Нарада 07.02.2018

 

DSC 2133

07 лютого 2018 року голова районної ради Мокряк В.А. спільно з головою райдержадміністрації Маковейчук Д.С. провели семінар-нараду за участю міського та сільських голів. Також були присутні: заступник голови райдержадміністрації Карпова О. Д. та заступник голови районної ради Зейкан П.І та керівники структурних підрозділів РДА.

Запрошені: керуючий справами виконавчого апарату Ананьївської районної ради Мудрик В.П.,  завідувач сектору містобудування та архітектури РДА Гладкий А.О., начальник Держпродспоживслужби в Ананьївському районі Граждан Ю.Т., головний спеціаліст з питань ЦЗ Ананьївської РДА Новацька Л.Л., начальник Ананьївського міського сектору ГУ ДСНС в Одеській області Мунтян В.В., депутат районної ради Мудрик В.М., а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку семінар-наради було надано слово Урбан Вікторії, кореспонденту газети «Вісті Ананьївщини», яка ознайомила присутніх із ситуацією, яка склалась в сім’ї Тірона Сергія, жителя міста Ананьїва. У батька двох діток лікарі виявили пухлину. Термінова операція дала надію, але попереду ще довготривале лікування та курси хіміотерапії. Єдина надія на підтримку не байдужих людей. Присутнім були роздані листівки, в яких зазначені банківські реквізити сім’ї Тірон для надання допомоги.

 

5104 7700 1911 5049 Ощадбанк (Сергій Тірон)
4149 4996 4689 8187 Приватбанк (Світлана Середа, сестра Сергія).
Також в магазині «Снєжка» (що на розі вулиць Героїв України та Пушкина, біля районного Будинку культури) та в "сквозному" магазині, що на міському базарі вже знаходяться скриньки для збору коштів на Сергієве лікування.

 

З першого питання «Про профілактику занесення збудника африканської чуми свиней на територію району» доповів Граждан Ю.Т. – начальник Держпродспоживслужби в Ананьївському районі.

 В своїй доповіді ознайомив присутніх з ситуацією щодо африканської чуми в Ананьївському районі.

Щодо заходів та рішень прийнятих для попередження АЧС, Граждан Ю.Т. зазначив, що міської та сільським радам необхідно зробити:

-                     переписати все наявне поголів’я свиней на підлеглій території;

-                     забезпечити резервний запас деззасобів (неменше 10 літрів) та інше.

Держпродспоживслужбою району було розроблено план дій при підозрі захворювання свиней на африканську чуму:

-                     для контролю епізодичного стану закріплено за кожним населеним пунктом працівників державних установ ветеринарної медицини;

-                     проводиться професійно-розяснювальна робота серед населення району. А саме: розклеєно 1500 листівок в громадських місцях; в Ананьївській газеті «Вісті Ананьївщини» друкувались статті про африканську чуму свиней.

Граждан Ю.Т. звернувся до голів сільських рад з проханням контролювати ситуацію щодо виникнення африканської чуми по населеним пунктам.

Також начальник Держпродспоживслужби в Ананьївському районі, в своїй доповіді ознайомив присутніх з Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" та про реєстрацію операторів ринку згідно вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до якості та безпечності харчових продуктів».

Зазначив, що в Ананьївському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області на 07.02.2018 року зареєстровано 76 операторів ринку, які займаються роздрібненою торгівлею та громадським харчуванням. З них 16 шкільних закладів та 7 філій навчальних закладів. Згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" всі заклади, які є на балансі сільської ради повинні в десятиденний термін стати на облік. Не виконання Закону України несе за собою адміністративне покарання.

Мудрик В.М. – депутат районної ради запитала чи укомплектована служба та які функції  покладені на Держпродспоживслужбу. На що Граждан Ю.Т. зазначив, що на сьогоднішній день спеціалістів не достатньо, але всі  функції виконуються.

