Для ветеранів війни, праці, дітей війни, пенсіонерів.

 

Для ветеранів війни, праці, дітей війни, пенсіонерів.

 

Відповідно до ліміту Одеської обласної ради ветеранів, Ананьївська районна рада ветеранів організувала безкоштовну передплату на обласну газету «Одеські вісті» в кількості 83 екземплярів на 1кв.2016року.

Ананьївська районна рада ветеранів тісно співпрацює з депутатами обласної ради в питаннях захисту прав та свобод ветеранів війни, праці, дітей війни, пенсіонерів.

В передвиборчій програмі кандидата в депутати Одеської обласної ради Щербини Володимира Михайловича було зазначено: Постійна турбота про пенсіонерів, військовослужбовців, що повернулися із зони АТО та інших ветеранів.

Вже сьогодні депутат обласної ради втілює в життя вищезазначену програму, не забувши про обіцянки. За проханням районної ради ветеранів та редакції районної газети «Вісті Ананьївщини» депутат обласної ради Щербина В.М. виділив кошти для безкоштовної передплати 150 екземплярів районної газети для наших ветеранів всіх рівнів. Перевагу віддавали мешканцям сіл району.

Ананьївська районна організація ветеранів висловлює щиру подяку депутату обласної ради Щербині В.М. за чуйне ставлення до найбільш незахищених верств населення, за надання змоги ветеранам бути в курсі подій району та мати нагоду висловитись на сторінках районної газети «Вісті Ананьївщини" 

Голова районної організації ветеранів                                              В.О.Тамалюнас

Інформує районна організація ветеранів України

 IMG 0103_copy

Районну раду ветеранів постійно відвідують ветерани праці, Голова волонтерського центру «Пенсіонер» Залужна Поліна Павлівна, та вдова учасника бойових дій Зевіна Лариса Дмитрівна. Вони завжди допомагають в роботі районної організації ветеранів, відвідують ветеранів на дому та в лікарнях. Ветерани вдячні таким волонтерам за допомогу та підтримку.


Нарада з головами сільських рад

IMG 7467

16 грудня відбулася оперативна нарада з головами сільських рад під головуванням заступника голови районної ради Зейкан П.І. На засіданні також був присутній депутат Одеської обласної ради Корженко О.В.

Порядком денним були питання землі та бюджету на 2016 рік.

Депутат Корженко О.В. порадив керівникам сіл, як наповнити бюджет за допомогою оренди землі, що знаходиться в резерві. Виявити власників землі та узаконити.

Було багато питань до начальника райвідділу освіти Колойденко М.В. по програмі «Шкільний автобус», який представив на обговорення калькуляцію всіх перевезень по селах.

Деякі голови запропонували передати шкільний автобус на баланс сільради.

Підсумовуючи, П.І. Зейкан вніс пропозицію проводити таку нараду голів з депутатом обласної ради кожної останньої середи місяця.

Заступник голови районної ради                         П.І.Зейкан

 

Створення нових робочих місць – це важливо.

 

17 грудня поточного року, відповідно до плану роботи, Ананьївський районний центр зайнятості провів круглий стіл на тему «Використання потенціалу державної служби зайнятості щодо створення нових робочих місць». Захід проводився до  25 – річчя  заснування держаної служби зайнятості.

 В обговоренні нагальних питань з цієї теми взяли участь  голова Ананьївської районної ради Мокряк Валентин Анатолійович , заступник голови Ананьївської районної ради Зейкан Петро Іванович , завідувач сектору праці та трудових відносин управління соціального захисту населення Ананьївської районної державної адміністрації Михайленко Надія Павлівна, заступник начальника Любашівської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області – начальник Ананьївського відділення Голубенко Ігор Леонідович , роботодавці району, спеціалісти та  директор Ананьївського районного центру зайнятості.

