Улюблена справа - одна із складових людського щастя.

 

image4

Відкриття бізнесу – непростий крок, який потребує професійних знань, умінь та капіталовкладень. Але той, хто вирішив ризикнути, зазвичай отримує і роботу, і заробіток. Саме такий крок вирішив зробити 26 річний безробітний, колишній учасник АТО, Сергій Платонов. Про можливість започаткувати власну справу він довідався на одному із семінарів «Від бізнес ідеї – до власної справи», який організували працівники Ананьївського районного центру зайнятості. Майбутній підприємець підготував бізнес-план та успішно його захистив. Невдовзі чоловік отримав одноразово допомогу по безробіттю і відкрив власний бізнес, який спрямований на торгівлю продуктами харчування. Сьогодні Сергію пощастило відкрити власний невеличкий магазин в місті Одесі з продажу ковбасних виробів. 
Обсяги торгівлі дозволяють Сергію Платонову розширити підприємницьку діяльність та використовувати найомну робочу силу. Знову стали в пригоді налагоджені відносини з центром зайнятості. У квітні поточного року, через профвідбір, в рахунок компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску, за направленням Ананьївського районного центру зайнятості, на нове робоче місце, створене фізичною особою – підприємцем Платонов Сергій Васильович, працевлаштована на посаду продавця продовольчих товарів безробітна квотної категорії, особа передпенсійного віку, Дідух Наталя Олександрівна. 
 Новоспечений підприємець з щойно прийнятим за направленням центру зайнятості працівником успішно працюють та щасливі, що за сприяння районного центру зайнятості можуть самостійно управляти власною долею та займатися улюбленою справою.

Директор Ананьївського центру зайнятості
І.І. Непомящий

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31