На запитання голови районної ради Мокряка В.А., щодо проходження медичного огляду працівниками, які мають відношення до продуктів, Граждан Ю.Т. зазначив, що відповідальність за це несе керівник організації.

                   

Про створення місцевих  пожежних команд  в ОТГ проінформувала присутніх Новацька Л.Л. - головний спеціаліст з питань ЦЗ Ананьївської РДА Зазначила, що відповідно до рішення районної ради від 30.11.2017 року № 182-VІ затверджено районну Програму розвитку цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Ананьївського району на 2018-2021 роки, одним з пунктів якої є утворення та забезпечення функціонування 4 підрозділів пожежної охорони, по одному на рік. Доцільно створити МПК в с. Долинське, с. Романівка, с. Точилове Ананьївського району.

Начальник Ананьївського міського сектору ГУ ДСНС в Одеській області – Мунтян В.В. доповнив данню доповідь та звернувся до присутніх з рекомендаціями щодо забезпечення дотримань протипожежної безпеки:

Також Мунтян В.В. зазначив, що майже всі будівлі в сільських місцевостях є старими і на даний час придатність їх з питань пожежної безпеки вичерпана, а саме вийшов строк дії електропроводки, вогнегасників, пічне опалення потребує ремонту. Якщо на усунення цих недоліків не буде виділено кошти та не проводитиметься ремонт приміщень можливі виникнення пожеж. Тому прохання дотримуватись правил протипожежної безпеки та бути готовими до співпраці органам місцевого самоврядування з рятувальниками.

 

Питання, яке викликало особливу увагу – це  стан доріг в Ананьївському районі.

Гладкий А.О. - завідувач сектору містобудування та архітектури РДА в своїй доповіді зазначив, що по сільським радам немає проектно-кошторисної документації на дороги, тротуари. Тому потрібно закладати в бюджет сільських рад кошти та виготовляти документів.

В дуже поганому стані є напрямок с.Романівка. Запропонував: звернутися до Обласної ради, до обласної  адміністрації з листом про допомогу у вирішенні проблеми ремонту доріг; залучати до вирішення проблеми сільгоспвиробників щоб засипати ями.

Голова райдержадміністрації Маковейчук Д.С. зауважив, що листи на Одеську обласну адміністрацію щодо ремонту доріг вже надіслані.

Своє незадоволення роботою підприємства Березівкаагрошляхбуд виразив міський голова Маковецький П.І. зауважив, що роботи по розчищеню доріг не виконувались в повному обсязі, велику частину на себе взяла міська рада.

 

Про реєстрацію комунальної власності.

 Мудрик В.П. - керуючий справами виконавчого апарату Ананьївської районної ради зазначив, що комунальна власність є власністю територіальних громад. В жовтні 2013 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності».

Мудрик В.П. в своїй доповіді зазначив, що органами місцевого самоврядування протягом року з дня опублікування цього Закону потрібно:

-                     забезпечити оформлення комунальними підприємствами, установами, організаціями права постійного користування земельними ділянками, які використовують земельні ділянки комунальної власності без документів, що посвідчують право користування ними;

-                     забезпечити визначення будівель, споруд, інших об’єктів  нерухомого майна комунальної власності, право власності на які не зареєстровано, та забезпечити здійснення державної реєстрації такого права.

Відповідальність за виконання Закону України щодо реєстрування власності у відповідних населених пунктах несе сільський голова, а контроль здійснює районна державна адміністрація. 

Мудрик В.П.  зазначив  що спочатку потрібно зареєструвати  Статути сільських рад, а вже потім переходити до реєстрування власності. Апарат районної ради готовий надати консультацію та допомогу в оформленні документів.

 

Різне.

В.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Тимченко Т.М. запросила всіх присутніх прийняти участь в підготовці та святкуванні «Широкої масляни», яке відбудеться 18.02.2018 року о 13.00 год.

 

На цьому нараду з головами міста та сіл було завершено.

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31