IMG 0197_copy_copy

 На початку заходу директор Ананьївського районного центру зайнятості Іван Непомящий коротко розповів учасникам про історію створення державної служби зайнятості та досягнення Ананьївського районного центру зайнятості і зосередив увагу всіх на можливостях державної служби зайнятості щодо створення в районі нових робочих місць.

В контексті виступу директора важливу і потрібну інформацію довели до учасників заходу заступник директора Ананьївського районного центру зайнятості Людмила Рєзнікова,  провідний фахівець з питань зайнятості населення відділу надання соціальних послуг Наталя Литвинова та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Хаджилій Віта.

IMG 0202_copy

Директор та спеціалісти довели до всіх проблемні питання по кожному напрямку роботи центру зайнятості та намітили шляхи вирішення проблем пов’язаних з відсутністю достатньої кількості робочих місць у районі, зокрема, є три основних моменти , які зняли б напруженість на ринку праці: 

- вирішення загальними зусиллями центру зайнятості , органів держаної влади та місцевого самоврядування проблеми використання у районі нелегальної робочої сили;

- використання потенціалу державної служби зайнятості щодо сприяння громадянам у працевлаштуванні, в  тому числі з наданням компенсації ЄСВ тим роботодавцям;

- реалізація вигідних для району інвестиційних проектів по реанімації існуючих та створенню нових підприємств.

 Обговорення даних питань учасниками заходу не зводилось до констатації сухої статистики, а переросло в жваву дискусію з окресленням конкретних дій центру зайнятості спільно з органами влади та роботодавцями та напрацювання проектів конкретних доручень  з цих питань.

Захід , на думку його учасників, пройшов по-діловому конструктивно і предметно. Завдяки йому зріс рівень інформованості як представників влади так і працівників центру зайнятості . В ході заходу намічено план вирішення конкретних першочергових питань пов’язаних із зайнятістю та зосереджено увагу всіх зацікавлених партнерів на кількісних і якісних показниках  Програми зайнятості на 2016-2017 роки.

У розвитку району зацікавлений кожен.

 

В Ананьївській районній раді останнього скликання діють 5 постійних депутатських комісій. Це сталі об’єднання народних обранців, яких цікавить конкретна галузь, тому вони зголосились вивчати стан справ у ній і прагнуть вирішувати ті проблеми, які можливо залагодити на місцевому рівні. Крім цього, вони допомагають готувати цільові програми і приймають рішення щодо їх фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету, а відтак слідкують за їх раціональним використанням.10259852 453206461552917_6028583281813812636_n

В райдержадміністрації на часі готуються проекти програм, які вже у понеділок будуть розглянуті на черговій сесії районної ради. Завдяки налагодженій тісній співпраці з депутатами районної ради проекти програм змістовні та обґрунтовані.

Члени постійних комісій представляють різні політичні сили, кожен з них має свою позицію, своє бачення вирішення тих чи інших питань. Але між ними не буває сварок, бо вони розуміють, що йдеться про соціально-економічний добробут Ананьївщини. А в цьому зацікавлений кожен.12347771 453206554886241_8074015841411740368_n12391937 452774258262804_5600471181742451655_n

У тісній співпраці з райдержадміністрацією.

 

В районній раді триває робота по підготовці матеріалів до 4 позачергової сесії VІІ скликання.

Так, днями спеціалісти сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації разом з головою постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, підприємництва, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку та торгівлі Олександром Шевченком досить плідно попрацювали на проектом Програми з енергоефективності та енергозбереження Ананьївського району на 2016-2018 роки. 12369027 453161834890713_9131684085085866511_n

Свято Святого Миколая Чудотворця

 

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному.

Звичайно, вихованці Ананьївського будкинку-інтернату теж з нетерпінням чекають на це свято. Кожного року дітки разом із вихователями влаштовують концерт на який запрошують своїх постійних спонсорів -  господарський суд Одеської області.

