Сесія 11.10

 

Серед основних питань порядку денного позачергової вісімнадцятої сесії Ананьївської районної ради, засідання якої відбулось 11 жовтня 2017 року, було питання внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської районної ради від 23.12.2016 р. № 118-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік». Доповідач, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Продан, поінформував про те, що відповідно до ст. 23, 52, 78 Бюджетного кодексу України, у проекті рішення доходна частина районного бюджету збільшується на 12679,1 тис. грн.. До видаткової частини районного бюджету вносяться наступні зміни: 
- за рахунок Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій:
збільшуються видатки:
- на капітальний ремонт НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м.Ананьєва – 1060,0 тис. грн..
- збільшуються видатки на капітальний ремонт Гандрабурівського будинку культури – 500,0 тис. грн..
- придбання та встановлення паркану в Кохівському ДНЗ «Берізка» Кохівської сільської ради – 100,0 тис. грн..
- облаштування тротуарною плиткою подвір’я Кохівського ДНЗ «Берізка» Кохівської сільської ради – 100,0 тис. грн..
- капітальний ремонт будівлі дитячого відділення КУ «Ананьївська центральна районна лікарня» - 750,0 тис. грн..
За рахунок Субвенції з обласного бюджету на виконання інвестиційних проектів збільшуються видатки:
- капітальний ремонт Долинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини – 1000,0 тис. грн..
- капітальний ремонт дитячого садочка «Чебурашка» с.Долинське – 500, 0 тис. грн..
- капітальний ремонт водопровідних мереж с.Жеребкове – 600,0 тис. грн..
За рахунок Субвенції за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду збільшуються видатки:
- капітальний ремонт НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м.Ананьєва 600,0 тис. грн. (система опалення);
- капітальний ремонт НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» с.Долинське – 600,0 тис. грн.;
- придбання для НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» с.Долинське учбового комп’ютерного комплексу, інтерактивного учбового комплексу, впровадження дистанційної освіти – 500,0 тис. грн.
Крім того збільшено видатки на програму Придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; на надання пільг та житлових субсидій населенню; Програму підтримки КП «Об’єднаний трудовий архів міста та сіл Ананьївського району; поточний ремонт системи вентиляції та ін..
За рахунок власних доходів збільшуються видатки на капітальний ремонт даху будівлі Ананьївського історико-художнього музею ім..Є.І.Столиці; придбання вогнегасників для шкіл району та ін..
Проект рішення про звільнення з посади начальника Ананьївського РБТІ Козачинської Н.М. депутати не підтримали.
По завершенні розгляду питань порядку денного депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Сєдов наголосив на тому, що ним підготовлено депутатське звернення до голови райдержадміністрації щодо вжиття заходів по вирішенню питання використання земель запасу на території Новогеоргіївської сільської ради.
Також депутат Володимир Сєдов наголосив на необхідності вжиття заходів щодо встановлення лежачих поліцейський на проблемній ділянці дороги на в’їзді до міста Ананьєва з боку Ананьївської Другої сільської ради.
Крім того, зауважив на необхідності вжиття дієвих заходів щодо ремонту приміщення РАГСу.
За інформацією голови районної ради Валентина Мокряка, вже направлено листи керівництву Служби автомобільних доріг в Одеській області та Укравтодору від керівництва району з проханням вжиття дієвих заходів щодо облаштування даної аварійно небезпечної ділянки дороги.
Стосовно приміщення для РАГС, як пояснив Ананьївський міський голова, у приміщенні колишнього Будинку побуту тривають ремонтні роботи і вже до кінця року туди планують перевести працівників РАГСу та управління юстиції.
Депутат від ПП «Наш край» Олег Посторонка звернувся до керівництва району та депутатів з приводу вжиття дієвих заходів щодо ремонту дороги в с.Долинське, а також дороги Ананьїв-Долинське.
Депутат від БЮТ Анатолій Люлька підтримав свого колегу та зазначив, що така ж ситуація і з дорогою Шимкове-Романівка, зокрема по с.Вербове, де проходить маршрут Шкільного автобуса.
Дані питання взяті до уваги депутатами та керівництвом району.
Із заключним словом до депутатів звернувся голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук, який зазначив, що з початку нового навчального року в Ананьївському районі почали свою роботу створені цього року три опорні навчальні заклади. В рамках урядової реформи системи освіти на перше місце поставлено питання надання якісних послуг, незалежно від того, де знаходиться школа – в місті чи в сільській місцевості. Однією з основних причин утворення опорних начальних закладів є залучення до району бюджетних коштів із фондів, які виділяє Уряд, а також з фонду розвитку Одеської області, які виділяються на опорні заклади у загальній сумі понад 20 млн. грн.. Закликав депутатів до конструктивної співпраці в питаннях подальшого розвитку освітньої галузі Ананьївського району.

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31