Жовтень 2017

Понеділок, 30 Жовтень 2017

Привітання Івановій Т.М.

28 жовтня свій день народження святкувала депутат районної ради Іванова Тетяна Михійлівна. Шановна Тетяно Михійлівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. З глибокою повагою голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк та колектив виконавчого апарату районної ради Read more

Середа, 25 Жовтень 2017

Привітання Корженко О.В.

 

25 жовтня святкує день народження депутат Одеської обласної ради Корженко Олег Вікторович.
Шановний Олеже Вікторовичу, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині! 
Зичу, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З повагою голова 
Ананьївської районної ради В.А.Мокряк

Без названия copy_copy_copy_copy_copy_copy

Read more

Понеділок, 23 Жовтень 2017

привітання Мудрику В.П.

 

23 жовтня день народження святкує поважна та досвідчена людина, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, депутат Ананьївської міської ради Мудрик Віктор Павлович.

Шановний Вікторе Павловичу, від щирого серця вітаємо Вас із святом і зичимо радості, міцного здоров'я, життєвої наснаги  та наполегливості. Нехай  Вас завжди супроводжує  удача, бажаємо сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

 

З глибокою повагою

голова районної ради

В.А.Мокряк та

колектив виконавчого апарату районної ради

15826072 1814342418813103_7620447650000580516_n

Read more

Четвер, 12 Жовтень 2017

Детінізація заробітної плати

Детінізація заробітної плати

Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управління виконує важливу соціальну функцію – забезпечує своєчасну виплату пенсій та допомог.

Пенсійні виплати постійно зростають, тому робота органів Пенсійного фонду спрямована на збільшення надходжень, а забезпечити це можливо за умови легальної зайнятості населення та підвищення заробітної плати.

Своєчасна та повна сплата внесків до Пенсійного фонду України – обов’язок кожного роботодавця! Однак, на жаль, деякі роботодавці ведуть подвійну бухгалтерію -  виплачують людині певний розмір заробітної плати, а відрахування єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду здійснюють із суми, що значно менша за отриману тією чи іншою особою. Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» відповідальність за сплату внесків покладено на страхувальників-роботодавців, оскільки саме вони повинні забезпечити реалізацію права на пенсію своїм найманим працівникам, тому що до страхового стажу працівника включаються ті періоди(місяці) роботи, за які нараховано та сплачено страхові внески в розмірі не менше мінімального страхового внеску.

         Треба зауважити, що періоди роботи, за які роботодавець не сплатив внески, не враховуються до страхового стажу при нарахуванні пенсії.

        Через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж  та можливість  одержання заробленої пенсії  в майбутньому.

Шановні громадяни! Вимагайте виплату заробітної плати відповідно до законодавства  - прозоро і відкрито. Не позбавляйте себе достойної пенсії в майбутньому та соціальної захищеності у випадках, передбачених законодавством.

До речі, будь-яка особа має можливість переглянути свої персональні дані, що містяться в реєстрі застрахованих осіб. Для цього необхідно зареєструватися на веб-

порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (www.portal.pfu.gov.ua).

 

Головний  спеціаліст

фінансово-економічного відділу         

О. М. Кульбака 

Read more

Середа, 11 Жовтень 2017

Сесія 11.10

 

