Семінар-нарада за участю міського та сільських голів 17.05.2017 року

 

17 травня відбулась чергова семінар-нарада з головами міської та сільських рад під керівництвом голови районної ради В.А.Мокряка та першого заступника голови райдержадміністрації Г.Д.Карпової.

На порядок денний були винесені такі питання:

 1. 1.Про забезпечення реалізації заходів обласної цільової Програми «Захист і турбота».

Доповідач: Барановський Ігор Миколайович, заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

Співдоповідач: Погорєлова Олена Сергіївна - начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів та осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

 1. 2.Про технічний стан приміщень сільських закладів культури та передбачення коштів на проведення ремонтів приміщень даних закладів.

Доповідач: Драган Світлана Миколаївна - начальник відділу культури районної державної адміністрації

 1. 3.Про правила охорони життя людей на водних об’єктах району

Доповідач: Мудрик Віктор Павлович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 1. 4.Інформація щодо ставок податків у 2018 році

Доповідач: Голубенко Ігор Леонідович – начальник Ананьївського відділення Любашівської ОДПІ

 1. 5.Інформація щодо децентралізації

Доповідач: Мудрик Віктор Павлович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 1. 6.Різне

На початку наради голова районної ради В.А.Мокряк представив т.в.о.начальника Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції ГУНП в Одеській області майора поліції Гавуру С.С.

Новопризначений очільник поліції звернувся до присутніх та запевнив всіх, що відвідає кожну сільську раду особисто, повідомив про новації в організації служби.

Актуальну тему допомоги багатодітним родинам, родинам, що виховують дітей з розумовою відсталістю торкнувся заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Барановський І.М.

Зокрема, Ігор Миколайович надав перелік контингенту населення, які мають право на отримання соціальних виплат по пунктам обласної Програми «Захист та турбота», а саме:

 • Надання одноразової додаткової адресної допомоги багатодітним сім’ям, які виховують п’ять і більше дітей(віком до 16 років)
 • Надання щоквартальної підтримки сім’ям, які виховують дітей з розумовою відсталістю
 • Надання щомісячних довічних стипендій громадянам віком старше 100 років
 • Надання щомісячних довічних стипендій інвалідам війни та учасникам Другої Світової війни
 • Надання щомісячної допомоги сім’ям загиблих (померлих) військових, які брали участь в бойових діях у Республіці Афганістан та інших країнах

та іншим категоріям. Представнику кожної сільської ради були надані списки документів та форми заяв на отримання допомоги.

Начальник відділу культури РДА Драган С.М. доповіла про стан закладів культури Ананьївського району. Наголосила на необхідності підтримки даних закладів та запевнила, що особливої уваги потребують бібліотеки, адже це місце, де проводять свій вільний час школярі. На сьогодні, у працівників бібліотечної системи є можливість цікаво заповнити вільний час дітей, а дитяча бібліотека міста навіть оснащена комп’ютерами та Інтернетом. Світлана Миколаївна відзначила та висловила подяку голові Долинської сільської ради за відбудову сільського клубу, підтримку працівників культури. Також активну участь у культурних заходах району приймають Гандрабурівська, Новогеоргіївська сільські ради за підтримки сільських голів. Розпочато ремонт сільських клубів в Жеребківській, Новоолександрівській, Романівській, Точилівській, Ананьївській Першій сільських радах.

До Новоселівської, Байтальської, Кохівської та Другої Ананьївської сільських рад керівник районного відділу культури звернулась з проханням передбачати кошти на підтримку та ремонти закладів культури.

Начальник Ананьївського відділення Любашівської ОДПІ Голубенко І.Л. надав узагальнюючу інформацію стосовно ставок земельного податку, що були прийняті органами місцевого самоврядування Ананьївського району на 2016 та 2017 роки та стан декларування доходів, отриманих від самостійного використання земельних часток (поїв) протягом 2016 року по Ананьївському району.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.П.Мудрик  довів до відома голів сільських рад інформацію щодо правил користування водоймами в теплу пору року та умови обласних конкурсів для міських та сільських рад.

Стосовно децентралізації було наголошено на тому, що потрібно розглянути статути територіальних громад, переглянути рішення стосовно  комунальної та спільної власності, що приймалися міською та сільськими радами.

Голова районної ради В.А.Мокряк в свою чергу доповнив, що  на даний час є  можливість вносити пропозиції до плану по утворенню територіальних громад.

Наприкінці наради голови сільських рад висунули пропозицію на наступну семінар-нараду запросити директора ДП «Ананьївське лісове господарство» по питанню планових вирубок лісів.

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31