16 позачергова сесія

 

Відповідно до Регламенту Ананьївської районної ради, враховуючи необхідність внести зміни до діючих районних цільових програм та розгляду інших важливих питань, згідно звернення голови районної державної адміністрації Д.С.Маковейчука депутати 7 скликання 21 липня 2017 року зібрались для проведення 16 позачергової сесії Ананьївської районної ради.

В рекомендований порядок денний включено 15 питань.

На початку пленарного засідання зареєструвались 25 депутатів з 34.

Під час голосування за прийняття порядку денного за основу головою районної ради Мокряком В.А. було надано слово депутатам для внесення змін та доповнень.

Депутати Шевченко О.П., Кузя Ф.С. та Станков О.З. внесли пропозиції щодо зміни черговості питань, їх підтримали більшістю голосів. Пропозиція депутатів Кузі Ф.С. та Шевченко О.П. щодо виключення з порядку денного питань про призначення директорів навчальних закладів не знайшла підтримки депутатського корпусу.

Перших 4 питання:

- Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 9 жовтня 2014 року № 415 – VI « Про затвердження районної Цільової програми «Здоров’я  населення Ананьївського району у 2014-2018 рр.

-Про внесення змін до рішення районної ради від 07.10.2016 року № 90-VII «Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2016-2018 роки»

-Про внесення змін до рішення районної ради  від 15.12.2016 року № 102-VII «Про затвердження районної програми соціального захисту дітей та попередження дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2019 роки»

-Про затвердження Положення про призначення на посаду та звільнення з посади відділом освіти Ананьївської районної державної адміністрації керівників навчальних закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад міста та сіл Ананьївського району

прийняті депутатами одноголосно.

Питання Про створення Долинського освітнього округу з опорною школою Долинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Ананьївської районної ради Одеської області викликало бурхливе обговорення серед депутатів та присутніх в залі представників батьківського комітету Долинської школи №4, які виступили проти закриття навчального закладу. В.о.начальника відділу освіти РДА Пампуха Н.В. пояснила, що внаслідок створення освітнього округу скорочення навчальних закладів не відбудеться, змінить лише статус школи, яка перетвориться на філію Долинської школи-гімназії. Також змін зазнає маршрут шкільного автобуса, який буде пристосований до потреб дітей. Депутати погодились з відповідним рішенням.

Під час обговорення створення опорного закладу Ананьївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей – дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області виступила депутат Нєгруца Н.П., яка запропонувала включити до опорного закладу Ананьївську школу №3, що знаходиться на ІІ дільниці. Депутати підтримали даний проект рішення із запропонованими змінами та декілька інших проектів щодо освітніх закладів району.

З винесених питань про погодження кандидатур для призначення керівників трьох навчальних закладів підтримку отримала лише кандидатура Зіньковської Т.М., як директора Ананьївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія – ДНЗ».

Далі депутати рішенням районної ради створили тимчасову контрольну комісію з питань впорядкування земельних відносин та забезпечення дотримання законодавства щодо плати за землю в Ананьївському районі, вирішили деякі організаційні питання районної ради, розглянули та підтримали зміни до бюджету 2017 року та затвердили технічну документацію про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Гандрабурівської сільської ради.

В різному виступив депутат Сєдов В.О., який вніс пропозицію  щодо виділення коштів на встановлення камер відео спостереження в місцях скупчення громадян. Голова районної ради Мокряк В.А. пояснив, що дане питання знаходиться на контролі, відповідний проект рішення буде винесений на розгляд наступної чергової сесії.

Депутат Мудрик В.М. запропонувала забезпечити відео та аудіо запис пленарних засідань районної ради для прозорості та відкритості сесії.

Голова районної ради Мокряк В.А. подякував депутатам за плідну роботу.

На цьому позачергова 16 сесія районної ради закінчила свою роботу.

SAM 4476SAM 4466

Календар новин

<< < Листопад 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30