19 чергова сесія Ананьївської районної ради

 

30 листопада 2017 року відбулась 19 чергова сесія Ананьївської районної ради. На початок сесії присутні 22 депутати з 34. Головував на пленарному засіданні очільник районної ради Мокряк В.А. Присутні - представники Одеської обласної ради, запрошені голова міської та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості.

Після відкриття сесії та виконання Гімну депутат районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сєдов В.О. заявив, що відмовляється брати участь в пленарному засіданні через тиск на нього, як на редактора газети “Вісті Ананьївщини” не пояснивши конкретну причину та покинув сесійну залу. В подальшому участь у голосуванні приймав 21 депутат.

Під час голосування за прийняття «за основу» рекомендованого порядку денного депутат райради Магдієв Г.Г. вніс пропозиції зняти з розгляду 11 та 12 питання (Про затвердження Статуту Комунальної Установи «Централізована бібліотечна система Ананьївського району» та Про внесення змін до Програми розвитку туризму в Ананьївському   районі на 2016-2018 роки), за що депутати проголосували одноголосно.

Першим питанням, яке розглядали та підтримали депутати “Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 року      № 118-VІІ «Про районний бюджет на 2017рік». Доповідав по даному питанню Продан А.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Зміни до бюджету розглядали попередньо на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності та регуляторної політики.

Для прийняття питання «Про затвердження офіційних символів Ананьївського району – герба і прапора, опису та положення про порядок використання символіки територіальної громади» не вистачило декілька голосів депутатів.

Нажаль неприйняття такого рішення призводить до виключення Ананьївського району з офіційного видання Парламентського видавництва про всі міста та району України. Це чи не один район Одеської області, який не увійде до даного зібрання.

Не підтримали народні обранці і ряд інших проектів рішень:

-           Про звільнення з посади начальника Ананьївського РБТІ Козачинської Н.М.

-           Про виконання рішення  Балтського районного суду Одеської області від 20.01.2017 року щодо поновлення на посаді Рачкової Л.І.

-           Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян району на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів районного бюджету в 2017 році

-           Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян району на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів районного бюджету в 2018 році

Інші проекти рішень з рекомендованого порядку денного депутати підтримали більшістю голосів. Серед них деякі звіти про виконання районних програм, затвердження контингенту учнів Ананьївської дитячої музичної школи ім. П.І. Ніщинського та розміру щомісячної плати батьків за навчання дітей в Ананьївській дитячій музичній школі, затвердження Програми створення належних умов для обслуговування платників податків в Ананьївському районі на 2017-2019 роки, Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Ананьївського району на 2018-2021 роки та інші організаційні питання роботи виконавчого апарату райради.

Такі проекти як «Про внесення доповнення до Районної програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель на 2016-2020 роки затвердженої рішенням Ананьївської районної ради від 26 лютого 2016 року № 49-VII (№ 1171 від 14.09.2017)» та «Про затвердження Програми «По локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Ананьївського району протягом 2018-2020 років» отримали схвалення депутатів лише з другої спроби.

Одноголосно підтримали рішення «Про виділення коштів на придбання житла учасникам бойових дій з числа учасників АТО Кісельову Олександру Олександровичу та Ступаку Сергію Сергійовичу». Було зазначено, що кошти на дані потреби передбачені  в бюджеті на минулій сесії. Завдяки даному рішенню дві родини учасників бойових дій, що проживають на території Ананьївського району отримають власне житло. Це найменше чим можливо віддячити їм за захист рідної країни.

В різному депутати проголосували за колективне звернення депутатського корпусу Ананьївської районної ради Президенту України Порошенку П.О., Прем’єр міністру України Гройсману В.Б., Голові верховної Ради України Парубію, Народному депутату України Фурсіну Г.І. щодо стратегії реформування лісового господарства України на період  до 2022 року , яка планується впроваджуватись кабінетом міністрів України.

Автоперевізники району виступили з власним баченням вирішення питання пільгового перевезення окремих категорій громадян та закликали обранців народу вирішити дану проблему, розробивши відповідний проект рішення та порядок здійснення компенсаційних пільгових виплат. Також перевізники та депутати висловили своє обурення станом доріг Ананьївського району та вирішили писати депутатські звернення до Служби автомобільних доріг в Одеській області.

Наприкінці сесії присутні обговорили можливість допомоги військовим, що несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Закрили пленарне засідання виконанням Гімну.


Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31