Нарада 24.05

DSC 0378

24 травня відбулася чергова семінар-нарада за участі міського та сільських голів Ананьївського району

Основним питанням, що турбувало голів сільських рад та викликало бурхливе обговорення стала доповідь Савченко О.М. директор ДП «Анананьївське лісове господарство» про стан вирубки лісів в Ананьївському районі.
Директор лісгоспу наголосив, що 2016-2017 рік ДП «Ананьївське лісове господарство» не отримує бюджетних коштів, проте заробітну плату і податки сплачує вчасно. Також директор підприємства акцентував увагу, що всі вирубки: планові, санітарні та насадження проходять лише після підписання дозвільних та рекомендаційних документів.
В доповіді були надані статистичні дані, згідно яким кількість вирубаної деревини не виходить за межі норми.
Голови сіл не погодились з таким ставленням до вирубки лісів. Так, Долинський сільський голова Думитрашко М.Б. підняв питання стосовно вирубки лісосмуг та лісів, які були передані на охорону ДП «Ананьївське лісове господарство». В свою чергу голова Байтальської сільської ради Греденюк Н.С. озвучила порядок передачі у користування новоствореним агроформуванням та іншим лісозахисних смуг, який розроблявся сільськими радами в 2006 році, проте повноваження сільських рад обмежилися, в наслідок чого землі за межами сільської ради більше не підпорядковані місцевій громаді.
Підчас обговорення виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.П.Мудрик та наголосив, що державне підприємство повинно зважати на думку громади та згідно ЗУ «Про місцеве самоврядування» узгоджувати плани вирубки з сільськими радами.
Після бурхливого обговорення питання дійшли висновку, що голови сільських рад мають бути повідомленні де і коли будуть проходити законні рубки лісу. «Завдяки узгодженим діям різних гілок влади можливо зупинити браконьєрство та незаконні вирубки деревини.» - зазначив голова Ананьївської районної ради В.А.Мокряк.
Наступною до присутніх звернулася начальник відділу культури Ананьївської РДА Драган С.М., яка оголосила про проведення ХІ-го районного фестивалю української національної культури «Самоцвіти Ананьївщини», який відбудеться 4 червня в парку «Молодіжний» та закликала сільських голів підтримати учасників фестивалю.
Наприкінці наради голови сільських та міської ради разом з начальниками відділів РДА, а представниками районної ради обговорили інші актуальні організаційні питання, що стосуються щоденної роботи органів місцевого самоврядування.

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31