Вересень 2017

П'ятниця, 29 Вересень 2017

Бабин Яр - одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту.

 

Бабин Яр - одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту.

Сьогодні, 29 вересня минає 76-ий рік  від початку трагічних подій у Бабиному Яру. На цьому місці за роки Другої світової війни полягло понад 100 тисяч осіб – євреїв, ромів, караїмів, радянських військовополонених, учасників українського націоналістичного руху опору, пацієнтів психіатричної клініки та представників інших національних чи соціальних груп різного віку, яких окупанти вважали «зайвими».

Ми повинні пам’ятати жахливі події тих часів, передавати цю пам’ять нащадкам та не допустити повторення!!!

 

Голова районної ради В.А.Мокряк

798980909090

Read more

День працівника освіти!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника освіти!
Ваша праця є надзвичайно важливою для країни. Вана плекає майбутнє, закладаючи цеглини розвитку на багато років вперед.
Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.
Самовідданість та самопожертва, які рухають нашими людьми в бажанні захистити рідну країну сьогодні – це результат патріотичного виховання. Від Вас, дорогі педагоги, залежить наше майбутнє, хід історії.
Сьогодні вже проходить реформування система освіти в України, сподіваюсь, що завдяки змінам та оновленому Закону «Про освіту» праця вчителя буде достойно оцінена.
Дякую вам від усього серця за вашу працю, дорогі вчителі!
Вашими знаннями та серцями сьогодні створюється нова Україна!

З глибокою повагою
Голова районної ради
В.А.Мокряк111 teacher-day

Read more

Всеукраїнський день бібліотек

 

 

30 вересня вся Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек
Шановні бібліотекарі, щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!
Бажаю вам творчого завзяття, нових успіхів у благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти, культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.
Зичу вам і вашим близьким міцного здоров’я, благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі.

З повагою
голова районної ради
В.А.Мокряк

images copy_copy

Read more

Середа, 27 Вересень 2017

Ананьївське бюро правової допомоги Подільського МЦ З БВПД ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПРИМІЩЕННІ Ананьївської Першої сільської ради Ананьївського району

 

 

 

Ананьївське бюро правової допомоги

Подільського  МЦ З БВПД

ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН  В ПРИМІЩЕННІ

Ананьївської Першої сільської ради  Ананьївського району

02.10.2017 року з 09.00 до 11.00 год.

за адресою: Одеська область,  Ананьївський район,

 с. Ананьїв, Перша дільниця, 

телефон: (04863) 2-21-27

 

    Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката – який  надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта.

Послуги адвоката оплачує держава.

Довідково!

    Згідно ст.14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» право на безоплатну вторинну правову   допомогу в цивільних та адміністративному судочинстві згідно з цим Законом та іншими законами України мають такі категорії осіб:

üособи,  які  перебувають  під  юрисдикцією  України,  якщо середньомісячний  сукупний дохід   їхньої   сім'ї   нижчий   суми прожиткового  мінімуму,  розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум"   для  осіб, які належать   до   основних  соціальних  і  демографічних  груп населення; 

üінваліди,  які  отримують  пенсію  або  допомогу,   що призначається  замість  пенсії,  у  розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;

üдіти-сироти,  діти,  позбавлені  батьківського піклування, безпритульні діти,  діти,  які можуть  стати  або  стали  жертвами насильства  в  сім'ї;

üособи,  на  яких  поширюється  дія  Закону  України  "Про біженців  та  осіб,  які  потребують  додаткового  або тимчасового захисту;

üветерани  війни  та особи,  на яких поширюється дія Закону України "Про  статус  ветеранів  війни,  гарантії  їх  соціального захисту" ,  особи,  які  мають  особливі  заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною,  особи,  які належать до  числа  жертв нацистських переслідувань;

üособи,  щодо  яких  суд  розглядає  справу  про обмеження цивільної дієздатності фізичної  особи,  визнання  фізичної  особи недієздатною та   поновлення   цивільної   дієздатності   фізичної особи;

üособи,   щодо  яких  суд  розглядає  справу  про  надання психіатричної  допомоги  в  примусовому  порядку;

ü особи,   реабілітовані   відповідно   до    законодавства України.

Read more

Увага! Підпал трави

 

Останнім часом почастішали випадки виникнення стихійних пожеж місцем займання яких стала підпалена суха трава. На підставі зазначеного прошу Вас акцентувати увагу місцевого населення на будь-які прояви підпалів сухої трави, що може призвести до займання ліссмуг , полів та прилеглих будівель.

 

З повагою голова районна рада

В.А.Мокряк

images (1)

Read more

Вівторок, 26 Вересень 2017

Ананьївське бюро правової допомоги Подільського МЦ БВПД інформує Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 

Ананьївське бюро правової допомоги Подільського МЦ БВПД

інформує

 

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України. Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).

