Серпень 2017

Вівторок, 29 Серпень 2017

29 серпня - День Пам’яті за загиблими Героями в Іловайській трагедії

29 серпня - День Пам’яті за загиблими Героями в Іловайській трагедії. Третя річниця наймасштабнішої трагедії на Сході України, коли не стало сотень найкращих українців. Цей страшний день став переламним в ході сучасної Української історії. 29 серпня 2014 року о 8:15 українські військові організованими колонами почали рух з міста. Колони були розстріляні на марші...
понад тисячу чоловік убиті, поранені, полонені і зниклі без вісті.

"Зелений коридор" став коридором смерті.

Змінити ті страшні події ми не в змозі, але пам’ятатимемо вічно!

 

З повагою

голова Ананьївської районної ради

В.А.Мокряк


cq5w-qtxgaadbpg

Read more

Четвер, 24 Серпень 2017

Шановні мешканці Ананьївського району!

 

2015 08_z_dnem_nezalezhnosti

Шановні мешканці Ананьївського району!

Від усього серця вітаю вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Ми зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Тоді народ раз і назавжди вирішив: державі Україна бути!

Було прийнято нову Конституцію, затверджено державні символи: прапор, герб та гімн України. Відбулося правове оформлення держави.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святом Вас, дорогі земляки! Із Днем Незалежності!

З повагою, голова

Ананьївської районної ради В.А.Мокряк

Read more

Середа, 23 Серпень 2017

Шановні мешканці Ананьївського району! Вітаю вас з Днем Державного Прапора України.

 

 

prapor

Шановні мешканці Ананьївського району!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора України.

Символічно, що ми відзначаємо його напередодні Дня незалежності. Адже національний прапор — один з найважливіших символів державності і єднання нації в усіх країнах світу. Він оточений багатовіковою славою, увінчав великі перемоги та найважливіші події в житті країни.

Наш синьо-жовтий стяг — це втілення мрій предків про свободу і незалежність України.

Український прапор... Сьогодні ці слова сповнені особливим змістом. Адже цієї миті на Донбасі наші побратими, ризикуючи життям, захищають його, виносять з вогню і бережуть коло серця.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить державний гімн і майорить державний прапор.

Від усього серця бажаю Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто – золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.

Злагоди всім нам та віри у нашу Батьківщину! Слава Україні!...

З повагою, голова

Ананьївської

районної ради В.А.Мокряк

 

Read more

П'ятниця, 18 Серпень 2017

Шановний Дмитре Сергійович! Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Вашого ювілея!

 

Шановний Дмитре Сергійович!

 

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Вашого ювілея!

Вам дісталася честь бути керівником районної державної адміністрації, організатором втілення її волі в життя. Це - нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на розбудову Української держави, утвердження ідеалів демократії та справедливості.

Нехай же гідним внеском у розбудову району і держави завжди буде Ваша наполеглива праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, активна громадська позиція, вірне служіння інтересам України. А найвищою нагородою на ниві зміцнення державності нехай завжди буде для Вас людська вдячність і повага!

Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь і благо нашої країни, на благо людей!

 

З повагою

Голова Ананьївської

районної ради В.А.Мокряк

та виконавчий апарат

районної ради


16832333 634281996778695_127689850637560314_n

Read more

Четвер, 17 Серпень 2017

Шановний Павло Андрійович! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

 

Шановний Павло Андрійович!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов стали вірними супутниками на життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

.

 

З повагою голова

Ананьївської

районної ради В.А.Мокряк

20864404 492613544438554_1194108379_n

Read more

П'ятниця, 04 Серпень 2017

з Днем національної поліції в Україні!

 

Щиро вітаємо Ананьївське відділення поліції Подільського ВП ГУНП в Одеській області

з Днем національної поліції в Україні!

Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. У працівників міліції – мужня та почесна професія. Вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищають інтереси держави і суспільства.

Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

 

З повагою, голова

Ананьївської

районної ради                  В.А.Мокряк

20624591 487543701612205_599898342_n

Read more

Четвер, 03 Серпень 2017

Сьогодні день народження святкує депутат Ананьївської районної ради Найфлейш Давид Володимирович!

 

Сьогодні день народження святкує депутат Ананьївської районної ради Найфлейш Давид Володимирович!
Щиро вітаю Вас із днем народження і бажаю світлих життєвих обріїв, добра, щастя, міцного здоров’я, оптимізму і наснаги. Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням і радістю, а тепло, добробут і затишок рідної оселі надійно захищають Вас від негараздів!

З повагою
голова Ананьївської районної ради
Мокряк В.А.

20525598 1408258999263577_4703578431870687420_n

1477759877 www.satsis.info_00642359

Read more

Середа, 02 Серпень 2017

31 липня 2017 року відбулася зустріч з батьками учнів загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 4 та громади першої дільниці села Долинське

 

31 липня 2017 року відбулася зустріч з батьками учнів загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 4 та громади першої дільниці села Долинське за участю голови Ананьївської районної ради Мокряком В.А., першим заступником голови районної державної адміністрації Карповою Г.Д. та виконуючою обов’язки відділу освіти Пампухою Н.В.

Причиною зустрічі стала невдоволеність мешканців села Долинське щодо прийняття позачерговою районною сесією від 21.07.2017 року рішення «Про створення Долинського освітнього округу з опорною школою Долинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Ананьївської районної ради Одеської області» та філіями «ЗОШ І – ІІ ступеня № 4», «ЗОШ І – ІІ ступеня № 5» та «ЗОШ І ступеня № 3» с.Долинське.

Розмова була не простою, подекуди емоційною та відвертою.

Голова районної ради був готовий до відвертою і прямої розмови з кожним із виступаючих. В.А. Мокряк зазначив, що політика держави спрямована на децентралізацію влади та основними кроками є створення опорних навчальних закладів.

Першою звернулась голова батьківського комітету О.В. Кушнір до районної влади та депутатів щодо вирішення даного питання. Виконуюча обов’язки відділу освіти Н.В. Пампуха дала роз’яснення що така реформа є вимогою часу та запевнила що цьогоріч освітяни жодних негативних змін в наслідок реформи не відчують. Натомість вона закликала батьків та педагогів скористатися здоровим глуздом, адже щороку кількість дітей зменшується, а відтак зменшується навантаження на вчителів.

Утворення освітнього округу дасть ширші можливості для дітей, має підвищити якість знань та значно зекономити кошти. Усі нюанси депутати мали змоги вивчити, обговорити та ухвалити.

Заступник голови райдержадміністрації Г.Д. Карпова висловила, що ми всі живемо у вік інформаційних технологій та реформ. Наголосила, що втілення реформ не викличе ні скорочення штату педагогічних працівників, ні погіршення якості освіти та питання щодо віддаленості філій від опорних шкіл буде вирішено за рахунок підвезення дітей та покращення технічно – матеріальної бази у навчальних закладах.

20561981 337758933313311_2142591215_n

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31