Грудень 2017

П'ятниця, 22 Грудень 2017

Ананьївське бюро правової допомоги інформує 21.12.2017

 

 

Ананьївське бюро правової допомоги інформує


Дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин Збройних Сил України

Саме це, з-поміж іншого, передбачає Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Меморандум), який сторони уклали 11 грудня.

Меморандум має на меті об’єднати зусилля сторін задля спрощення доступу військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей до безоплатної правової допомоги, сприяння захисту їхніх прав та законних інтересів. Від імені сторін Меморандум підписали Міністр оборони України Степан Полторак та в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Переглянути Меморандум

Реалізація завдань у рамках Меморандуму спрямована, насамперед, на налагодження взаємодії між представниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та командуванням військових частин Збройних Сил України задля забезпечення захисту прав військовослужбовців ЗСУ, членів їх сімей, у тому числі права на безоплатну правову допомогу; розширення доступу для них до послуг безоплатної правової допомоги через утворення у приміщеннях військових частин дистанційних пунктів доступу до такої допомоги.

Також сторони планують об’єднати зусилля в таких напрямах, як проведення спільних заходів з підвищення рівня правової поінформованості військовослужбовців; розроблення та розповсюдження різних інформаційних матеріалів щодо їхніх прав та соціальних гарантій; проведення спільних комунікативних заходів як на рівні Міноборони та Координаційного центру, так і на рівні центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та військових частин ЗСУ.

Нагадаємо, у нинішньому році Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Вищу раду правосуддя», внісши зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Так, право на безоплатну вторинну правову допомогу (представництво інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру), отримали й особи, які лише претендують на отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того, така допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія зазначеного Закону, надається не лише з питань їх соціального захисту, як це було раніше, а з будь-яких питань. Більш детальніше про це – тут.

25829457 1992272281098712_200495984_o

Read more

Четвер, 21 Грудень 2017

20 чергова сесія Ананьївської районної ради

 

 21 грудня відбулась чергова 20 сесія Ананьївської районної ради VІІ скликання. На пленарному засіданні присутні 22 депутати з 34, перший заступник голови райдержадміністрації Карпова Г.Д., керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів  виконавчої влади, голови міста та сіл, засоби масової інформації.

Сесія районної ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на неї.

Порядок денний з 14 питання депутати схвалили одноголосно.

З першого питання «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 118 -VІІ «Про районний бюджет на 2017рік»  доповідав Продан Андрій Олександрович – начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Депутати схвалили рішення згідно даного проекту про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення заходів щодо  соціально-економічного розвитку окремих територій; на будівництво (капітальний ремонт) будівництва житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей сиріт; на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами; на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати та інші видатки.

Доповідаючи по питанню «Про районний бюджет на 2018рік» Продан А.О. зазначив, що доходи районного бюджету будуть складати 216720,83 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету 214781,83 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 1939,00 тис. грн.  

видатки районного бюджету у сумі 216720,83  тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 214781,83 тис. грн., видатки спеціального фонду  районного бюджету 1939,00 тис. гривень.

Враховуючи, що дане питання попередньо детально розглянуто під час засідання постійних комісій, тому не викликало додаткових питання та депутати підтримали його одноголосно.

Наступні питання по порядку денному:

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району на 2018 рік;

Про план роботи Ананьївської районної ради на 2018 рік;

Про затвердження Статуту Комунальної Установи «Централізована бібліотечна система Ананьївського району»;

Про затвердження офіційних символів Ананьївського району – герба і прапора, опису та положення про порядок використання символіки;

Про внесення змін до Програми розвитку туризму в Ананьївському   районі на 2016-2018 роки;

Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Ананьївська друкарня» 2018-2020 роки

Про передачу в оренду оргтехніки Ананьївському відділенню Подільської ОДПІ

Про затвердження районної програми «Підтримки хореографії та розвитку спортивних бальних танців в Ананьївському районі на 2018-2022 роки»

Про передачу в оренду автомобіля ГАЗ 3110 д.н. ВН 00-32 ОР Ананьївській районній державній адміністрації

Про  передачу з балансу відділу освіти РДА будівель та матеріальних цінностей філії №2 Ананьївського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія – ДНЗ  на баланс Першої сільської ради

теж отримали схвалення народних обранців.

В різному депутати обговорювали роботи районної ради у 2017 році та були внесені деякі пропозиції щодо більш ефективної роботи депутатів на наступний рік.

Наприкінці пленарного засідання голова районної ради Мокряк В.А.

 

 DSC 1675

 

Read more

привітання з днем народження Нєгруца Н.П.

20 грудня свій день народження святкує депутат Ананьївської районної ради Нєгруца Наталя Петрівна.
Шановна Натяля Петрівно, бажаємо Вам, щоб удача стала вірним супутником, а кожна хвилина життя була прекрасна, всі бажання та мрії скоріше втілювалися.
Нехай Вас високо цінують на роботі, в сім’ї панує любов і взаєморозуміння, а діти радують своїми успіхами!

