«ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ»

 

 

У рамках співпраці Ананьївського районного центру зайнятості з Ананьївським районним військовим комісаріатом, згідно графіку роботи, у  Ананьївському районному центрі зайнятості проходять ярмарки вакансій з орієнтації на проходження військової служби за контрактом.

Так, 15 березня 2018 року, військовий комісар Ананьївського районного військового комісаріату, підполковник Фартушняк Сергій Геннадійович та молодший спеціаліст служби захисту інформації Ананьївського районного військового комісаріату Шевченко Ксенія Іванівна проінформували учасників заходу щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями, ознайомили з умовами прийому на контрактну службу, матеріальним забезпеченням, соціальним захистом військовослужбовців та перспективами кар’єрного росту.

В заході взяло участь 13 безробітних, з них 1 особа виявила бажання проходити військову службу за контрактом.

Доречною та актуальною, для учасників ярмарки вакансій також стала інформація начальника Ананьївського бюро правової допомоги Подільського МЦЗНБВПД Майданюк Інни Олександрівни, яка в контексті питань пов’язаних з проходженням військової служби за контрактом, довела до учасників семінару інформацію про проект «Я маю право» та розповіла про послуги, які надає громадянам бюро.

Теми, порушені в ході заходу доведені до слухачів у простій доступній формі. Висока активність безробітних та запитання з їхнього боку по суті доведеного матеріалу засвідчують зацікавленість ними темою військової служби за контрактом, та ефективне сприйняття доведено інформації .

До відома широких мас населення доводимо коротку інформацію з орієнтації на проходження військової служби за контрактом.

 

         Ананьївським районним військовим комісаріатом продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом в Збройні сили України.

         Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

         На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

           громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

           військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

           військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

           військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

           Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років в мирний час, від 18 до 60 років в особливий період.

IMG 20180315_083331

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31