитами та відповідними печатками. 
Три депутати з 19 утримались при розгляді проекту рішення, щодо погодження кандидатури Посторонка Олега Георгійовича на призначення на вакантну посаду директора опорного закладу «Долинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Ананьївської районної ради Одеської області», мотивуючи тим, що відділом освіти РДА були допущені порушення при підготовці до конкурсної комісії. З даного приводу виступив голова Долинської сільської ради Думітрашко М.Б., який зазначив, що Посторонко О.Г., як фахівець гідний бути директором школи та звернувся до депутатів з проханням поставити на повторне голосування даний проект рішення. Керуючий справами виконавчого апарату Мудрик В.П. звернувся до присутніх, як голова конкурсної комісії та запевнив депутатів, що конкурсний відбір пройшов виключно в рамках закону та у жодного із присутніх до роботи комісії зауважень не було. Пропозицію винесення даного питання на повторне голосування депутатами підтримано не було.
Далі начальник відділу освіти Колойденко М.В. прозвітував про роботу відділу освіти РДА за 2017 рік. 
Також звіт про свою роботу у 2017 році надав голова районної ради Мокряк В.А.
Валентин Анатолійович подякував депутатам за плідну працю протягом минулого року, за підтримку та допомогу у вирішенні соціально-економічних проблем, не зважаючи на прилеглість до різних політичних партій. «У 2017 році на пленарних засіданнях сесій прийнята 41 цільова програма. Всього на контролі районної ради на даний момент знаходиться 45 програм та 50 рішень. Особисто я разом з депутатами відвідували різні сільські ради, перевіряли хід робіт по ремонту дорожнього покриття, водогонів та інше, спілкувалися з мешканцями району» - наголосив голова районної ради.
У зв’язку з перебуванням у службовому відрядженні заступника прокурора Котовської місцевої прокуратури Кучерявого І.А., інформацію якого «Про результати прокурорської діяльності на території Ананьївського району за 2017 рік» було заплановано заслухати наступним питанням, запропоновано перенести на наступну сесію райради.
Начальник Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції ГУНП в Одеській області Гавура С.С. надав інформацію про забезпечення законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян на території Ананьївського району за підсумками 2017 року, яку депутати прийняли до відома.
Також депутати районної ради заслухали та затвердили ряд районних цільових програм.
В «Різному» в черговий раз постало гостро земельне питання. Слово надали сільським головам та мешканцям сіл району, які були присутні на сесії. Після активної дискусії та наданих письмових звернень від сільгоспвиробників та голів сільських рад, депутатами було прийнято рішення про направлення колективного звернення до Ананьївської РДА щодо перегляду спірних договорів оренди земельних ділянок.
Заступник голови РДА Карпова Г.Д. запевнила присутніх, що кожен факт спірних земельних відносин буде розглянутий індивідуально та по кожному такому факту буде вжито заходів згідно чинного законодавства.
Депутат районної ради Сєдов В.О. запропонував звернутися до керівництва місцевого автовокзалу з вимогою приведення в належний стан приміщення та території автовокзалу.
Закрили пленарне засідання під виконання державного Гімну.

28279593 411634125925791_1751049397040208435_n

Read more

Календар новин

<< < Березень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31