З повагою голова Ананьївської районної ради

В.А.Мокряк та колектив виконавчого апарату районної ради

551543 363085310474815_1825656894_n

Read more

Середа, 20 Грудень 2017

Оголошення 21.12.2017

21 грудня 2017 року о 10.00 год відбудеться 20 чергова сесія Ананьївської районної ради VІІ скликання за адресою: вул.Незалежності, 51.

Read more

Понеділок, 18 Грудень 2017

Підготовка до 20 чергової сесії

 

Проходить  активна підготовка до чергової 20 сесії Ананьївської районної ради VІІ скликання. Протягом 14 та 15 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності та  регуляторної політики.

 В засіданні прийняли участь члени комісії: Магдієв Гаджи Газімагомедович (голова комісії), Іванова Тетяна Михайлівна (заступник голови комісії), Ольховська Олена Іллівна (секретаркомісії) та члени комісії - Сітнік Юлія Олексіївна, Бондар Володимир Олександрович, Берновега Андрій Андрійович, запрошені на засідання були - голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я,соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту, екології - Нєгруца Наталя Петрівна.

Одним з основних питань, які розглядались комісією, був проекту рішення «Про районний бюджет 2018 року», який розглядався за присутності начальника фінансового управління РДА Продана А.О.

При розгляді зазначеного питання були також присутні головні  розпорядники бюджетних коштів - начальник відділу освіти Колойденко М.В., головні лікарі ЦРЛ та ЦПМСД Койчев А.С. і Ченчик В.І., представники відділу культури, бібліотечної системи району. Також під час засідання комісії було розглянуто районні програми винесені на розгляд сесії. 

25497174 383713998717804_1533930922_n

Read more

Четвер, 14 Грудень 2017

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

 

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Адже саме в цей день було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС, тому він став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. 

Ваш подвиг назавжди служитиме прикладом для наступних поколінь, прикладом сміливості, самовідданості та героїзму.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і довгих років життя.

 

З глибокою поваго

Голова Ананьївської районної ради

В.А.Мокряк

300photo1[1]

Read more

Понеділок, 11 Грудень 2017

Оголошення 11.12.

Ананьївське бюро правової допомоги

Подільського  МЦ З БВПД

ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН  В ПРИМІЩЕННІ

Кохівської сільської ради  Ананьївського району

12.12.2017 року з 09.00 до 11.00 год.

за адресою: Одеська область,  Ананьївський район,

 с. Кохівка,

вул. Центральна, буд. 1 а

телефон:  0486361642

 

    Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката – який  надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта.

Послуги адвоката оплачує держава.

Довідково!

    Згідно ст.14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» право на безоплатну вторинну правову   допомогу в цивільних та адміністративному судочинстві згідно з цим Законом та іншими законами України мають такі категорії осіб:

üособи,  які  перебувають  під  юрисдикцією  України,  якщо середньомісячний  сукупний дохід   їхньої   сім'ї   нижчий   суми прожиткового  мінімуму,  розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум"   для  осіб, які належать   до   основних  соціальних  і  демографічних  груп населення; 

üінваліди,  які  отримують  пенсію  або  допомогу,   що призначається  замість  пенсії,  у  розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;

üдіти-сироти,  діти,  позбавлені  батьківського піклування, безпритульні діти,  діти,  які можуть  стати  або  стали  жертвами насильства  в  сім'ї;

üособи,  на  яких  поширюється  дія  Закону  України  "Про біженців  та  осіб,  які  потребують  додаткового  або тимчасового захисту;

üветерани  війни  та особи,  на яких поширюється дія Закону України "Про  статус  ветеранів  війни,  гарантії  їх  соціального захисту" ,  особи,  які  мають  особливі  заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною,  особи,  які належать до  числа  жертв нацистських переслідувань;

üособи,  щодо  яких  суд  розглядає  справу  про обмеження цивільної дієздатності фізичної  особи,  визнання  фізичної  особи недієздатною та   поновлення   цивільної   дієздатності   фізичної особи;

üособи,   щодо  яких  суд  розглядає  справу  про  надання психіатричної  допомоги  в  примусовому  порядку;

ü особи,   реабілітовані   відповідно   до    законодавства України.

 

Read more

П'ятниця, 08 Грудень 2017

07 грудня 2017 року в Одеському академічному театрі музичної комедії ім..М.Водяного відбулося святкування Дня місцевого самоврядування

 

07 грудня 2017 року в Одеському академічному театрі музичної комедії ім..М.Водяного відбулося святкування Дня місцевого самоврядування.

Перед присутніми  з вітальним словом виступили голова Одеської обласної ради Урбанський А.І., голова Одеської обласної державної адміністрації Степанов М.В, голова Одеської міської ради Труханов Г.Л., які своїх виступах зазначили важливість тієї справи, яку здійснюють органи місцевого самоврядування, саме від їхніх рішень залежить життя села, міста, району, області.

