Квітень 2017

Четвер, 27 Квітень 2017

Вітаємо Трандасір В.О.

 

27 квітня день народження святкує депутат Ананьївської районної ради Трандасір Валентина Олександрівна!
Шановна Валентино Олександрівно бажаю міцного здоров’я, удачі, благополуччя, добра, радості та гарного настрою. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш дім, а сонячне світло зігріває в будь-яку погоду. Миру, злагоди та Божої ласки Вам!

З повагою голова Ананьївської районної ради 
 В.А.Мокряк

 

image

Read more

Середа, 26 Квітень 2017

ОГОЛОШЕННЯ! ВІДДІЛ «АНАНЬЇВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» КОТОВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 

ОГОЛОШЕННЯ!
ВІДДІЛ «АНАНЬЇВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ»
КОТОВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

повідомляє, що 27 квітня 2017 року з 10.00 до 13.00 год.
в приміщенні Ананьївського бюро правової допомоги , що знаходиться за адресою:
каб. №6, вул. Незалежності, 22, м. Ананьїва, Ананьївського району, Одеської області - буде проводитись спільне консультування громадян начальником Ананьївського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управляння юстиції в Одеській області Погорілою І.П.

контактний телефон: (04863) 2-22-26

прийом copy_copy

Read more

Щодо виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році

 

Щодо виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році

Разову щорічну грошову допомогу до 5 травня можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертви нацистських переслідувань.
Учасники бойових дій, які звільнені в запас, повинні до 30 квітня 2017 року подати: заяву до районного військкомату про виплату допомоги (бланк заяви є у військкоматі), посвідчення учасника бойових дій, реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти. 
Учасники бойових дій, які служать, не подають заяви та документи, їм будуть нараховані кошти на банківський рахунок, або вони зможуть отримати їх у військовій частині.
Інваліди війни також отримують виплату автоматично, їм кошти будуть нараховані на банківський рахунок, або вони зможуть їх отримати у поштовому відділенні.
Усі кошти мають бути нараховані до 5 травня 2017 року. У разі ненарахування або для перевірки даних необхідно звернутися до органів соціального захисту за місцем реєстрації. 
Звертаємо увагу, що якщо хтось не встигне подати заяву до 30 квітня 2017 року, можна буде звернутися за допомогою до 30 вересня 2017 року. 
Відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» щорічно до 5 травня виплачується разова грошова допомога в розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 р. № 223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань" визначені такі розміри грошової допомоги.
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаними інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи – 3 500 гривень; II групи – 3 100 гривень; III групи – 2 700 гривень;
2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1 200 гривень;
3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 500 гривень;
4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 600 гривень;
5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.
Разова грошова допомога не виплачується в разі набуття громадянином статусу ветерана війни після 5 травня відповідного року згідно із статтями 6, 7, 9, 10, 11 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та із статтею 4 «Про жертви нацистських переслідувань».
Довідково.
Якщо ви потребуєте правової допомоги, звертайтесь до "Ананьївське бюро правової допомоги" Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою м. Ананьїв, вул Незалежнеості, 20 каб.6 тел: 2-22-26

Read more

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами

 

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами

Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який  розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам  системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів. 

Дистанційний курс «Робота з клієнтом», створений у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Для того, аби стати слухачем курсу, необхідно лише зареєструватися, перейшовши за посиланням http://e-learning.legalaid.gov.ua/

Курс складається з чотирьох модулів:

  • §Орієнтаційний модуль
  • §Ефективна комунікація
  • §Управління емоціями
  • §Управління стресом

Фахівці в системі безоплатної правової допомоги, які працюють із клієнтами, пройдуть навчальний курс уже до середини червня нинішнього року.

Дистанційний курс є постійно діючим та відкритим для всіх охочих (для нових користувачів потрібна швидка реєстрація за згаданим вище посиланням). У рамках кожного з прослуханих модулів слухач курсу проходитиме низку тестів. А наприкінці, за умови складання всіх тестів – отримає сертифікат.

Розробники навчального курсу переконані – знання, отримані у його рамках, стануть у нагоді усім, хто працює із клієнтами, та удосконалять відповідну роботу.

Бажаємо успіху у проходженні курсу усім слухачам!

Read more

Четвер, 20 Квітень 2017

Привітання Белюстової Л.В.

 

19 квітня день народження святкує депутат Ананьївської районної ради Белюстова Людмила Василівна.
Шановна Людмило Василівно, щиро бажаємо Вам довголіття, міцного здоров’я, добробуту для Вас і Ваших рідних. Нехай Ваша життєва дорога буде сповнена добра, любові і миру!.
Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів!

З повагою голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк

 

photo

Read more

Привітання Бондарю В.О.

 

Вітаємо депутата Ананьївської районної ради Бондаря Володимира Олександровича з Днем народження! 
Шановний Володимире Олександровичу, бажаємо щастя, здоров'я, невичерпної енергії та гарного настрою. Зичимо Вам творчої наснаги та успіхів у професійній діяльності, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

З повагою голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк

 

buket

Read more

Вівторок, 18 Квітень 2017

Привітання Рябому М.І.