Серед основних питань порядку денного позачергової вісімнадцятої сесії Ананьївської районної ради, засідання якої відбулось 11 жовтня 2017 року, було питання внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської районної ради від 23.12.2016 р. № 118-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік». Доповідач, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Продан, поінформував про те, що відповідно до ст. 23, 52, 78 Бюджетного кодексу України, у проекті рішення доходна частина районного бюджету збільшується на 12679,1 тис. грн.. До видаткової частини районного бюджету вносяться наступні зміни: 
- за рахунок Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій:
збільшуються видатки:
- на капітальний ремонт НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м.Ананьєва – 1060,0 тис. грн..
- збільшуються видатки на капітальний ремонт Гандрабурівського будинку культури – 500,0 тис. грн..
- придбання та встановлення паркану в Кохівському ДНЗ «Берізка» Кохівської сільської ради – 100,0 тис. грн..
- облаштування тротуарною плиткою подвір’я Кохівського ДНЗ «Берізка» Кохівської сільської ради – 100,0 тис. грн..
- капітальний ремонт будівлі дитячого відділення КУ «Ананьївська центральна районна лікарня» - 750,0 тис. грн..
За рахунок Субвенції з обласного бюджету на виконання інвестиційних проектів збільшуються видатки:
- капітальний ремонт Долинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини – 1000,0 тис. грн..
- капітальний ремонт дитячого садочка «Чебурашка» с.Долинське – 500, 0 тис. грн..
- капітальний ремонт водопровідних мереж с.Жеребкове – 600,0 тис. грн..
За рахунок Субвенції за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду збільшуються видатки:
- капітальний ремонт НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м.Ананьєва 600,0 тис. грн. (система опалення);
- капітальний ремонт НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» с.Долинське – 600,0 тис. грн.;
- придбання для НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» с.Долинське учбового комп’ютерного комплексу, інтерактивного учбового комплексу, впровадження дистанційної освіти – 500,0 тис. грн.
Крім того збільшено видатки на програму Придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; на надання пільг та житлових субсидій населенню; Програму підтримки КП «Об’єднаний трудовий архів міста та сіл Ананьївського району; поточний ремонт системи вентиляції та ін..
За рахунок власних доходів збільшуються видатки на капітальний ремонт даху будівлі Ананьївського історико-художнього музею ім..Є.І.Столиці; придбання вогнегасників для шкіл району та ін..
Проект рішення про звільнення з посади начальника Ананьївського РБТІ Козачинської Н.М. депутати не підтримали.
По завершенні розгляду питань порядку денного депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Сєдов наголосив на тому, що ним підготовлено депутатське звернення до голови райдержадміністрації щодо вжиття заходів по вирішенню питання використання земель запасу на території Новогеоргіївської сільської ради.
Також депутат Володимир Сєдов наголосив на необхідності вжиття заходів щодо встановлення лежачих поліцейський на проблемній ділянці дороги на в’їзді до міста Ананьєва з боку Ананьївської Другої сільської ради.
Крім того, зауважив на необхідності вжиття дієвих заходів щодо ремонту приміщення РАГСу.
За інформацією голови районної ради Валентина Мокряка, вже направлено листи керівництву Служби автомобільних доріг в Одеській області та Укравтодору від керівництва району з проханням вжиття дієвих заходів щодо облаштування даної аварійно небезпечної ділянки дороги.
Стосовно приміщення для РАГС, як пояснив Ананьївський міський голова, у приміщенні колишнього Будинку побуту тривають ремонтні роботи і вже до кінця року туди планують перевести працівників РАГСу та управління юстиції.
Депутат від ПП «Наш край» Олег Посторонка звернувся до керівництва району та депутатів з приводу вжиття дієвих заходів щодо ремонту дороги в с.Долинське, а також дороги Ананьїв-Долинське.
Депутат від БЮТ Анатолій Люлька підтримав свого колегу та зазначив, що така ж ситуація і з дорогою Шимкове-Романівка, зокрема по с.Вербове, де проходить маршрут Шкільного автобуса.
Дані питання взяті до уваги депутатами та керівництвом району.
Із заключним словом до депутатів звернувся голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук, який зазначив, що з початку нового навчального року в Ананьївському районі почали свою роботу створені цього року три опорні навчальні заклади. В рамках урядової реформи системи освіти на перше місце поставлено питання надання якісних послуг, незалежно від того, де знаходиться школа – в місті чи в сільській місцевості. Однією з основних причин утворення опорних начальних закладів є залучення до району бюджетних коштів із фондів, які виділяє Уряд, а також з фонду розвитку Одеської області, які виділяються на опорні заклади у загальній сумі понад 20 млн. грн.. Закликав депутатів до конструктивної співпраці в питаннях подальшого розвитку освітньої галузі Ананьївського району.

Read more

Середа, 04 Жовтень 2017

Привітання Сулимі С.О.

 

Вітаємо з днем народження депутата Ананьївської районної ради Сулиму Сергія Олександровича. Шановний Сергію Олександровичу бажаємо Вам невичерпної енергії та здоров'я. Нехай кожен день буде світлим та дарує лише приємні події, а родинне коло повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою.
Успіхів Вам, здоров'я та злагоди!

З повагою голова районної ради
В.А.Мокряк

 

images copy_copy_copy

Read more

Понеділок, 02 Жовтень 2017

Привітання з ювілеєм Шевченко О.П.

Сьогодні свій день народження, ювілей святкує депутат Ананьївської районної ради Шевченко Олександр Пилипович.
Бажаємо Вам, шановний Олександре Пилиповичу, міцного здоров'я, щастя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові і взаєморозумінням, а гарний настрій буде запорукою успішної та плідної праці.

З повагою голова районної ради
В.А.Мокряк

 

15380514 596672550539640_7710309851788683368_n

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31