Військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування.

 

 

 IMG 1266

У Ананьївському районному центрі зайнятості  проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо орієнтації на військову службу у Збройних Силах України.  А саме: розміщені інформаційні кутки у секторі самопошуку роботи,  інформаційно-консультаційному пункті та залі для семінарів з матеріалами військового комісаріату про можливість  та умови проходження військової служби за контрактом. Проводяться індивідуальні консультації та групові заходи для клієнтів центру зайнятості за участю представників  Ананьївського районного військового комісаріату. На інформаційних семінарах з орієнтації на військову службу у ЗСУ та семінарах для військовослужбовців та учасників АТО  військовий комісар Ананьївського районного військового комісаріату Олександр Володимирович Пантюхін  інформує  учасників заходу про умови  проходження військової служби, державні гарантії військовослужбовцям, грошове, речове та матеріальне забезпечення, ознайомлює із  затребуваними посадами.

Зацікавлені особи  та учасники АТО отримують  фахові відповіді на запитання  та обговорюють  можливість проходження медичного огляду та співбесіди для прийняття на військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Важливим аргументом є те, що Держава пропонує та гарантує військовослужбовцю стабільне грошове забезпечення від 7000 до 11000 грн. на місяць, забезпечення безкоштовним харчуванням в обід, безкоштовним та кваліфікованим медичним забезпеченням військовослужбовців та членів їх сімей у медичних установах Міноборони України та ін. пільги, передбачені чинним законодавством.  В минулому, 2016 році 89 осіб з числа безробітних проінформовані про можливість походження служби за контрактом, з яких 32 учасників АТО .

У  2017 році така робота продовжується. 21 лютого  фахівцями центру зайнятості за участю військового комісара Олександра Пантюхіна проведено груповий профорієнтаційний захід – «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України  в якому взяло участь 13  молодих осіб віком до 35 років. Результатом заходу є те, що одна особа із числа учасників семінару   подала документи на  укладання   контракту, та направлена на проходження медогляду.

Інформація щодо умов проходження військової служби, вимог до кандидатів та вакансій розміщується на фейсбуці Ананьївського районного центру зайнятості.  Ананьївський районний центр зайнятості  надав робоче місце у  своєму приміщенні для представника військового комісаріату з метою укладення контрактів з безробітними на військову службу.

         З метою працевлаштування кожному безробітному, який відповідає вимогам проходження служби, під час  зустрічі  з  особистими  консультантами, видаються рекомендації   для безпосереднього відвідування    військового  комісаріату.

Військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування, відстояти своє  право на свободу та незалежність, захистити рідну державу.

 

Директор І.І. Непомящий тел. 21322

Календар новин

<< < Квітень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30