Чергова 15 сесія Ананьївської районної ради 7 скликання

 

30 червня 2017 року відбулася 15 чергова сесія Ананьївської районної ради. На порядок денний винесено 18 питань

З 34 депутатів Ананьївської районної ради зареєструвались та взяли участь в голосуванні 19. Запрошені були голова райдержадміністрації Маковейчук Д.С. та перший заступник голови райдержадміністрації Карпова Г.Д., начальники структурних підрозділів, установ, організацій, міський та сільські голови, представники ЗМІ та громадськості. Громадський порядок охороняли працівники Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції за присутністю начальника відділення Гавури С.С.

Голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк презентував звіт про роботу за 2016 рік, висловив подяку всім депутатам районної ради, міському та сільським головам, керівникам виконавчих органів влади за підтримку, взаєморозуміння і проведену спільними зусиллями роботу. Відзначив, що районна рада веде свою роботу відкрито і прозоро. Інформація про діяльність Ананьївської районної ради є доступною для жителів району. На всі засідання та інші заходи, що відбуваються в районній раді, запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості. Також повідомив про свою активну участь в благодійності. Загальна особиста допомога Мокряка В.А. Благодійній організації «БФ Врятуй майбутнє», «БФ Сильна Україна», Ананьївській районній спілці ветеранів АТО, організації інвалідів, Ананьївському музею, Будинку культури складає близько 10 тис.грн за 2016 рік. Також Валентин Анатолійович є донором, який неодноразово здавав кров для потреб військовослужбовців, в Одеському військово-медичному клінічному Центру Південного регіону.

Протягом сесії депутатами були затвердженні ряд районних цільових програм та змін до прийнятих рішень на минулих сесіях, зміни до районного бюджету на 2017 рік. Єдиним проектом рішення, яке не підтримали народні обранці став проект «Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян району на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів районного бюджету в 2017 році»., дане питання вирішили вивчити більш детально.

Підтримали проект рішення «Про присвоєння народному оркестру народних інструментів Ананьївського районного Будинку культури ім’я Григорія Михайловича Бондарчука» та цим самим увіковічили пам’ять поважної людини, культурного діяча, який довгий час був керівником народного оркестру народних інструментів Ананьївського районного Будинку культури.

Депутати проголосували «за» проект рішення «Про затвердження районної цільової Програми поліпшення житлових умов та забезпечення житлом учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції та їх сімей на 2017 – 2020 роки.» завдяки якій учасники АТО , матимуть можливість отримати допомогу на придбання житла з районного бюджету, в межах фінансування. Ананьївський район є єдиним районом в Одеській області, який затвердив подібну програму.

Наприкінці пленарного засідання виступив депутат районної ради Шевченко О.П. та запропонував на наступній сесії заслухати звіти депутатів районної ради про діяльність в 2016 році.

Матеріали 15 чергової сесії районної ради та повний звіт голови районної ради Мокряка В.А. оприлюднений на офіційному сайті Ананьївської районної ради.

 SAM 4418

 SAM 4357

 

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30