18 квітня святкує свій День народження голова Точилівської сільської ради Рябий Микола Іванович.
Шановний Миколо Івановичу, вітаємо Вас з Днем народження
Бажаємо життєвої наснаги та міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту у оселі!
Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

З повагою голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк


17630036 652256631647898_1910780058263531843_n (1)

Read more

Понеділок, 10 Квітень 2017

Звернення депутатів Ананьївської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо гарантування виконання статті 49 Конституції України в частині створення умов ефективного і доступного для всіх громадян медичног

 

Рішенням районної ради №125-VІІ від 31.03.2017 затверджено звернення депутатів Ананьївської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо гарантування виконання статті 49 Конституції України в частині створення умов ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування у зв’язку з проведенням медичної реформи.

 

В листопаді 2016 Кабінет Міністрів України затвердив концепцію реформи системи охорони здоров'я. Задекларовані КМУ доступність, покращення медичної допомоги на місцях, насправді на місцях бачаться як згортання медичних послуг, залишення пацієнтів сам на сам із своїми проблемами. В Ананьївському районі проходять 5 територіальних доріг та  регіональна дорога Р-7. Найвіддаленіший  населений пункт до районного центру- міста Ананьєва знаходиться близько 40 кілометрів, однак дістатися до нього на автотранспорті потрібно близько півтори години. До визначеного проектом центру госпітального округу від міста Ананьєва  більше 30 кілометрів, а час витрачати майже такий самий. Про яку доступність медичної допомоги при повному бездоріжжі можна розповідати? Визнаємо, що медицина потребує реформування, а не простого копіювання чужого, навіть найкращого досвіду та намагання  пристосовувати до нього населення. Заявлені МОЗ  надання екстреної допомоги у 60 хвилин не можливо виконати на місцях. Пропозиції щодо укладання договорів між лікарем та громадянами може залишити без медичної допомоги різноманітні, так звані, «групи ризику».

За  словами заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, концепція стосується трьох напрямків: збір внесків через загальне оподаткування, які йтимуть у держбюджет; створення національного страховика - оператора коштів держбюджету "Національна служба здоров’я"; оплата за кожну окрему послугу.   Складається враження, що концепція це більше фінансовий проект розрахований більш на комерціалізацію медичних послуг, а не визначення напрямків щодо  профілактики,  діагностики, лікування   та  реабілітації  громадян.

На наше переконання запропонована реформа не враховує потреби сільських територій, віддаляє надання медичних послуг від пацієнтів, погіршить медичне обслуговування сільських жителів. Вважаємо, що медична реформа не можне відбуватися без  налагодження  транспортної інфраструктури, з переданням відповідальності на місця за розвиток медицини потребує і перерозподілення податків від центру на місця.

Шановний пане Президенте!

Стаття 49 Конституції України зазначає що держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. Звертаємося до Вас, як гаранта Конституції, зберегти та не допустити звуження прав громадян на доступне  та ефективне медичне обслуговування. Доручити Кабінету Міністрів України здійснити зміни до проведення медичної реформи врахувавши пропозиції представників громад.

 

slid31 01_17

 

Read more

Привітання Карповій Г.Д.

 

Вітаємо першого заступника голови райдержадміністрації Карпову Ганну Дмитрівну з Днем народження!

Бажаємо щоб Вас завжди по життю супроводжували успіх, здоров’я і щастя Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад з такого мудрого і успішного керівника. Бадьорості і оптимізму Вам у всіх ділових починаннях!

З повагою голова районної ради В.А.Мокряк 

17862413 658630714343823_1943706375237490539_n

Read more

Понеділок, 03 Квітень 2017

14 сесія 31.03.2017

 

DSCN1381

Відбулась 14 чергова сесія Ананьївської районної ради 31 березня 2017 року.

На початку пленарного засідання зареєстровано 20 депутатів, проте у голосуванні брали участь 18-19 чоловік.

Було розглянуто більше 20 питань, зокрема депутати затвердили статути навчальних закладів, зміни до районного бюджету 2017 року, розглянуто та затверджено зміни до програми підтримки громадської організації «Союз Чорнобиль України», програму соціально-економічного розвитку Ананьївського району на 2017 рік, Програму надання мешканцям Ананьївського району соціальної підтримки за принципом "єдиного вікна" та забезпечення виїзної роботи "мобільного соціального офісу" на 2017 – 2020 роки, Програму взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Ананьївського району на 2017 рік, Програму «Територіальна оборона Ананьївського району на 2017 рік», заслухали звіт про виконання бюджету 2016 року та про виконання програми соціально-економічного розвитку Ананьївського району на 2016 рік.

Крім того, вирішили підтримати звернення до Президента України, Верховної Ради щодо гарантування виконання статті 49 Конституції України в частині створення умов ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування у зв’язку з проведенням медичної реформи, більшості голосів на отримали проекти щодо звернення депутатів Ананьївської районної ради до Президента України та Верховної Ради щодо недопущення дискримінації за мовними ознаками та заборони святкування свят Міжнародного жіночого дня – 8 березня та Дня Перемоги – 9 травня; призупинення е-декларування депутатами сільських рад.

DSCN1415

 

Read more

Календар новин

<< < Квітень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30