Листопад 2017

П'ятниця, 17 Листопад 2017

Ананьївське бюро правової допомоги Подільського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги доводить до відома жителів Ананьївського район

 

Ананьївське бюро правової допомоги Подільського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

доводить до відома жителів Ананьївського району:
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕ, ЩО З 1 ЛИСТОПАДА ГРОМАДЯНИ НЕ ЗМОЖУТЬ ОФОРМЛЯТИ СПАДЩИНУ ТА УКЛАДАТИ ДОГОВОРИ ДАРУВАННЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ 
На сьогоднішній день всі громадяни можуть безперешкодно звертатися як до державного, так і до приватного нотаріусів для оформлення спадщини та укладення договорів дарування. Розповсюджена деякими ЗМІ інформація про те, що з 1 листопада цього не можна зробити є неправдивою і не відповідає дійсності. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.
«Вже другий рік поспіль у ЗМІ поширюється інформація, що з 1 листопада громадяни будуть позбавлені можливості оформляти спадщину та укладати договори дарування. Хочу зазначити, вона не відповідає дійсності, оскільки вона немає законодавчого підґрунтя», - зазначила Олена Сукманова.
ЗМІ, які поширюють цю новину посилаються на Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України та постанову Кабінету Міністрів України 2013 року щодо проведення оцінки для цілей оподаткування, яка стосувалася реформування сфери оціночної діяльності, а саме, що зникнуть оцінювачі, які зможуть проводити оцінку майна при даруванні та спадкуванні зазначена постанова втратила чинність ще в серпні 2014 року, а особами які мають право визначати оціночну вартість є суб’єкти оціночної діяльності, які відповідають кваліфікаційним вимогам і мають відповідний сертифікат. 
Громадян можуть безперешкодно звертатися як до державного, так і до приватного нотаріусів для оформлення спадщини та укладення договорів дарування. Оскільки право на оформлення договорів дарування та оформлення спадщини на сьогодні встановлено Цивільним кодексом України, зміни до якого не вносилися, тому проблем при їх укладенні та оформленні на сьогодні у громадян не повинно виникати.
Вважаємо за необхідне нагадати, що при укладенні договорів дарування та при оформленні спадщини спадкоємцями першого ступеня споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені) вартість майна оподатковується за нульовою ставкою, тому документи про оціночну вартість майна нотаріусом не повинні вимагатися.

увага

Read more

До уваги 17.11.2017

 

Ананьївське бюро правової допомоги Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

 1. 1)Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

 1. 2)Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).
 2. 3)Впродовж 9 – 12 січня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги. 

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні предявити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Крім того, з 27 по 29 грудня 2017 року включно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:

Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044)  364 17 59 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

_______________________________________________

Переглянути порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 9 серпня 2017 р. № 575).

Переглянути Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджені постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Переглянути наказ Мін’юсту від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 13.11.2017 № 3552/5 (документ знаходиться на державній реєстрації та буде доступний для перегляду найближчим часом).

 

Read more

Четвер, 09 Листопад 2017

Шановні працівники культури!

 

Шановні працівники культури!

 

Щиро вітаю вас зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Завдяки вам – творцям, ентузіастам, закоханим у свою справу, досвідченим професіоналам – культурне життя нашого району з кожним роком стає більш яскравим і змістовним. Ви прославляєте Ананьївщину далеко за межами району, області та навіть країни!

Приємно, що все більше дітей та молоді залучається до культурної діяльності, ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю.

Сердечно дякую вам, шановні працівники культури, за кропітку працю, за вашу невичерпну творчу енергію, за любов і відданість своїй справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та нових професійних здобутків!

Зі святом!

З повагою голова Ананьївської районної ради

В.А.Мокряк

kultura

Read more

Середа, 08 Листопад 2017

САМОЛІКУВАННЯ ТВАРИН КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!!

 

b736b2189c88b5809848337ded8ba962

Африканська чума свиней: треба бути пильним!

Африканська чума свиней (АЧС) — високозаразнаінфекційнахвороба. Вона за дуже короткий термінзнищує все поголів’я у господарстві.

Вперше АЧС з’явилася в Україні у 2012-му. Тодівипадокхворобизареєстрували у Запорізькійобласті. У 2015-му «африканку» виявиливже у кількохрегіонахкраїни: на Чернігівщині, Рівненщині, Житомирщині, Сумщині та Київщині.

Чому ж навколо «свинарської» проблемистількигаласу? Річ у тім, що відхворобинемаєвакцини, а оскільки вона високозаразна, то гине усе без виключенняпоголів’я. Відповідно, це сотнівтраченихгривень. До того ж, країні, де виявили АЧС, можутьзаборонитиекспортувати не лишем’яснупродукцію, а й зернові, що у випадкуУкраїниможе стати крахом економіки.

Нині в інформаційномупросторіможназнайтибагато новин про африканську чуму свиней. Частина з них — недостовірні і націлені на поширенняпаніки. А до неївдаватисяні в якомуразі не можна! Треба чіткорозуміти, що це за хвороба та як віднеївберегтися. Далі — факти, які повинен знати кожен.