До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

 

Знаю свої права.

Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують.

Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

 

Повідомлення проекту у 2017 році

Не знаєш, як вирішити спір?

Забирають бізнес? Відбирають майно?

Вимагають хабара за іспит чи навчання?

Як оформити договір оренди землі?

Як оформити виплату субсидій?

Не сплачуєш аліменти? Наслідки.

 

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» - на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

 

Нагадуємо, що безоплатну правову допомогу можна отримати в Ананьївському бюро правої допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, каб №6 , графік роботи: з 08.00 до 17.00 , без перерви на обід.

Read more

Новини з податкової: Визначаємо об’єкт оподаткування ПДФО за операціями з надання в оренду земельної ділянки с/г призначення

Новини з податкової:

Визначаємо об’єкт оподаткування ПДФО за операціями з надання в оренду земельної ділянки с/г призначення              

Об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб за операціями з надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж 3 відс. визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю).

Відповідно до п.п. 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковим агентом платника податку - орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) є орендар.

При цьому об’єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу, встановлена законодавством з питань оренди землі.

Статтею 21 Закону України від 06 жовтня 1998 року № 161-ХІV «Про оренду землі» зі змінами та доповненнями встановлено, що розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до ПКУ).

Водночас, згідно з ст. 1 Указу Президента України від 02 лютого 2002 року № 92/2002 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян - власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)» зі змінами та доповненнями, плата за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) має становити не менше 3 відс. визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю). При цьому умовами Типового договору оренди земельної частки (паю), затвердженого наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 17.01.2000 № 5 зі змінами та доповненнями, передбачено, що розмір орендної плати визначається за домовленістю між сторонами, але не може бути меншим від розміру, встановленого чинним законодавством.

****

Для платників ПДВ новий сервіс

ДФС доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податків на додану вартість до даних Єдиного реєстру податкових накладних (далі – ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (далі – ПН/РК).

Платникам податку на додану вартість після ідентифікації з використанням ЕЦП будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів в особистому кабінеті надано можливість перегляду відомостей щодо ПН/РК, зареєстрованих, реєстрацію яких зупинено відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, а також щодо яких комісією ДФС прийнято рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Пошук інформації в ЄРПН здійснюється за основними реквізитами ПН/РК, а також за індивідуальним податковим номером продавця та покупця товарів/послуг. Також платники мають можливість завантажити ПН/РК в електронному вигляді (у форматі xml з ЕЦП).

Крім того, повідомляємо, що в Електронному кабінеті для платників ПДВ функціонують наступні сервіси:

- перегляд даних Реєстру платників ПДВ в режимі он-лайн;

- формування та надсилання Реєстраційної заяви платника податку на додану вартість, сервісних запитів та отримання витягів на них;

- подання Податкової декларації з податку на додану вартість;

- доступ до проведених операцій та руху коштів на електронному рахунку в Системі електронного адміністрування ПДВ;

- реєстрація ПН/РК в ЄРПН.

****

Новий головний бухгалтер - повідомте податковий орган в 10-денний термін

Подільська об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС в Одеській області повідомляє, у разі зміни особи, відповідальної за ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві, до контролюючих органів необхідно подати заяву за формою №1-ОПП у 10- денний строк з дня виникнення змін в облікових даних.

Слід знати, при поданні цієї зави з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» заповнюються 1,2,4 та 10 поля заяви. Інформація про засновників не подається.

Водночас платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати заяву за формою №1-0ПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

****

Виникли запитання - звертайтесь до ЗІР 

До уваги суб’єктів господарювання та громадян! Якщо у вас виникли запитання  щодо оподаткування, ви можете звернутися до Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу Державної фіскальної служби (ЗІР) і легко отримати на них відповіді, - повідомляють в Подільській ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області.    

 ЗІР – інформаційний сервіс, який допоможе Вам самостійно знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації. Інформація, розміщена в ЗІР, щоденно моніториться на відповідність діючому законодавству та актуалізується.

Електронний сервіс дозволяє здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку чи діяльності. Окрім цього, він працює з використанням ключових слів та шляхом перегляду інформації за певні періоди. 

Слід зазначити, що сервіс забезпечує представників бізнесу та громадян своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією та сприяє впровадженню державної інформаційної політики.

 Скористатися послугою ресурсу можна на веб-порталі ДФС у розділі «Інформаційно-довідковий ресурс» або безпосередньо в Інтернет мережі, зазначивши назву ресурсу, або адресу zir.sfs.gov.ua

Доступ до інформації без обмежень.