 Під час урочистої частини керівниками області було вручено нагороди та відзнаки найкращим за успіхи в роботі. Серед нагороджених було відзначено і Новогеоргіївську сільську раду Ананьївського району, з чим ми їх і вітаємо. По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт.

Изображение 1136

Read more

Середа, 06 Грудень 2017

Розпорядження №112

DSC 1578

DSC 1579

 

Read more

П'ятниця, 01 Грудень 2017

19 чергова сесія Ананьївської районної ради

 

30 листопада 2017 року відбулась 19 чергова сесія Ананьївської районної ради. На початок сесії присутні 22 депутати з 34. Головував на пленарному засіданні очільник районної ради Мокряк В.А. Присутні - представники Одеської обласної ради, запрошені голова міської та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості.

Після відкриття сесії та виконання Гімну депутат районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сєдов В.О. заявив, що відмовляється брати участь в пленарному засіданні через тиск на нього, як на редактора газети “Вісті Ананьївщини” не пояснивши конкретну причину та покинув сесійну залу. В подальшому участь у голосуванні приймав 21 депутат.

Під час голосування за прийняття «за основу» рекомендованого порядку денного депутат райради Магдієв Г.Г. вніс пропозиції зняти з розгляду 11 та 12 питання (Про затвердження Статуту Комунальної Установи «Централізована бібліотечна система Ананьївського району» та Про внесення змін до Програми розвитку туризму в Ананьївському   районі на 2016-2018 роки), за що депутати проголосували одноголосно.

Першим питанням, яке розглядали та підтримали депутати “Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 року      № 118-VІІ «Про районний бюджет на 2017рік». Доповідав по даному питанню Продан А.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Зміни до бюджету розглядали попередньо на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності та регуляторної політики.

Для прийняття питання «Про затвердження офіційних символів Ананьївського району – герба і прапора, опису та положення про порядок використання символіки територіальної громади» не вистачило декілька голосів депутатів.

Нажаль неприйняття такого рішення призводить до виключення Ананьївського району з офіційного видання Парламентського видавництва про всі міста та району України. Це чи не один район Одеської області, який не увійде до даного зібрання.

Не підтримали народні обранці і ряд інших проектів рішень:

-           Про звільнення з посади начальника Ананьївського РБТІ Козачинської Н.М.

-           Про виконання рішення  Балтського районного суду Одеської області від 20.01.2017 року щодо поновлення на посаді Рачкової Л.І.

-           Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян району на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів районного бюджету в 2017 році

-           Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян району на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів районного бюджету в 2018 році

Інші проекти рішень з рекомендованого порядку денного депутати підтримали більшістю голосів. Серед них деякі звіти про виконання районних програм, затвердження контингенту учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім. П.І. Ніщинського та розміру щомісячної плати батьків за навчання дітей в Ананьївській дитячій музичній школі, затвердження Програми створення належних умов для обслуговування платників податків в Ананьївському районі на 2017-2019 роки, Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Ананьївського району на 2018-2021 роки та інші організаційні питання роботи виконавчого апарату райради.

Такі проекти як «Про внесення доповнення до Районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2016-2020 роки затвердженої рішенням Ананьївської районної ради від 26 лютого 2016 року № 49-VII (№ 1171 від 14.09.2017)» та «Про затвердження Програми «По локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Ананьївського району протягом 2018-2020 років» отримали схвалення депутатів лише з другої спроби.

Одноголосно підтримали рішення «Про виділення коштів на придбання житла учасникам бойових дій з числа учасників АТО Кісельову Олександру Олександровичу та Ступаку Сергію Сергійовичу». Було зазначено, що кошти на дані потреби передбачені  в бюджеті на минулій сесії. Завдяки даному рішенню дві родини учасників бойових дій, що проживають на території Ананьївського району отримають власне житло. Це найменше чим можливо віддячити їм за захист рідної країни.

В різному депутати проголосували за колективне звернення депутатського корпусу Ананьївської районної ради Президенту України Порошенку П.О., Прем’єр міністру України Гройсману В.Б., Голові верховної Ради України Парубію, Народному депутату України Фурсіну Г.І. щодо стратегії реформування лісового господарства України на період  до 2022 року , яка планується впроваджуватись кабінетом міністрів України.

Автоперевізники району виступили з власним баченням вирішення питання пільгового перевезення окремих категорій громадян та закликали обранців народу вирішити дану проблему, розробивши відповідний проект рішення та порядок здійснення компенсаційних пільгових виплат. Також перевізники та депутати висловили своє обурення станом доріг Ананьївського району та вирішили писати депутатські звернення до Служби автомобільних доріг в Одеській області.

Наприкінці сесії присутні обговорили можливість допомоги військовим, що несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Закрили пленарне засідання виконанням Гімну.


Read more

Календар новин

<< < Грудень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31