Сесія районної ради 27.02.2018

 

У вівторок, 27 лютого відбулась 21 чергова сесія Ананьївської районної ради VІІ скликання.
Із 34 загального складу, в пленарному засіданні прийняли участь 19 депутатів. Відкрив сесію голова районної ради Мокряк В.А., який ознайомив присутніх з порядком денним, згідно якому на розгляд депутатів було винесено 24 питання.
Порядок денний прийняли за основу, з пропозицією виключити 2 питання, а саме:
1. «Про внесення доповнень до рішення районної ради від 27.11.2015 № 10-VІІ «Про утворення президії Ананьївської районної ради VІІ скликання»;
2. «Про затвердження звіту про підсумки та виконання Програми соціального - економічного та культурного розвитку Ананьївського району за 2017 рік». Дане питання запропоновано розглянути на сесії, за присутності голови Ананьївської райдержадміністрації Маковейчука Д.С.
Перших три проекти рішень по порядку денному депутатами було прийнято одноголосно: 
Про затвердження річного звіту про виконання районного бюджету Ананьївського району за 2017 рік;
Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 118 -VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік»;
Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 року № 192 -VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».
Дані проекти були детально розглянуті профільною комісією за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації Продана А.О.
Далі на розгляд депутатів начальник відділу освіти Колойденко М.В. представив проекти затвердження статутів трьох навчальних закладів району. Ці рішення підтримали народні обранці, проте з поправкою, що вніс депутат районної ради Кузя Ф.С.
Федір Степанович запропонував вказати в рішенні, що навчальні заклади мають бути належно оформлені, як юридичні особи до 1 квітня 2018 року. В свою чергу Колойденко М.В. запевнив присутніх, що всі випускники шкіл, статути яких затвердять на даній сесії отримають дипломи оформлені належним чином з новими реквізитами та відповідними печатками. 
Три депутати з 19 утримались при розгляді проекту рішення, щодо погодження кандидатури Посторонка Олега Георгійовича на призначення на вакантну посаду директора опорного закладу «Долинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Ананьївської районної ради Одеської області», мотивуючи тим, що відділом освіти РДА були допущені порушення при підготовці до конкурсної комісії. З даного приводу виступив голова Долинської сільської ради Думітрашко М.Б., який зазначив, що Посторонко О.Г., як фахівець гідний бути директором школи та звернувся до депутатів з проханням поставити на повторне голосування даний проект рішення. Керуючий справами виконавчого апарату Мудрик В.П. звернувся до присутніх, як голова конкурсної комісії та запевнив депутатів, що конкурсний відбір пройшов виключно в рамках закону та у жодного із присутніх до роботи комісії зауважень не було. Пропозицію винесення даного питання на повторне голосування депутатами підтримано не було.
Далі начальник відділу освіти Колойденко М.В. прозвітував про роботу відділу освіти РДА за 2017 рік. 
Також звіт про свою роботу у 2017 році надав голова районної ради Мокряк В.А.
Валентин Анатолійович подякував депутатам за плідну працю протягом минулого року, за підтримку та допомогу у вирішенні соціально-економічних проблем, не зважаючи на прилеглість до різних політичних партій. «У 2017 році на пленарних засіданнях сесій прийнята 41 цільова програма. Всього на контролі районної ради на даний момент знаходиться 45 програм та 50 рішень. Особисто я разом з депутатами відвідували різні сільські ради, перевіряли хід робіт по ремонту дорожнього покриття, водогонів та інше, спілкувалися з мешканцями району» - наголосив голова районної ради.
У зв’язку з перебуванням у службовому відрядженні заступника прокурора Котовської місцевої прокуратури Кучерявого І.А., інформацію якого «Про результати прокурорської діяльності на території Ананьївського району за 2017 рік» було заплановано заслухати наступним питанням, запропоновано перенести на наступну сесію райради.
Начальник Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції ГУНП в Одеській області Гавура С.С. надав інформацію про забезпечення законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян на території Ананьївського району за підсумками 2017 року, яку депутати прийняли до відома.
Також депутати районної ради заслухали та затвердили ряд районних цільових програм.
В «Різному» в черговий раз постало гостро земельне питання. Слово надали сільським головам та мешканцям сіл району, які були присутні на сесії. Після активної дискусії та наданих письмових звернень від сільгоспвиробників та голів сільських рад, депутатами було прийнято рішення про направлення колективного звернення до Ананьївської РДА щодо перегляду спірних договорів оренди земельних ділянок.
Заступник голови РДА Карпова Г.Д. запевнила присутніх, що кожен факт спірних земельних відносин буде розглянутий індивідуально та по кожному такому факту буде вжито заходів згідно чинного законодавства.
Депутат районної ради Сєдов В.О. запропонував звернутися до керівництва місцевого автовокзалу з вимогою приведення в належний стан приміщення та території автовокзалу.
Закрили пленарне засідання під виконання державного Гімну.

28279593 411634125925791_1751049397040208435_n

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31