****

Малий та середній бізнес півночі Одещини сплатив до місцевих громад понад 54 млн. гривень єдиного податку

Єдиний податок є одним із бюджетоформуючих платежів місцевої скарбниці.

За вісім місяців 2017 року платники північного регіону Одещини, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевого бюджету 54,6 млн. грн єдиного податку. Понад 50,7 відсотків із цієї суми, або більш ніж 27,6 млн.грн. – це внесок фізичних осіб. На долю юридичних осіб-спрощенців припадає близько 4,8 млн. гривень. Від сільськогосподарських товаровиробників – платників єдиного податку до місцевих бюджетів надійшло 22,2 млн.грн. єдиного податку.

 При цьому, проти минулорічного загальна сума перерахованого у місцеві скарбнички єдиного податку зросла майже на 61 відсоток. Відтак, лише за рахунок приросту єдиного податку на свої потреби громади отримали на 20,6 млн.грн більше ніж за січень-серпень 2016 року.

Сектор організації роботи Подільської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

Read more

Понеділок, 25 Вересень 2017

Зустріч керівництва ГУ ДФС в Одеській області та Одеської митниці ДФС з представниками бізнесу та громадськості

Зустріч керівництва ГУ ДФС в Одеській області та Одеської митниці ДФС з представниками бізнесу та громадськості

27 вересня 2017 року о 10.00 годині відбудеться спільна зустріч керівництва Головного управління ДФС в Одеській області та Одеської митниці ДФС з представниками бізнесу та громадськості. В ході зустрічі планується обговорити проблемні питання, які виникають під час здійснення господарської діяльності, з метою їх вирішення, тощо.

Зустріч відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Семінарська, 5 (актова зала ГУ ДФС в Одеській області).
З організаційних питань щодо участі у заході звертатися за телефонами ГУ ДФС в Одеській області: (0482) 377-576 та Подільської ОДПІ-(04862)2-33-10.

Електроннв реєстрація для участі у заході є обов’язковою і триває до 15 год. 26.09.2017 року за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1O50l6cq3gpAJQ5sYqOti9SVHhLhD8ZbDSeqgiWpPJYk/edit


Підтвердження про свою участь учасники отримають 26.09.2017 року на електронні адреси, вказані при реєстрації.
Пропуск учасників зустрічі здійснюватиметься згідно попередньої реєстрації при пред’явленні документів, що посвідчують особу.

 

 

Read more

Четвер, 21 Вересень 2017

Сьогодні в Україні та світі святкують День Миру!

 

Сьогодні в Україні та світі святкують День Миру!

Таке свято дуже важливе для всього світу. Звичайно, більшість звикла до того, що вони живуть в мирній обстановці і у них все тихо і спокійно, але так далеко не скрізь. Для деяких людей, міст і навіть країн, мир – це тільки мрія, втілити яку не вдається дуже тривалий час.

Ще донедавна і для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але сьогодні на Сході держави ведуться бойові дії і колись такі прості слова з побажаннями миру стали головними і визначальними у житті кожного українця!

Шановні земляки, щиро вітаю зі святом та вірю, що незабаром в нашій рідній країні пануватиме Мир!

…Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі.

 І сльози щастя на своїх обличчях

 Відчують всміхнені усюди матері. …

 

 

З повагою голова районної ради

В.А.Мокряк

00533380

Read more

Про негативні наслідки “тіньової” заробітної плати

 

Про негативні наслідки “тіньової” заробітної плати

Явище виплати заробітної плати „у конвертах" ще має масовий характер.

А це, в свою чергу, занижує реальні доходи громадян, оскільки від цього залежить майбутнє пенсійне забезпечення, державні соціальні гарантії, які впливають на життєвий рівень людей.

Тіньова заробітна плата тягне за собою низку негативних наслідків, серед яких і соціальна незахищеність найманого працівника (відсутність трудового стажу, відпустки, пенсійного забезпечення, гарантійної виплати у випадку отримання травм на виробництві, неможливість скористатися лікарняними під час хвороби), і чималі збитки, які завдаються державі (зменшення надходжень до бюджету, а звідси - відсутність коштів на якісне медичне обслуговування, розвиток інфраструктури).

Шановні громадяни, усі ті, хто належить до категорії найманих працівників, придивіться уважніше до ваших роботодавців і замисліться, чому в той час, як вам виплачують зарплату «в конвертах», усі вони особисто зареєстровані і сплачують податки та відрахування до різних фондів. Мабуть, тому, що дбають про себе та майбутнє своїх дітей.

Не дайте ошукати себе та позбавити соціального захисту!

 

 

 

               Головний  спеціаліст

               фінансово-економічного  відділу                                                  Кульбака  О.М.

zarplata

Read more

Календар новин

<< < Вересень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30