25 липня цього року голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк особисто перевірив хід робіт по прокладенню мережі водопостачання в селі Гандрабури.

 

25 липня цього року голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк особисто перевірив хід робіт по прокладенню мережі водопостачання в селі Гандрабури.

Там він зустрівся з Гандрабурським сільським головою П.Я. Мазуренко та депутатом районної ради П.А.Солоном, дізнався про хід виконуваних робіт, переконався особисто у високій якості їх, поспілкувався з працівниками, які прокладали труби. Користуючись нагодою, Валентин Анатолійович привітав з днем народження Гандрабурського сільського голову П.Я. Мазуренко , побажав йому всього самого найкращого.

Сільський голова щиро дякував очільника району за увагу до їх села та зауважив, що всього по селу буде прокладено 6 кілометрів трубопроводу, а на цей час вже укладено більше половини. Швидко та якісно ці роботи виконує ТОВ "Прометей-Парт", а безпосередньо на укладці працює бригада під керівництвом Єпура Михайла, працівники якої швидко та якісно одночасно виконують цілий цикл робіт: риють траншеї, спаюють та укладають труби і зразу закопують їх. Бригада має повністю закінчити ці роботи через 3-4 неділі, після чого керівництво села планує розпочати велику роботу по ремонту доріг .

Від імені та по дорученню жителів села - сказав Павло Якович, - хочу винести велику подяку депутатам Одеської обласної ради Володимиру Михайловичу Щербині та Анатолію Івановичу Артеменко, у яких постійно відбувається конструктивне спілкування з громадою, які систематично допомагають нам у всіх питаннях, контролюють надходження фінансів тощо.

Особливу подяку хочеться висловити нашому депутату Володимиру Щербині, який відноситься до нас, гандрабурян, дуже добре, не забуває свої депутатські зобов язання та завжди і у всьому нам допомагає. Дай Бог йому здоров я та подальшої плідної роботи на благо нашого села та, в цілому, Ананьївського району.

Ще хочеться подякувати депутату Ананьївської районної ради Павлу Андрійовичу Солону, який здійснює постійну допомогу мешканцям нашого села, розбудові його інфраструктури. Павло Андрійович, сказав сільський голова, який той підшипник, без якого наш сільський автомобіль, гандрабурська громада, не може швидко та якісно пересуватися у вірному напрямку, у своєму розвитку. А під час прокладання водопроводу в селі Павло Андрійович не тільки всіляко допомагає, але й забезпечив працівників, які виконують роботи, безплатним якісним харчуванням.

Голова районної ради В.А.Мокряк залишився задоволений побаченим та зазначив, що попереду як у гандрабурян, так і у мешканців інших сіл району, багато потрібної та важливої для мешканців району роботи. Тому треба відкинути все, що заважає розбудові села та постійно робити життя селян кращим. Це в наших силах, це наше завдання і це ми будемо робити постійно, зазначив голова районної ради.
Сєдов В.О.

image3

Календар новин

<< < Листопад 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30