В цьому році їх свято відвідали ще й голова районної ради Мокряк Валентин Анатолійович, заступник голови районної ради Зейкан Петро Іванович та голова райдержадміністрації Маковейчук Дмитро Сергійович.

IMG 0257

IMG 0273

IMG 0277

Мокряк Валентин Анатолійович привітав діток особисто від себе та від усього колективу районної ради  з цим святом та подарував ікону Святого Миколая Чудотворця, для духовного виховання малечі.  Ікона Миколая Чудотворця захищає від злиднів і потреби: коли його ікона знаходиться в будинку, він стежить за тим, щоб у домі був достаток, уберігає від потреби в чому - небудь.

Звертаючись до діток, Дмитро Сергійович привітав їх зі святом, побажав усім миру та злагоди, здоровя, а також наголосив на тому, що сьогодні вкрай необхідні молоді кадри та подарував дітям гарний  сучасний пилосос.

 Приємною несподіванкою для гостей стали також сувеніри від дітей, які вони зробили власноруч.

Свято вийшло веселим, невимушеним по-сімейному добрим та теплим.

З Днем енергетика!!!!

 

З-днем-енергетика

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято.

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.

Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Від щирого серця бажаю своїм колегам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління!

З повагою голова Ананьївської районної ради    В.А.Мокряк

Управління соціального захисту населення

 

Останнім часом до районної ради надходить багато звернень з приводу призначення субсидій. Дане питання є наболівшим для багатьох громадян нашого району, так як тарифи цього року на комунальні послуги підвищені.

Голова Ананьївської районної ради Мокряк Валентин Анатолійович разом з головою райдержадміністрації  Маковейчуком Дмитром Сергійовичем завітали до управління соціального захисту населення для ознайомлення з їх роботою.

Метою діяльності даного управління є забезпечення у межах своїх повноважень реалізації державної політики у сфері  соціального захисту населення, у тому числі інвалідів, ветеранів війни, праці, військової служби та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у сфері соціально-трудових відносин,  колективно - договірного регулювання соціально - економічних інтересів працівників і роботодавців, розвитку соціального діалогу, а також надання житлових субсидій малозабезпеченим категоріям громадян.

Цього року на працівників служби соціального захисту покладений дуже великий об’єм роботи. Завдяки введенню субсидій звернень до служби стало втричі більше, а кількість штатних працівників не збільшилася.  З слів В.о.начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлицької Людмили Яківни, зараз в управлінні працює 20 спеціалістів, такої кількості людей не вистачає для ефективної роботи. Для більш якісного виконання завдань, покладених на відділ праці та соціального захисту потрібно ще 8 спеціалістів.

Також керівники району детально ознайомилися з роботою спеціалістів кожного відділу.

соц.захист

Підвівши підсумки свого візиту голова районної ради та голова райдержадміністрації дійшли спільного висновку про те, що треба переглянути структуру та штатну чисельність спеціалістів, забезпечити їх сучасною комп’ютерною технікою та потрібним програмним забезпеченням. Такі дії дуже потрібні для ефективної та якісної роботи управління праці та соціального захисту населення.

Ананьївська районна організація ветеранів України повідомляє!

 

23 грудня 2015р.голова Ананьївської районної ради ветеранів Тамалюнас В.О. та відповідальний секретар Дембицький О.Ю. прийняли участь в роботі VІІІ звітно-виборчої конференції Одеської обласної організації ветеранів, які були делеговані від Ананьївської районної ради ветеранів. На конференції було обрано нового голову обласної ветеранської організації Лейфуру Миколу Петровича. Ананьївській район в обласній раді ветеранів буде представляти Тамалюнас Валентина Олексіївна.

Головним лейтмотивом конференції стала думка, що роботу районних та обласної ветеранських організацій необхідно будувати відповідно до реалій сьогодення, залучаючи до їх лав ветеранів АТО, та на їх подвигах виховувати майбутні покоління.

Календар новин

<< < Серпень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31