22 квітня - День Землі

 

22 квітня - День Землі

     Традиційно щороку в квітні відзначаються День довкілля та День Землі. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян ці свята стали днями активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про безпечне довкілля.

     День Землі було проголошено міжнародним святом у 1990 році.                В Україні День Землі відзначається 22 квітня з 1992 року. Ініціаторами у відзначенні цього свята стала молодь екологічних громадських організацій, що привертали увагу населення до екологічних проблем. День довкілля та День Землі дозволяють оцінити стан природного середовища, в якому ми живемо, надають можливість уважніше замислитися над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас зробить у своєму житті для збереження, відновлення довкілля та з’ясувати свою роль у збереженні нашої планети, її екосистеми і ресурсів.

     Вже склалися своєрідні традиції святкування цих свят. У ці дні на території Ананьївського району проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, здійснення посадок зелених насаджень, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, прибирання побутового сміття, впорядкування прибережно захисних смуг водних об’єктів. Тож усім свідомим громадянам необхідно приєднуватись до заходів, які проводяться під час місячника благоустрою та вносити свій посильний внесок в загальну справу.

Спільними зусиллями зробімо нашу Землю кращою!

 

     Інженер 1 категорії ВП «Причорноморський ЦВРГ»             Т.Лянко

Календар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31