 • Насамперед, пам’ятайте, — африканська чума НЕ загрожуєлюдині. Вона вражаєвиключнотварин, зокрема свиней (диких та свійських).
 • Інкубаційнийперіод АЧС триваєвід 3 до 12 діб.
 • Вірусхворобиможезберігатися в:
  • м’ясіінфікованих свиней до півроку.
  • охолоджених тушах (4 °C) — півроку, у замороженомум’ясі (—20 °C) — безкінечно.
  • копченійковбасівпродовж 5 місяців і більше.
  • ґрунтізалежновід пори року: до 4 місяців (літо-осінь), до 8 місяців (осінь-весна).
  • при 50 °С вірусгиневпродовжгодини.
  • вірус АЧС виживає і за несприятливих умов: висихання та гниття.
  • умовахсвинарськогогосподарства з середньою температурою 24 °С вірусможеуспішнозберігатися до 3-4 місяців.
 • Як свиніможутьзаразитися?
 • Як вберегтипоголів’явід АЧС?
 • Що робити при підозрі на АЧС?
 • При підозрі на африканську чуму свиней слідвідразузвернутись до державноїветеринарноїслужби району (області).
 • контакт здорових і хворихтварин;
 • через працівниківгосподарства — вірусможе «засідати» на взутті, одязі, інструментах. Особливийризик — коли тримають свиней удома;
 • через транспортнізасоби, водіїв;
 • через м’ясніпродуктичи згодовуваннявнутрішніхорганівінфікованоїтушісвині;
 • через заражений вірусом корм, підстилку;
 • через механічнівектори, в основному гризуни.
 • Щодняоглядайтетварин.
 • Не купуйте корми і кормові добавки невідомогопоходження в невстановленихторговихмісцях.
 • Не згодовуйтетваринамхарчовівідходи і відходи, отриманіпісля забою свиней; виключте з раціонівінгредієнтитваринногопоходження.
 • Не купуйтеживих свиней, м’ясо і м’ясопродукти у неустановленихторгових точках, без ветеринарнихсупроводжуючихдокументів; не завозьте/вивозьте свиней і продукціюсвинарства без дозволудержавноїветеринарноїслужби.
 • Регулярно чистьте та дезінфікуйтевиробничіприміщення.
 • Проводьте заходи із боротьби з гризунами та комахами.
 • Не допускайте відвідувативиробничіприміщеннястороннім.
 • Утримуйте свиней в закритихприміщенняхабонадійнообгороджених, ізольованихмісцях, не допускайте вільноговигулу свиней, контакту з іншимитваринами.
 • Не проводьтеподвірнийзабій і реалізаціюсвинини без ветеринарного передзабійногооглядутварин і ветеринарно-санітарноїекспертизим’яса та продуктів забою фахівцямидержавноїветеринарноїслужби.
 • Післявідвідинлісу, продезінфікуйтеодяг та взуття, помийте руки з милом, а краще — прийміть душ.
 • Якщополюєте на дикихкабанів, ні в якомуразі не згодовуйтеїхнірешткидомашнімсвиням.

САМОЛІКУВАННЯ ТВАРИН КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!!

 

Read more

Вівторок, 07 Листопад 2017

До уваги !!!

Опубліковані матеріали, надані на розгляд постійних комісій до 19 чергової сесії Ананьївської районної ради

 

 

http://ananiev-rada.odessa.gov.ua/index.php/ua/2011-08-18-06-54-18/2-uncategorised/605-proekti-rishen-2017

Read more

П'ятниця, 03 Листопад 2017

нарада 01.11.2017

 

01.11.2017 року відбулась семінар-нарада за участю міського та сільських голів Ананьївського району. Основною темою зустрічі було проблема, яку висвітлив начальник управління Держпродспоживслужби в Ананьївському районі Граждан Ю.Т.

Юрій Тимофійович наголосив на важливості вжиття заходів щодо профілактики занесення збудників Африканської чуми свиней на територію району, так як в минулому році Ананьївський район втратив вже крупне підприємство, основним видом діяльності яких було тваринництво.

Особливу увагу потрібно приділяти і особистим господарствам, недопущення до них сторонніх осіб, головам сільських рад рекомендовано було організувати збори громадян із проведенням роз’яснювальної роботи щодо вжиття заходів для профілактики у даному напрямку.

Начальник управління соціального захисту РДА Світлицька Л.Я. звернулась до присутніх голів міської та сільських рад та наголосила на потребі негайного взяття під особистий контроль роботи з обліку осіб визначених не дієздатними та обмежено дієздатними. Доповідач запевнила, що працівники управління соціального захисту готові забезпечити кожну сільську раду необхідним методичним матеріалом.

Голова Ананьївської районної ради Мокряк В.А. детальніше зупинився на завданні підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Конкретно роз’яснивши терміни та функціонування системи запобігання корупції в Україні Мокряк В.А. повідомив голів сільських рад про найближчі семінари на дану тему, що будуть проводитись на базі Одеського регіонального інституту державного управління.

DSC 1412

DSC 1426

DSC 1412

 

Read more

«Я МАЮ ПРАВО!»

 

Ананьївським бюро  правової допомоги Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформація 1

Інформація 2

Інформація 3

Інформація 4

23201895 1963245164001424_328066921_n_copy

23201883 1963245184001422_301786211_n_copy

23227019 1963230657336208_1366202952_n

 

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30